Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 51

  • 42 088
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 257
BeeJuis, aз познавам жена, която си е оперирала очите.
При нея е имало сбръчкване и увисване на кожата, която е закривала клепача.
Операцията при нея е била успешна и не си личи.
Но все пак си е операция, риск, болка  Rolling Eyes Само с кремчета според мен нищо няма да стане

При мен е просто повече кожа, отколкото трябва да има, за да е гладък клепачът и без гънки.
Сега като се замисля някакси операцията ми звучи твърде драстично, аз съм на 21 г., не си представям да си направя естетична процедура на тази възраст (не че доста жени не го правят) Rolling Eyes

Ето да ви покажа. Игнорирайте веждите, снимките са ми от 16-годишна възраст и тогава имах малко по-различни "разбирания" за външния си вид.

Десен клепач:


Ляв клепач:


Не се вижда идеално, защото снимките не са фронтални, но само тях имам. По левия клепач имам доста гънки. Въпреки това, той е по-лесният за гримиране, защото на него има достатъчно пространство за очна линия. Докато десният е така паднал, че гънката му не позволява "опашка", особено драматична! Тази опашка се скрива и деформира от клепача при отворено око - трябва да се полага много внимателно очната линия, да е тънка и с много късо изостряне накрая, за да е видима и красива.
Затова винаги първо слагам очната линия на дясното око, за да мога да я изкопирам после върху "безпроблемното".
Ако почна с нормалното око, мога да се изхвърля с опашчицата, защото то позволява, и после да не мога да напасна двете.
А върху друг човек правя очна линия без проблем и без такива притеснения ooooh!

# 736
  • Мнения: 812
Имам въпрос момичета,става дума за MAC Skinfinish natural mineralize/medium deep/,като пудра мога ли да го нанасям или е само за контуриране?

# 737
  • Мнения: 237
аз я ползвам и за потъмняване цялостно на лицето и за контур на скулите понякога.по предназначение е завършваща пудра за цялото лице.но напоследък забелязвам че се изприщвам от нея.някаква алергична реакция получих,май не е добър вариант... колкото и да ми харесваше в началото

# 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Момичета, ще подготвя новата тема и поста за предизвикателството и ще дам линк - след малко  Blush

# 739
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт