Раждане в Майчин Дом 2014 (Цени,Услуги,След родилни стаи )

  • 147 575
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте, предстои ми раждане в майчин дом и съм се насочила към избор на екип и по-специално при проф. Николов. Ако има майки, раждали при него, може ли да ми кажете колко по-рано от термина се свързахте с него, как протече срещата, в майчин дом ли си записахте консултация при него. А при постъпване за секцио какво носехте за себе си, разбрах, че за бебето са нужни само памперси и мокри кърпички. Предварително благодаря.

# 16
  • Мнения: 768
Както вече съм писала, аз раждах секцио при него преди три месеца. Ходих на преглед 3-4 пъти, тоест накрая, иначе не ми е следил бременността. Поздравявам те за избора! Няма да съжаляваш! Аз бях с планово секцио, но седмица по-рано получих контракции и ме оперираха спешно. Изключително доволна съм!. На сайта на Майчин дом можеш да видиш списък с всичко необходимо за раждането, както и таксата за избор на екип/ 870лв/. Ако искаш мога да ти дам телефон за връзка с професора. Успех и лека бременност и раждане  Hug

Последна редакция: нд, 02 мар 2014, 13:53 от Bonbonska

# 17
  • Мнения: 1 522
Този Проф Николов къде приема , някакви координати може ли ?

# 18
  • Мнения: 768
В Майчин дом на 2- етаж, 231 кабинет. Записва се предварително.

# 19
  • Мнения: 2
А къде се записахте, защото аз се оба дих на посочения телефон в Майчин дом и ми казаха, че е без предваително записване - отиваш в четвъртък и чакаш

# 20
  • Мнения: 768
А къде се записахте, защото аз се оба дих на посочения телефон в Майчин дом и ми казаха, че е без предваително записване - отиваш в четвъртък и чакаш

На мобилен телефон. Може и да чакате. Понякога има много хора, обаче Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 51
Здравейте, родих Алекс в МД през 2009. Сега август живот и здраве пак
ми предстои раждане и пак мисля за Мд.
Знам за промените на самата база, но ме интересува дали може да се излиза през деня на вън?
А и кога има дни на отворените врати, не мога да намеря инфо.
Благодаря много   Simple Smile

# 22
  • Мнения: 768
Здравейте, родих Алекс в МД през 2009. Сега август живот и здраве пак
ми предстои раждане и пак мисля за Мд.
Знам за промените на самата база, но ме интересува дали може да се излиза през деня на вън?
А и кога има дни на отворените врати, не мога да намеря инфо.
Благодаря много   Simple Smile

Може да се излиза, разбира се. За отворени врати не знам.

# 23
  • Мнения: 58
Ето за деня на отворените врати:
http://www.maichindom.com/bg/open_doors/

А някоя раждала ли е без избор на екип?  Не говоря за цезарово. Задължително ли слагат система окситоцин и правят епизотомия? Има ли някакво съобразяване с желанията на родилата или това се случва само ако има избран екип?
А опция за избор само на акушерка?
Милион въпроси, извинявам се... Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 2 164
Записвам се да следя темата.
Този път и аз съм се насочила към МД.
Очаквам препоръки за добър лекар, както и информация колко време предварително трябва да се уговори раждането. Имайки предвид, че ще раждам лятото, ще ми трябва и резервен вариант:).
Държа, ако раждам нормално, да бъда с епидурална упойка. Т.е. нужно ми е и инфо за добър анестезиолог.
На "ден на отворените врати" смятам да отида, т.к. досега не съм стъпвала в МД.

# 25
  • Мнения: 6
Много хубаво,че вече има нова тема за "МАЙЧИН ДОМ" с актуална информация.Аз съм решила да раждам там този път.Но имам много въпроси.Ще отида на отворените врати и ще питам.

# 26
  • Мнения: 768
Вече неколкократно съм писала при кого съм раждала. За търсещите добър лекар, ако желаят координати- да пишат на лични.

# 27
  • Мнения: 8 939
Много хубаво,че вече има нова тема за "МАЙЧИН ДОМ" с актуална информация.Аз съм решила да раждам там този път.Но имам много въпроси.Ще отида на отворените врати и ще питам.


Номер 5? Поздравления! Simple Smile))) Съвсем искрено. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 410
Цитат
Номер 5? Поздравления! Smile))) Съвсем искрено. Smile
Благодаря!
Аз съм избрала д-р Светлозар Славов.Всъщност той е единствената причина да се ориентирам към тази болница.

# 29
  • Мнения: 101
Здравейте,
Допуска ли се присъствие на таткото в предродилна зала? Също искам да ви попитам какъв е режима за посещение от бащата?

Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт