Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 4

  • 39 705
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 311
Момичета, може би сте прави за Симай, защото все пак знаете какво става с нея по-нататък. Аз просто така я виждам засега, нямам ни най-малка представа какви ще ги твори. Струва ми се самотна, защото така й не видях някой, с който да е близка, истински приятел, на който да може да разчита в труден момент. Всеки си имаше някаква опора - Кузей - Али, Джемре - майка си, Гюней - майка си, Бану - баща си, а тя съвсем сама се оправя в големия град. Очевидно не се разбираше със семейството си. Замислих се, ами ако аз бях така, понеже и аз съм дошла в голям град от малък такъв и съм се оправяла сама, ако бях изпаднала в подобна ситуация сигурно щях да се оплета като пате в калчища, че и по-зле. Затова някак ми стана кофти за нея. Но не я оправдавам, че не му каза, разбира се, това беше грозно. И затова мисля, че като негова съпруга вече, макар и нежелана, заслужаваше поне малко по-джентълменско отношение, не говорим за любов, най-малкото като към бременно момиче (защото Кузей не знаеше, че не е). Обаче като си помисля, littlesecrets е права той през повечето време се държеше грубо с нея.
Не ми се обиждайте за мнението, но аз понеже не харесвам Джемре, някак си ми се щеше Кузей да заобича друго момиче, или поне да се опита да бъде щастлив и без нея! Той каквото и да прави все към Джемре го тегли, хем знае, че е забранена Hug

# 706
  • Мнения: 18 592
Рибче  Hug ама защо да ти се обиждаме ? Твое право е да не я харесваш Джемре. Той ще се опита да хареса друго момиче, ама ... Някои момичета тук много искаха да е със Зейнеп, а не с Джемре, но ... на сърцето не можеш да заповядаш ...
Аира  newsm10 newsm51
Сикрет  Hug / може ли така да те наричам? /  Наистина на тези, които не са гледали филма им се струва груб Кузей със Симай. И в някои моменти е наистина такъв. Но според мен той дори направи твърде много за нея, ако беше някой друг ... ама това е защото знам каква е тя в действителност  hahaha Ще видите добрякът Али какво ще и каже един ден ... дори той в някои отношения не беше толкова великодушен като Кузей ...


# 707
  • Мнения: 18 592
Момичета, това интервю гледали ли сте го ? Отнася се за "Сънят на пеперудата " чуйте само какъв невероятно готин тембър има нашето момче, особено когато говори на английски.
https://www.facebook.com/photo.php?v=10201665689977545&set=vb.494296370604676&type=2&permPage=1

# 708
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Оба4е само Симай успя да дойде долага на Хандан ханъм  Joy Joy Joy Joy

на мен Кузейко хи4 не ми е груб със Симай.....
Симай в на4алото на връзката им е сексуално развле4ение за Кузей, но тя или се правеше 4е не забелязва или й се искаше да вярва в нещо пове4е. тя наистина си мисля 4е се влюби в Кузей  Thinking

# 709
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Момичета, това интервю гледали ли сте го ? Отнася се за "Сънят на пеперудата " чуйте само какъв невероятно готин тембър има нашето момче, особено когато говори на английски.
https://www.facebook.com/photo.php?v=10201665689977545&set=vb.494296370604676&type=2&permPage=1

олееее много сладък бееее, ама говори англ много свободно, браво, страхотен е. много емоционален и много освободен....земен!!!
ама аз този белег на брадата му си мисслех 4е е маскировка за сериала, а то май си е негов, видях го и в откъса който дадоха на героя му. А от какво му е този белег, знаете ли?
ами това игрален филм ли е?
каза 4е е трябвало доста да отслабне и е било много трудно за него да превърне мускулестото си тяло в слаботелесник  Joy Joy
има ли превод?

# 710
  • Мнения: 18 674
Фенче Heart Eyes много е готин, толкова хубав глас, толкова интелигентно изглежда и  още повече ми се издигна в очите, като заговори на англ.(но видеото ми сечеше , така че не разбрах какво иска да каже) Всъщност, аз гласа на Къванч не съм го слушала много, всичките му сериали съм ги гледала с дублаж.

# 711
  • Мнения: 1 117
Фенче, можеш да ме наричаш Рая.  Hug
Така е.. тези, които не сме гледали сериалът по-нататък сега ни е жал за Симай, но явно тя не заслужава това щом ще прави още мръсотии занапред.  Laughing

# 712
  • Мнения: 1 012
Меги, белегът доколкото знам е от падането когато е бил баскетболист, тогава и кракът му е пострадал и има операция, затова се е разделил с баскетбола.

# 713
  • Мнения: 2 494
Скрит текст:
Момичета, може би сте прави за Симай, защото все пак знаете какво става с нея по-нататък. Аз просто така я виждам засега, нямам ни най-малка представа какви ще ги твори. Струва ми се самотна, защото така й не видях някой, с който да е близка, истински приятел, на който да може да разчита в труден момент. Всеки си имаше някаква опора - Кузей - Али, Джемре - майка си, Гюней - майка си, Бану - баща си, а тя съвсем сама се оправя в големия град. Очевидно не се разбираше със семейството си. Замислих се, ами ако аз бях така, понеже и аз съм дошла в голям град от малък такъв и съм се оправяла сама, ако бях изпаднала в подобна ситуация сигурно щях да се оплета като пате в калчища, че и по-зле. Затова някак ми стана кофти за нея. Но не я оправдавам, че не му каза, разбира се, това беше грозно. И затова мисля, че като негова съпруга вече, макар и нежелана, заслужаваше поне малко по-джентълменско отношение, не говорим за любов, най-малкото като към бременно момиче (защото Кузей не знаеше, че не е). Обаче като си помисля, littlesecrets е права той през повечето време се държеше грубо с нея.
Не ми се обиждайте за мнението, но аз понеже не харесвам Джемре, някак си ми се щеше Кузей да заобича друго момиче, или поне да се опита да бъде щастлив и без нея! Той каквото и да прави все към Джемре го тегли, хем знае, че е забранена Hug
[/spoiler] Hug Рибче в началото и аз като теб имах симпатии към нея до момента, в който излъга за аборта. От тук нататък ми беше ясно, че девойката не става, абстрахирам се от факта как бързичко си легна с Кузей, без изобщо да знае какъв е. Тя беше готова на всичко, за да остане в Истанбул, даже Кузей с нея имаше железни нерви ако беше друг щеше да я съсипе

# 714
  • Мнения: 2 116
Рая, Airra, Меги, Ромина, Про, привет и за вас! Hug



Цитат
Струва ми се самотна, защото така й не видях някой, с който да е близка, истински приятел, на който да може да разчита в труден момент

rib4e,  Heart Eyes
Изобщо нямай притеснения, никой няма да се обиди от това което си споделила! Peace
Пиши както чувстваш ти нещата! Grinning

За Симай- така е, тя нямаше на кого да разчита в големия град, само на себе си.
А когато е така, човек често греши в решенията си защото няма алтернативна и друга гл. точка освен своята,
а тя рядко е обективна. newsm78
И съвсем не като оправдаване за нея може би трябва да се отбележи и, че е дошла от един сравнително голям град, но въпреки това малък в сравнение с Истанбул.
Град от вътрешността на страната с доста по-строги и близки до традицията порядки.
Измъкнала се обаче веднъж от тази среда сега я виждаме в другата крайност...пълна свобода. Mr. Green
Така че, може би тези й лутания и опити да уреди живота си така както тя разбира нещата- дори и за сметка на друг имат все пак своето обяснение, поне за нея.


Чак сега се замислям и за още нещо покрай Симай... newsm78
Да си овца сред вълци-не става, да си вълк сред овце-пак не става.
Та се получава май... с овцете си овца, а сред вълци се увълчваш и ти.

# 715
  • Мнения: 18 592
Меги  Heart Eyes игрален филм е, да! Беше предпочетен пред всички други за номинациите за Оскар, но ... не успя. Затова пък го гледаха в Берлин, Лондон, САЩ - наш красавец вече го знаят не само арабките и балканските народи. Има го преведен с бг. суб. в бокса. Ще го потърся да ти дам линк! Peace А белегът си е негов, ама в КГ го подчертават нарочно.
Рая  Hugмного ми е приятно!   bouquet
Аира  Heart Eyes много готин тембър, нали? Той освен, че е красив, е и доста интелигентно и умно момче, а най-вече адски трудолюбиво и зверски талантливо! За какво мислиш, че не можем вече толкова години да се отлепим от компа заради него? Заради Кивчо загледах сериали, прииска ми се да видя Истанбул, дори турския заобичах заради него  Joy Joy Joy JoyКогато имаш време, загледай му първия сериал Перла - да видиш там какво сладко малко бонбонче е ... още тогава показа, че има талант, нищо, че за пръв път заставаше пред камера .

# 716
  • Мнения: 18 592
Меги  Heart Eyes ето, заповядай! Филмът е невероятен, но доста тежък, предупреждавам! Аз  лично се съдрах от рев ...

http://vbox7.com/play:707cfd44ee

http://vbox7.com/play:b871a6ddc1

дааа, не е лесно да развалиш тяло, което си моделирал в продължение на дълги изнурителни тренировки за една роля, заради друга ...ами колко трябваше да напълнее за ролята в Езел? - представете си колко си обича работата нашият чаровник. Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 7 044
           Здравейте, момичета, най-накрая се престраших да пиша. Понеже чета всичко и разбрах, че има момичета, които мислят като мен.

Симай определено не постъпи честно с Кузей. Не съм гледала филма и нищо не знам, но постъпката й не беше коректна. За мен няма оправдание - независимо от къде идва. Достойнството, честността и лоялността  или човек я има или я няма. За мен това е предателство към Кузей. Така го мисля.

Джемре още не съм я опознала, но  не е хванала окото ми. Като я гледам още ще мога да пиша.
Не ми хареса поведението й оная вечер, когато  Кузей каза, че си тръгва и тя веднага с него също си тръгна. Това не ми хареса и още нещо - толкова подробно го разпитваше на улицата, когато вървяха, че чак ми беше неудобно да я гледам и слушам. Приличаше ми на нахалство или пък се чувстваше много специална за Кузей, че той да й разкрива тайните си. Дали й стана неудобно, след като той не й каза нищо. Трябваше да се засрами най-малкото.

              За майката на Джемре - вижда ми се изключително много любопитна - иска всичко да знае за всички и определено дава съвети където трябва и където не трябва. Направо диша във врата на дъщеря си. Не я оставя дъх да си поеме.
             Прави ми впечатление може би защото ние в България сме много по-свободни и разкрепостени и не споделяме с родителите си  всичко с най-големи подробности.

             Явно, че във всички турски филми подслушването по вратите, кюшетата, ъглите е запазена мярка.
             Аз ако бях на мястото на г-жа Хандан, когато момчетата я хванаха да подслушва  щях да премра от срам. Но за нея е нищо.
            Простете ми, ако съм обидила някое момиче с поста си. Нямам такива намерения.
            Филма го следя всяка вечер. Но от 4 март започва първа серия на Курт Сеит и Шура - да  видим как ще се вмъкнем?
    
            Марги, привет. Виждам че си в темата.

            Приятна вечер.  Всичко хубаво.

# 718
  • Мнения: 2 116
Цитат
ами колко трябваше да напълнее за ролята в Езел?
Фенче,  Heart Eyes
Виждала съм го само на отделни кадри в тази му роля в Езел, и това ми направи впечатление,  Shocked
ама що е трябвало да изглежда така-пълен? newsm78



sisi55, специален привет и за теб! Hug
Радвам се, че се включи и сподели впечатления! yes

# 719
  • Мнения: 18 592
Сега ще ви покажа в снимки колко е различен за всеки свой проект

Перла












извинете за многото снимки, ама Мехмет ми е много любим образ ...

Американци на Черно море 2





Менекше и Халил







Забраненият плод







Езел







Кузей Гюней







Сънят на пеперудата





Курт Сеит и Шура














Марги  Heart Eyes ами явно режисьорът така е виждал образа на Секиз  newsm78 А аз се чудех защо така напълня последните серии на ЗП.
Сиси  Hug добре дошла!   bouquet И аз ще гледам Курт и Шура, а серията на КГ ще си гледам в Кейфисеир, там качват сериите на бг. даже са много по-напред - явно от Войо ги качват.
ето линк
http://www.keyfiseyir.com/show/kuzey-guney

Последна редакция: нд, 23 фев 2014, 21:46 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт