Раждане в Майчин Дом 2014 (Цени,Услуги,След родилни стаи )

  • 147 644
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 102
А всъщност видяхте ли родилните зали на тези отворени врати? Знам че има т.нар. индивидуални ВИП зали за раждане- мисля че са 4 на брой. В тях си има и санитарен възел. Знаете ли за раждане в такава заплаща ли се допълнително?

# 61
  • Мнения: 72
Здравейте мами Simple Smile

Записахме се на „Ден на отворени врати” в МД на 21.05.14 от 14 ч...ако някой има интерес да побърза, защото няма много места...телефони 02/9172 200 или 02/9172355 от 8.30 до 15.30 ч.

# 62
  • Мнения: 29
А всъщност видяхте ли родилните зали на тези отворени врати? Знам че има т.нар. индивидуални ВИП зали за раждане- мисля че са 4 на брой. В тях си има и санитарен възел. Знаете ли за раждане в такава заплаща ли се допълнително?

Всички зали са едни и същи в различни цветове,Баня има само където ти правят клизма и в някои родилни зали поради някаква причина.Казаха ,че от тази година нещата са по друг начин и нищо няма да е така както е било преди .За това са и отворените врати за да се види и попита. Аз  съм сигурна в това което казвам защото видях ,питах и чух Simple Smile за вип родилни не съм чувала да е имало . http://www.maichindom.com/bg/gallery/view/rodilna_zala/ eto razgledai gi

# 63
  • Мнения: 29
Здравейте мами Simple Smile

Записахме се на „Ден на отворени врати” в МД на 21.05.14 от 14 ч...ако някой има интерес да побърза, защото няма много места...телефони 02/9172 200 или 02/9172355 от 8.30 до 15.30 ч.


Браво мамче!Ще се радвам да споделиш и твоето впечатление и съм сигурна ,че ще останеш много доволна Simple Smile

# 64
  • Мнения: 768
За какво ви е тоалетна в родилна зала? В предродилните зали- има. Аз бях в такава. В родилна зала тоалетна нито е необходима, нито мисля, че има.

# 65
  • Мнения: 29
За какво ви е тоалетна в родилна зала? В предродилните зали- има. Аз бях в такава. В родилна зала тоалетна нито е необходима, нито мисля, че има.

Да така е .Жената не е разбрала.

# 66
  • Мнения: 58
arin4eto_93@abv.bg, какво означава "тази година няма да е както преди"? Още по-лошо отношение към родилките ли? Simple Smile   Извинете ме, афектирана съм от много разкази на мои близки, които родиха там и си платиха като поп, но въпреки това е минало доста кофти... Въпрос на късмет е, пожелавам ви прекрасно раждане, независимо къде!   bouquet

# 67
  • Мнения: 29
arin4eto_93@abv.bg, какво означава "тази година няма да е както преди"? Още по-лошо отношение към родилките ли? Simple Smile   Извинете ме, афектирана съм от много разкази на мои близки, които родиха там и си платиха като поп, но въпреки това е минало доста кофти... Въпрос на късмет е, пожелавам ви прекрасно раждане, независимо къде!   bouquet

Ами честно казано тези лоши неща ги игнорирам има не доволни има и доволни много е относително.Чета само положителни неща за раждането.Аз съм доволно от това което видях и  отношението на акушерите и лекраите към мен като изключа наблюдаващия ми лекар е добро Simple Smile След като родя ще напиша как в минало без да спестявам знам че е важно да се знае .Аз също бях лошо настроена за там от първите ми коментари се вижда .но все пак е важно бебчо да е жив и здрав тогава и аз ще съм добре. Simple Smile  Благодаря за пожеланието!

# 68
  • Мнения: 102
Съвсем правилно съм разбрала за ВИП залите- вижте видеото: http://www.youtube.com/watch?v=fFPk8xRAF5c

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте, аз родих по стечение на обстоятелствата в МД защото бях пренасочена от правителствена болница там в 25гс бебче 0,500кг- мога да ви кажа, че не съм платила една стотинка за нищо, но спасиха и мен и бебето - леглата не са удобни, няма телевизор в стаите и банята е обща, но предвид, че това беше мястото на което спасиха мен и беше единственото място на което имаше шанс бебчето ми да оцелее ако трябваше още сто пъти да раждам пак там бих отишла

# 70
  • Мнения: 1
а по отношение на родилните зали и неонатологията - със сигурност са най- добрите. Наблюденията ми за отношението на целия персонал - от санитарки до лекари също е перфектно - доста си полежах по болници за тези 6 месеца и имам база за сравнение. Ако сте решили там да раждате поне със сигурност ще сте в най- компетентните ръце, а удобствата за няколко дни ще се загърбят

# 71
  • Мнения: 1 528
Аз се записах за ден на отворени врати но те ще са на 15 май чак, и не мисля че ще ни показват всички етажи и всички условия. Мамите които вече са родили там ми е идеята да кават след секцио как са узловията? На легло с пружини не ми се вижда удачно да ни слояат затова питам .

Ако ще се ражда при Дяволош или Николов има ли значение после на кой етаж ще сме настанени, защото нали тези лекари работят на определен етаж?

# 72
  • Мнения: 768
Съвсем правилно съм разбрала за ВИП залите- вижте видеото: http://www.youtube.com/watch?v=fFPk8xRAF5c

Точно тези зали ги ползват за предродилни. Иначе след раждането, ако е нормално- след няколко часа те качват в отделението, а ако е секцио- си в реанимация. Дефакто тоалетните са използваеми само преди раждането.

# 73
  • Мнения: 768
Най-добрите специалисти и най-добрата неонатология е в " Майчин дом". Сами си преценете кое ви е приоритет- телевизора, или детето ви и вие да сте в най-добри ръце.

# 74
  • Мнения: 29
Показват родилни и следродилни зали ,но не и стаите защото не искали позволение от майките и да не ги притесняват и ни пуснаха нещо като презентация и обясняват.кофти леглата са тези които не се плащат а ако си плащаш си в по хубави стаи.Не се знае кои стаи ще са свободни като родиш така че не се знае и на кои етаж.

Общи условия

Активация на акаунт