Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 4

  • 39 700
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 186
Приятно гледане и от мен, момичета !  Hug
Аз пак нямам търпение и ги изгледах напред качените с бг-аудио, някъде до 25 епизод.
Не е за вярване, но нищо друго не мога да гледам.
Може би бих гледала само малко от сериите на "В очакване на слънцето", но там се качват еп. в асибг, аз съм много назад с техниката и не мога да се оправям , и торенти не мога да свалям, затова искам много , много да благодаря за възможността да се гледа С/Ю без проблем.
Макар че опитах и във Вики, да видя епизодите, невъзможно е, поне за първи сезон, за втори не знам как е, така че добре, че ги има и другите линкове.


Марги, много се радвам, че сме на едно мнение. Heart Eyes
И аз харесвам много Йойку, наистина си мисля, че каквото и ще да става, сериал с нея, ще гледам, дори и да не поглеждам вече към турски сериали, в един момент идва пресищане, а и има повторения, няма я тръпката, както преди. Но надявам се, не само на театрална сцена, но и в нов филм да се снима. Знам, че е много трудно при тази конкуренция, но не би трябвало да има пречки за Козирога, най-стабилната зодия  Wink.


Иначе, повече ви чета, момичета, защото не съм си оправила клавиатурата на лаптопа.
Сега съм на компютъра, затова пиша.
Още веднъж, приятно гледане  Hug

# 16
  • Мнения: 14 834
Е на Хандан ми иде да  и отрежа главата с нокторезачка

Е не се спря тази жена,тича като луда от прозорец на прозорец ,по стаите ,по стълбите да не би да засегнат любимеца и
И какво само и само да го защити нарани и унижи Кузей и отново разваля и без това крехките отношения между братята

# 17
  • Мнения: 2 116
Джоли, привет и за теб! Hug

allisas73,  Heart Eyes
Ами аз установявам за себе си, че почти с всеки имам допирни моменти, такива на харесване/или нехаресване/.  Peace

Скрит текст:
Скрит текст:
Че то сме си различни всяка за себе си-в това спор няма, а и няма нужда да си дирим различията си, според мен е по-ценно да търсим дори и онези тънки граници които ни доближават една до друга, без разбира се да губим индивидуалността си във възприятията и преценките.

Моето мнение за героите-никак не е статично, зависи от това което правят, казват във всеки един момент на дадена ситуация или случка. Имам си една система на + и - , прибавяне и отнемане...и така накрая на нейна база имам някакво по-общо мнение или позиция, но те пак търпят промяна стига да мога да намеря повод и причина за това. newsm78 Joy

Бързо всички артисти ми допадат, харесвам ги наред, особено и ако сериала ме е заинтригувал.
Но нали не съм привърженик на фенството...лесно ми е... Joy Joy Joy

Колкото и да ме е впечатлил някой обаче, да гледам само заради това нов или друг сериал, само защото е с него-е, не мога. Naughty
Пробвала съм-не ми се получава, не ме ли грабне историята на сюжета-не става, ако все пак гледам то е само за обща сериална култура и до там. Joy Joy Joy

Рядко ми се случва някой артист например който много ми е харесал в роля да ми хареса и в следващ свой проект, или да го харесвам и в ролите и сериалите му преди това.
Понякога от 4-5 продукции аз мога да го гледам само в една. newsm78 Joy

Къванч е изключение май, защото и в 4-те му роли които съм гледала-все ми допада. Grinning
Любимата ми до момента е тази на  Халил от Двама завинаги...макар и с тъжния си финал... Rolling Eyes

Ако се чудиш защо ти споделям това...ами защото веднъж мога да съм съгласна с теб/например/ друг път да не съм.
Аз съм си особняк-единак в мненията.... bowuu Wink

За Джемре сме определено в една посока в позициите си...дори и като цяло! yes thumbsup

 Heart Eyes Hug

# 18
  • Мнения: 14 834
Леле Джемре си е направо клептоманка

Този втренчен поглед върху обеците преди да ги вземе- като хипнотизирана
И  кой и се притече на помощ-мамма мия

# 19
  • Мнения: 2 116
Леле Джемре си е направо клептоманка

Този втренчен поглед върху обеците преди да ги вземе- като хипнотизирана
И  кой и се притече на помощ-мамма мия

Джоли, определено май страда от това състояние-клептомания.
При нея са налице в момента всички обстоятелства и фактори да извърши кражбата.

Покрай сериалите ми се налага да се поровя из нета за нещо/провокирано от сюжета или някой от героите-странности, интереси.../...сега го направих и за клептоманията.  book
Изненадах се колко бедна ми е била представата/общата култура/ за това...  Shocked Embarassed


Хандан направо не е за коментиране...възмутена съм и аз... ooooh! Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 18 577
момичета, привет отново! Явно Джемре краде, щом изпадне в стрес  newsm78
Ама Гюлтен яко ме нерви в тази серия ... много се меси в живота и ... направо прекалява! Как и нарежда с кого да говори и с кого не, ама ха  #Cussing out
Сладурки, излезе последния трейлър на Курт Сеит и Шура , започва на 04. 03 .  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 нямам търпение! Марги  Heart Eyes Hug това ще е за мен шестата му роля, за която съм абсолютно убедена, че отново ще ме спечели, както винаги до сега ... този филм обещава да е нещо невиждано до сега в турската кинематография ...
убедете се сами

# 21
  • Мнения: 14 834
Цитат
момичета, привет отново! Явно Джемре краде, щом изпадне в стрес 

Да явно е така.

Първият път беше когато разбра за Гюней и когато я взеха за рекламата

Сега отново разбра за Гюней и разбра че от фирмата просто са я излъгали

Явно когато е под влиянието на емоцията тогава се проявява и тази и черта

# 22
  • Мнения: 2 116
Фенче,  Heart Eyes

Трейлърът е впечатляващ...дааа! Peace
Скрит текст:
Сюжетът на сериала вече ме е впечатлил /нали и книгата прочетох, купих си я специално, че Госпожата,  Hug ме заинтригува с откъси които беше постнала още в началото когато стартира темата на сериала... Peace Grinning/
Прибавям и Къванч с Фарах..които са чудесна двойка, като начало визуално, за повече-ще видим, какво да очаквам, освен нов любим сериал... Grinning



Но нека да започне...това чакане, трейлъри, гадаене...вече съм минала през подобна "преса"...
не е за мен това...  Stop Naughty  Joy


Цитат
Явно Джемре краде, щом изпадне в стрес
Да, това провокира кражбите й. Rolling Eyes

Ще ви предложа една статия която бях намерила скоро...по този повод, написано е доста ясно за разбиране...
няма сложна терминология и се добива една по-пълна представа за какво става дума всъщност. newsm78
Ето линк: https://cdn.bg-mamma.com/rjbK/6d0e5838.jpg

# 23
  • Мнения: 18 577
Оле, а Хандан каква злобна физиономия направи, когато му каза на Кузи за парите на любимото синче ... тази жена няма мярка, никаква! Отвращава ме това женище, уж много се тревожи за Кузей, ама засегне ли любимото и дете, му се зъби като питбул веее ... не се учудвам, че изкарва Сами от обувките, дето вика Джоли  Hug иде ми да и прережа гърлото с нокторезачка  Joy Joy Joy много готин лаф, хареса ми! Peace

# 24
  • Мнения: 14 834
Не знам дали Джемре е виновна/ както казват някой момичета/за отдалечаването на двамата братя
За мен на сегашния етап  основната причина е майката
Тя не ги е направила братя ,тя не си е изиграла ролята да ги сплоти
Ако Хандан си е била на мястото ако е била майка с главно "М",ако им е показвала от самото начало пътя един към друг,ако ги е направила семейство не една , а 100 Джемрета няма да ги разделят

# 25
  • Мнения: 881
Добра вечер,дами!
Да се намърдам и аз при вас макар,че освен да се ядосвам на Хандан и на Гюлтен ,то друго не ми остана - едната сакън да не пострада писаното й яйце Гюней,другата пък не дава на щерка си крачка да направи сама.
Еднакво досадни ми бяха и двете в този епизод.
И какво ми остана newsm78 накрая ме "наградиха" - да се срамувам заради психичните проблеми на Джемрето, Embarassed Embarassed Embarassed
Голяма излагация , а и на кого налетя... ooooh!

Но  Naughty за да съм справедлива задължително ще кажа,че много подло постъпиха с нея от Синанер. Не биваше така да си играят с гордостта и достойнството на едно обикновено момиче.По достойно и почтено трябваше да постъпи Баръш,можеше да сложи на топа на устата баща си например или направо да й каже ,че Бану така е поискала.Какво толкова ще стане ,ако каже истината.
Ромина Hug- ново дворче,си ни нагиздила - тенкс

# 26
  • Мнения: 18 577
Диме  Heart Eyes Hug Heart Eyes и мен ме ядосаха тези патки ... ама Хандан повече  hahaha
Да, много грозно постъпиха с Джемре ... а Баръш поне можеше да и се обади, като се съгласи да угоди на Атила заради Бану, нали ? Така стана още по-гадно ...  Mr. Green Стана ми жал за оня човек, който се озова в небрано лозе ... поне него можеха да предупредят, да не се излага той пред Джемре поне. А Симай каква кучка е ... как взе да злепоставя Джемре пред Кузей ... ама не знае какъв автогол си вкарва с тези приказки  hahaha накрая май се усети, ама късно.

# 27
  • Мнения: 18 577
Сладурки  Hug с Кузей ви пожелаваме лека и синеока нощ! Wink

До утре! Hug

# 28
  • Мнения: 2 116
Здравейте!





Добро утро във вторник и нека е ведър и усмихнат денят ви! Heart Eyes

Диме, радвам се, че сме заедно в компанията на темата и сериала! Hug

Цитат
Какво толкова ще стане, ако каже истината.

Нямаше сили Баръш да каже цялата истина, защото тя не бе само в това, че са се отказали от нея за рекламата си, а и- че бе избрана най-вече заради един женски каприз-в случая този на Бану.
Как се казва подобна истина в очите-че то си е цяло геройство, а не мисля, че Баръш е способен на подобно. newsm78 Joy

Хандан- опитвам се да проумея защо не успя да премълчи от къде са парите, ами и с такава злоба да го каже на Кузей- е, не мога. Naughty
Нима е възможно да защитиш един от синовете си, така премазвайки другия?
Жалко за нея в случая и тъжно за Кузей... Rolling Eyes

И аз като Джоли смятам, че не Джемре, а именно г-жа Хандан провокира тези отношения между братята.
Като прибавя и още фактори вътре в семейството на фона на някои отвън...ето го разрива в отношенията им. Ето я и невъзможността да бъде преодолян...за съжаление. Rolling Eyes

Гюней в случая с парите-и той като в небрано лозе... newsm78
Но е много снизходителен към подобни вмешателства на майка си...струва ми се достатъчно "пораснал" да пази сам отношенията с брат си. Може би сам допускаше г-жа Хандан да се намества в опитите си вечно да го защитава.Мълчаливото му съгласяване/в повечето случаи, да не кажа винаги/ с нея предполагам по-скоро я окуражаваше, че начините й са верни.
Че намесата й е редна.

Мислил и за приятелската си/в случая за Джемре/, ама и искал да е и с Бану, е, ама то не може така... Mr. Green
Щеше му се вариант да не губи Джемре, но и да има Бану...но такъв...уви-няма... hahaha Joy

Кузей- жалко, че заради чужда злост и намеса /в случая от страна на Ферат/ си мисли горкият, че е карък и нищо не му върви... ooooh! Crossing Arms
Но и за търговец-не става, поне не както Али.
Другаде му е силата, но явно още не е разбрал къде... newsm78 Joy
Много ми хареса как стопира в сплетничеството Симай... Stop
Не обичаше да му се месят в работите, да му се бъркат в живота, ама и той не го правеше към другите. Naughty
Това особено ми харесва у него. Peace

Али ме умори от смях с тази униформа... rotfImao rotfImbo
Но като приятел заряза всичко и не остави Кузей сам в подобен момент...браво на това момче! Peace

Симай-тя иначе се мисли за умница... hahaha Joy  ама бързо поде внушените й "новини" и сплетни от Бану... Mr. Green
Но си намери майстора... hahaha Joy

Джемре- нов плесник, ама така е, понякога като не ти върви-не ти върви и това е. Rolling Eyes
Казват нещата трябвало много да се объркат за да почнат да се подреждат...може и да е така.
Поне звучи оптимистично...newsm78
Отключи обаче състоянието й в момента това да открадне обиците. ooooh!
Но клептоманията е заболяване, а едва ли някой избира, а и иска да е болен...от каквото и да е. Rolling Eyes
Че има проблем-е ясно, колкото и да е тъжно това.

Не ми хареса, че насочи упреци към Гюней за това колко я е обичал/ с постъпката си преспивайки с Бану/...без да си зададе въпрос към себе си-а тя колко го обичаше изобщо? newsm78
Боли когато не си обичана и го разбереш, но нима не разбра подобно нещо и Гюней, макар и по друг начин и от нея?
Ами тогава???
Собствената болка-боли, но чуждата-също. Peace

Ферат- е, отдаде му се повод в случая с нея, но той така или иначе си търсеше такива да уязви Кузей... Mr. Green

Гюлтен- наистина не знае що е граници понякога... Mr. Green
Не само излага себе си, а и дъщеря си за която иначе много държи, особено за това да не бъдат нарушавани личните й граници на достойнството от другите, ама сама го правеше-уви./визирам докато Джемре говореше с Кузей как й подвикваше  Mr. Green ooooh!/



Щях да пиша и още нещо, но е време за работа...до по-късно следобед... 55 Scatter

Хубав ден ви пожелавам! Flowers Four Leaf Clover Hug

Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 18:38 от margita9

# 29
  • Мнения: 18 577
Привет, дружки! Hug
Марги  Heart Eyes Hug Heart Eyes
В днешната серия Кузей ще разбере кой му провали бизнеса с чанти ... ама наистина не е за него тази работа, както казваш  Joy Joy Joy много ми бяха смешни с Али "- Изпусна ги! " Кой, аз ли ги изпуснах ? Ти стоиш като чадър"  Joy Joy Joy Joy
Мама Хандан колко ще е доволна, че запази за любимия си син 8 000 ... и оня късия ще се съгласи с нея  #Cussing out Права си, че той я подкрепяше в отношението и към брат му, как пък един път не я сряза, че се държи гадно с брат му веее ...
Сега ще ви постна едно гифче, което снощи гледах не знам колко пъти  hahaha hahaha hahaha

за сетен път се удивлявам на това момче, как се преобразява във всяка своя роля, евалла!
А ето и фрагмана с бг. субтитри, ако някой се интересува какво говори Курт, благодарение на Дъга  Heart Eyes от темата за К§Ш


Алиска  Heart Eyes според мен ще изпуснеш, ако не гледаш този филм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт