Re: Пазаруване от Китайски сайтове с безплатна доставка - 13-та тема

  • 115 012
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте , искам да попитам някой знае сервиз за китайски реплики , една моя приятелка има проблем с тъч скрийна на телефона и след като е паднал на земята не реагирва , но нейния е реплика без марка , та трябва сервиз които се може да намери част

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Teodora Andreeva обикновено отказват ремонт на китайски техники,не мисля,че може да се оправи,все някакъв номер,модел трябва да е,по който да се издири резервна част и евентуално сами да подмените.

# 32
  • Мнения: 1 082
здравейте може ли да ми препоръчате сайт от който мога да закупя кейсове за телефон ZTE BLADE 3  разгледах в някой но не откривам нищо интересно

# 33
  • София
  • Мнения: 3 171
здравейте може ли да ми препоръчате сайт от който мога да закупя кейсове за телефон ZTE BLADE 3  разгледах в някой но не откривам нищо интересно
Порови тук

# 34
  • Мнения: 2 391
Здравейте,
SearchSKU  се преместиха на http://www.searchsku.ru/.
Ще се радвам да видя новият им адрес в шапката на темата.
Приятно пазаруване на всички.

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
netman71 писах на модератори за молбата.

# 36
  • DE
  • Мнения: 9 068
Английския не ми се отдава и затова не можах да разбера това www.banggood.com/AL-E700-Ebook-7-Inch-Screen-4GB-Ebook-Reader-Wi … ion-p-913263.html дали ще поддържа кирилица  newsm78

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Телефонът, за който си мечтая го няма вече в мини дийлс, но го има в buysku.com.
Оттам поръчвали ли сте телефон? Намаляват ли цената по молба?

# 38
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

дането пише,че поддържа 18 езика, сред които изброени има Руски.
stenly обикновено по молба пишат сайтовете.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Много се надявам някой да е взел такъв телефон http://www.buysku.com/wholesale/G9300-Android-4-1-MTK6577-Dual-C … camera-White.html и да сподели. Искам точно него, но според приятел батерията няма да държи. Дали има и др, недостатъци?

# 40
  • Мнения: 42
Здравейте,
ако знаете бихте ли ми казали къде да намеря тези, но на по - ниска цена... Съпругът ми има Р.Д. и желае такъв подарък, но цената е  #Crazy

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Men-Coats-Jackets-F … =back_to_detail_a

# 41
  • Мнения: 1
Е, че много ли е? Мисля че цената е нормално, а и доставката кат' ти е безплатна Whistling

# 42
# 43
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Здравейте  Grinning

Бих искала да ви попитам за проблем с купон за отстъпка от  pandahall. При регистрация в сайта предоставят купон за отстъпка за поръчка над 30$. При въвеждането му на посоченото за целта място сайта ми казва, че:Sorry, the coupon code is incorrect !
 Спазила съм всички условия за ползването му: Поръчката без доставката да е над 30$, купона е активен, но въпреки това не ми го приема.
Писах им, но не ми отговарят.
Някой има ли опит в пазаруването от този сайт?
 

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Мадам Дьо Помпадур аз пазарувам от сайта,но не съм ползвала купона, да не би да е изтекъл?

Общи условия

Активация на акаунт