Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 51

  • 42 124
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 79
Още от лагуната:)





Още:

Скрит текст:












# 706
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Мерси, Момичета   bouquet

г-жа Стихийно бедствие, жалко, че я няма Sad

А сенките на Инглот ли не ти харесаха? Нещо не разбрах съвсем последното изречение  Rolling Eyes

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Благодаря за напътствията за молива Simple Smile, снощи тествах и се получи добре благодарение на вас, ще се упражнявам по-често  Hug Аз не мисля, че очната линия е задължителна за всеки грим за да е той завършен .

# 708
  • Мнения: X
Здравейте, отдавна се каня да питам: каква четка използвате за нанасяне на светъл цвят във вътрешния ъгъл на окото?

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Аз използвам пенсил четка, като нанасям с потупване.

# 710
  • Мнения: 2 214
Аленка писала  съм когато обсъждахме Инглот, имам 3-4 сенки и 2 гланца, имах и база за под грим, от гланца съм безкрайно доволна, базата е отврат, сенките хич ама хич не ми харесаха (два цвята мат и 1 черен със брокат) не мога да ги блендирам, лягат на парцали, да не говоря че се сипят кошмарно, нямала съм други сенки които толкова да ми се ръсят под окото. Познавам Краси, топ гримьорката на Инглот за Пловдив, все ме кани да дойда да ми покаже как се работи с тях и да ме запознае със всичките продукти, аз някак все отлагам, може би защото хич не ми е кеф да им търся чалъм, както тук някой беше се изразил "Аз работя за тях или те за мен"
Вчера понеже се мотах из мола във Варна бях решила да погледна твоята палитра и да се освободя от предразсъдъци и да погледна марки към които съм резервирана. Едната е Инглот, горе писах защо, другата е МАС (говоря само за сенки) и аз не мога да обясня защо, може би защото са ужасно хвален продукт и очаквам нещо невероятно и се притеснявам да не се разочаровам.
МАС за съжаление нямаше, Инглот намерих. Взех 2 цвята сенки за мен, които нямам, ако не ми харесат ще е много зле, защото имат много голям избор на цветове и нюанси.
В крайна сметка наистина ще отида при Краси (скоро е панаира на красотата) да ми обясни къде греша.

# 711
  • Мнения: 3 675
г-жа Стихийно бедствие, сенките на МАС наистина са хубави и нямат нищо общо с Inglot или с Estee Lauder!  Peace
Аз Atelier нямам, но причината да нямам не е защото съм се заинатила да не ги купувам и защото другите ги хвалят, а защото не се продават в магазините при мен и няма къде да ги видя Rolling Eyes
В Интернет бях попаднала на сравнение между МАС и Atelier и момичето каза, че някои цветове били по добре пигментирани при МАС, а други при Atelier.
Ако имаш възможност отиди до МАС, разгледай техните сенки и ако откриеш интересен цвят, който го няма при Аtelier, а на теб ти харесва или е по-добре пигментиран от Аtelier, тогава купувай  Wink


# 712
  • Мнения: X
За Инглот и аз мисля същото като г-жа Стихийно бедстсвие, за Есте мислех, че само аз съм попадала на не много добри сенки. Напоследък доста упорито се мъчих с една палитра от коледно куфарче, но не става и не става. Затова пък в палитрата има много хубав руж. До МАС за съжаление нямам пряк достъп, но от Ателие съм очарована и смело поръчвам онлайн.

# 713
  • Мнения: 22 531
Аз имам 3палитри на Ести, едната особено много си я харесвам. Нямам проблем с тях, добре пигментирани са (говоря за тъмните цветове), не се трошат, ронят и т.н.

# 714
  • Мнения: X
Аз за ЕЛ имам оплаквания от пигментираност, не ми се трошат и ронят. Но може такива палитри да съм улучила.

# 715
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Може би не е добре да се говори просто за марка, а за конкретните продукти, защото всяка марка пуска продукти с различни формули  Peace

г-жа Стихийно бедствие  Peace имаше едно руско видео, в което рускоговоряща консултантка на Инглот - обясняваше за различните серии, с какво предназначение са и как се ползват, примерно - едната е пигментирана за цветна основа, другата е брокатена, да наложи блясък и прочие  Blush

Сега се чудя точно как да го търся, но ще опитам  Peace

# 716
  • Мнения: X
Аз използвам пенсил четка, като нанасям с потупване.
Благодаря!

# 717
  • Мнения: 3 675
Може би не е добре да се говори просто за марка, а за конкретните продукти, защото всяка марка пуска продукти с различни формули  Peace
Да, така е!
Особено когато става въпрос за продукти от класа на Estee Lauder.
Има много хубави палитри и палитри, които за нищо не стават  Rolling Eyes

# 718
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
 Blush

г-жа Стихийно бедствие  Hug

# 719
  • Мнения: 3 675
На моите сенки на Inglot пише номер, но споменатите букви ги няма и сега не знам какво сенки имам  Blush

Общи условия

Активация на акаунт