Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 51

  • 42 135
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 6 538
На мен други ми излизаха, но виждам защо  Embarassed  Добих представа и от снимките на Адри и от снмката на г-жа С.Бедствие.Определено няма да ми отиват.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 692
 Момичета, нормално ли е да имам фалове с избор на молив за устни и то след като си нося червилото с мен и мажа едно до друго на ръката.  Rolling Eyes Нещо се отчаях, днес уж купих молив, който съвпада, но реално се оказа по-тъмен и съм като излязла от клип на Глория .  Tired

# 692
  • Мнения: 2 214
И аз на ръка не уцелвам, нося си молив и мокри кърпи, слагам молива, бърша тестера с мокра кърпа доооооооооста и се мажа, иначе на ръка червило няма да мога да разбера.

# 693
  • Мнения: 79
Внимавайте с тестерите на червила, че може да си лепнете херпес на устните и няма отърване цял живот

# 694
  • Мнения: 2 843
Аз проблеми с моливите за устни откъм улучване на цвят никога не съм имала, вкл. и с евтини такива. Просто трябва да се сложи съвсем леко, почти незабележимо и като се мине с червило отгоре - нищо, поне при мен, не личи; молив не се вижда. Ползвам предимно кафяви цветове, отгоре слагам всякакви червила - нюд, лилавеещи, червени, розови - напълно прикриват молива, все едно, че го няма. Просто контурът изглежда добре оформен, но си е в същия, като червилото, цвят.

Иначе: и аз много мразя личащо се очертаване на контура.

# 695
  • Мнения: 2 214
Аз не мразя и често го правя особено на клиентки, то зависи как ще го направиш.
Ето нещо подобно правя

Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 16:20 от г-жа Стихийно бедствие

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Трябва да пробвам този трик с минаване върху молива  Grinning , а самия молив абсолютно на целия контур ли го поставяте?В ъгълчетата как се процедира?

# 697
  • Мнения: 2 843
Идеята ми беше очертаването на устните да не се свързва непременно с чалга имиджа Simple Smile
Ако не личи, или пък е добре прелято, с червило отгоре, дава по-голяма красота и завършеност на грима; прави и червилото по-трайно.

Иначе, помня времената на отчетливото очертаване с черен молив, беше ужасно.  ooooh!

# 698
  • Мнения: 3 675
Аз не съм имала проблеми при избора на молив и винаги съм пробвала върху ръката, но и не съм купувала много моливи.
При последната покупка на молив, още в магазина на МАС видях, че моливът не е същият цвят като червилото, но консултантката ми каза да го нанасям на по-голяма площ и отгоре върху молива да нанеса червилото.

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
aH~, когато очертая контура, леко навлизам и навътре в устните със затихване, с по-лек натиск и по-малко цвят, отгоре слагам червилото и леко разтърквам устни, перфектно става  Peace



Днес - след толкова "каки" гримове - реших да видя как ми стои, нали си взех Райската градина на ИСЛ .... редно е да видя - дали ще сме приятели  Blush

Стана свежарски зеленеещо, на снимките - на моя монитор сивее, не знам Вие как го виждате, в основата на окото е по-прозрачно белеещо с частички, по средата е светло зелено, но не ярко и е затъмнено с тъмно зеленикаво - сивкаво, ето палитрата:



Използвала съм средния цвят и двата в ляво  Peace









До сега не мисля, че съм ползвала такива цветове, хареса ми, но ми е странно да се възприема  Blush

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Супер комбинация. Heart Eyes Crazy
Много харесвам зелено, а в комбинация с такъв цвят на устните става прекрасно пролетно. Heart Eyes
Напследък не слагаш очна линия май май, ще ми се да го видя с такава този грим. Blush Hug

И между другото, много ти отиват цветовете - свиквай с тях. Peace

# 701
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Мерси Ивче   Hug от доста време не слагам, ама теб те нямаше в темата Simple Smile но съм се затъжила за грим с очна линия и обмислям такъв  Heart Eyes Simple Smile

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Мерси Ивче   Hug от доста време не слагам, ама теб те нямаше в темата Simple Smile но съм се затъжила за грим с очна линия и обмислям такъв  Heart Eyes Simple Smile

А, чета всичко аз, просто не се гримирах около 2 месеца почти и затова не пиша. Laughing
Разнообрзявай с очна линия.. аз както не ползвах, сега много рядко и ако бързам мога да мина без. Грима ми се струва недовършен така. А и откакто Силва ми направи "забележка", правя ли цялостен грим - няма начин да пропусна. Crazy
При теб и без такава стои добре, но друго си е със. Blush

# 703
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Алена, зеленото много ти отива Simple Smile използвай го Peace

# 704
  • Мнения: 2 214
Аленка не намерих днес хубавата ти палетка и от мъка си купих два рефила на Инглот.
Реших да разреша делемата кой крив и кой прав, в смисъл дали на ръцете ми ома нещо или сенките действително не стават.

Общи условия

Активация на акаунт