Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 4

  • 39 707
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 683
Фенче, бравос, достойна негова фенка си  bouquet много добре подбрани снимки!
Скрит текст:
А иначе аз съм гледала Перла, но първо го видях в ЗП и от там беше любов от пръв поглед, всъщност обожавам Бихтер и Бехлюл, няма такава химия. Аз също мечтая да отида в Истанбул, но поради субективни причини не мога, слушам някои турски песни, много ми се иска да опитам тяхната кухня, абе направо съм се побъркала Crazy

# 721
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Фенче,
тази ми е любимата от Перла
 но в този му вид не можах да го "преглътна"
Забранения плод/ЗП/ не съм го гледала след любовта в Перла не можех да "понеса" скоро друга...и си дадох почивка от жанра...
Сиси, здравей Hug.Ще гледаш с едното телевизора  , а с другото компютъра ... Rolling Eyes

# 722
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Меги  Heart Eyes ето, заповядай! Филмът е невероятен, но доста тежък, предупреждавам! Аз  лично се съдрах от рев ...

http://vbox7.com/play:707cfd44ee

http://vbox7.com/play:b871a6ddc1

дааа, не е лесно да развалиш тяло, което си моделирал в продължение на дълги изнурителни тренировки за една роля, заради друга ...ами колко трябваше да напълнее за ролята в Езел? - представете си колко си обича работата нашият чаровник. Heart Eyes

мерси мила, но бокса  работи само в БГ  Sad
ако го има на друго място бих го изгледала с удоволствие само заради К, от малкото кадри, които видях в това интервю  ми се струва 4е е много силна роля и е направил силна игра  Peace

в Езел трябваше да е грамаден, доколото си спомням там беше като "убиец" трябваше да всява страх с фигурата си, аз много трудно го познах там  Joy Joy Joy

и друго да ви питам, туй мом4е има ли си приятелка  newsm78
и как е с феновете си? среща ли се с тях, има ли туитри и тем подобни, контактува ли с феновете си   newsm78

ще ви изморя от въпроси, ама съм си такава - любопитка  Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 7 044
              Здравейте, всички - Марги, Гостенка, Gueen - привет.

              Ще станем разногледи. Момичета, мисля, че в Перла - гледах го много внимателно поне 4 или 5 пъти и после в Менекшето и Забраненият плод. Мисля, че там няма този белег на бузата си, който е сега  Кузей.  Я вижте и вие?
              Перла го изстреля на върха, макар, че не е играл в друг филм преди него.  Особено първия епизод, когато беше на пътя с гаджето си с колата забравих й името/ и катастрофираха и тя осакатя. Там беше без брада, изключително лице - все си мислех, че такъв актьор не съм виждала никога, после като брадяса, като чекиняса, като мустакяса -  заприлича на "чичко". Така ме беше яд. Но ми мина.

                Освен това, Сонгюл Йоден  е класова актриса. Така добре си пасна с него, че се разведе и остана сама в живота.
                Но да си призная, те всяка седмица почти задължително  пътуваха из чужбина за интервюта, че още от петък напускаха  аеропорта " Сабиха  Гьокче" и се завръщаха в понеделник. Всички  арабски страни, африканския средиземноморски пейзаж беше техен, Алжир, Тунис, Мароко, Казабланка, Египет, Арабския полуостров -  Судан и най-вече  в Дубай. Там - в Дубай Къванч си купи  апартамент от Шеих Ал. Даже и сега често ходи там да прекарва времето си. Има дипломатическа спогодба между Турция и Дубай и Къванч без проблем лети постоянно, когато има време.

# 724
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Сиси (нали може така за по-крати4ко  Wink ) благодаря за споделеното, сега ще ме зарибите и Перла да гледам  Joy Joy Joy

мерси и за инфото за белега и за баскетболиста  Wink

ами татуировката истинска ли му е в Кузей или е фейк?  newsm78

# 725
  • Мнения: 7 044
     Меги, благодаря. Наричай ме както искаш - в моя речник не съществуват глаголи като - сърдя се, обидих се, не искам, гордея се , инатя се.......

     Татуировката на Къванч е истинска. Винаги ме е яд за нея. Вече е белязан  завинаги. Младите не разбират колко е лошо това. Татуировката ти е една дамга, от която отръвка няма докато си жив, освен да си одереш кожата и да си  присадиш  друга.

          Перла направо си заслужава да го гледаш, ако не си - непременно го гледай - това е  един от върховете на  турската киноиндустрия. Непременно го гледай  . повтарям се,за да засиля интереса ти.
 
 Само че...... предварително  психически се подготви, че ината им е в повече - и то на Инджи. Ще четеш - когато стигнеш по българската номерация епизод № 130 - вече край с  турските им инати. Завършва на 166 епизод. Или 36 епизода ще гледаш щастие и малко отмъщение за  Мехмед Шадоулу от един идиот. Краят е много щастлив.

# 726
  • Мнения: 18 600
Аира  Heart Eyes така е мило, страшна фенка съм му  Joy Joy Joy Joy Joy откак го зърнах в Перла ... Кивоманията е страшно заразна и излекуване йок! Както казва Сиси  Hug изключително лице има ... и не е само красотата, която е очевадна, в това момче има някаква мощна харизма, която те кара да го гледаш и да се не нагледаш ...
Сиси  Hug белега си го има и тогава, ето виж
http://vbox7.com/play:9bbbeefcea
Много го обичам този сериал ... той ми е първият и там зърнах това извънземно, както го наричаме тук. hahaha И аз тези дни се сетих за Сонгюлчето - много си я обичам ... И знаете ли какво ми мина през главата ? Тогава Къванч извади късмет, че си партнираше с актриса като нея, но я си помислете - къде в момента е тя и къде е той ? Той вече е известен по цял свят, а за нея да сте чували скоро нещо  newsm78 Ей, това красотата наистина е дар божи ... Разбира се, ако не беше талантът му, много важно, че е красив и все пак - именно това негово изключително лице изигра голяма роля за успеха му. Права ли съм ?
Гости  Heart Eyes аз пък много го харесах в Езел, направи невероятна роля, макар и за 4 епизода. Там доказа, че може да изиграе всичко! Изпуснала си, че не си го гледала в ЗП, този филм е шедьовър, а той е невероятен там ...
Меги  Heart Eyes съжалявам, че не можеш да го гледаш в бокса мило! За сега май само там е качен  newsm78 А филма определено си заслужава гледането ...
В момента май, че има връзка с Башак някоя си, която е дизайнер на костюми, ето я


Има изключително много снимки с фенове, ама дали се среща с тях , кой да ти каже ... знам, че има инстаграм, май имаше и туитър, ама много злоупотребяваха с неговите профили, та не знам ... той няколко пъти предупреждаваше феновете си, че му правят фалшиви профили ... Дали контактува с фенове  newsm78 нямам идея - всички казват за него, че е много сладко и стеснително момче, с невероятно чувство за хумор, ама дали е общителен, не зная ... А татуировките са му съвсем истински! Мен пък ми харесват, въпреки, че съм против тях ... но на него ми харесват - то какво ли не ми харесва у него ?  Joy Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 2 116
Фенче, Heart Eyes много снимки-благодаря!   bouquet
Наистина е винаги различен...  yes

Мехмет- беше ми приятен...  Grinning
Бехлюл- не можех да го дишам... Rage
Халил- обожавам го, този му герой ми е най на сърце/сериално/...  Kissing Heart
Кузей- трогна ме, каква воля, много пъти падна, но не сведе глава...  Heart Eyes thumbsup
Музафер- разчувства ме... Rolling Eyes 
В Езел- не съм го гледала... newsm78
Курт Сеит и Шура-като Сеит /Сеит Еминов/ съм с големи очаквания да ме изненада отново приятно... yes


И да ви предложа една статия от архива на темата тук! Hug
По темата за Къванч и ролите му... yes

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=675182.540  пост 540-ти на Ромина,  Heart Eyes
И превода е нейн, за което благодаря и аз!  bouquet Grinning

# 728
  • Мнения: 18 600
Марги  Heart Eyes Hug Heart Eyes спомени, спомени ...
Момичета, вижте подругите какъв клип са спретнали за новия филм на Киво - много ми хареса! Шани Hug го е изнамерила!  bouquet
http://vk.com/video_ext.php?oid=226662172&id=167593966&h … ec6a925165&hd

# 729
  • Мнения: 7 044
   Мисля, че някъде писах - в едно интервю Къванч казва на журналиста: "Аз не съм турчин. Аз съм босненец, но съм мюсюлманин." Наистина майка му и баща му са се оженили в Босна и там са живяли, но Къванч е роден в Тулция - ще четете най-различни родни места. Сега напоследък пишат, че Къванч е роден в Адана. Преди години пишеха, че е роден в Бурса. По-преди пишеха, че е роден в Измир....знае ли човек, кое е вярно.

Също така говореше на журналистите:  "Още от най-малък разбрах, че аз не съм като другите - не съм черен, а бял, косато ми не е черна, а рижава, очите ми са сини, походката ми е различна от останалите деца". И....така пишеха, че бащата на Къванч е босненец, но е бил женен, и за това  майка му е дошла в Турция и така е старан турчин.

            През декември 2009 година  по нашите вестникарски павильони  пуснаха брой 12 от списание  "ЕЛЛЕ". Още на корицата отпред голяма снимка на Къванч и Сонгюл и вътре интервю, което  се простира на 18 или 20 стр. Да не ги чета - пред мен е. Заглавието е "Ексклузивно Сонгюл Йоден и Къванч Татлъту - ПЕРЛИТЕ НА БОСФОРА. И отдолу -  Дизайнери разголват звездите.
              Към всяко списание подаряваха и по 1 календарче с тяхна обща снимка. Много са хубави. Аз си ги пазя за спомен в библиотеката.
              Та на тези снимки Къванч е изключително красив - като икона. Няма брада, няма белег в долния край на лявата си буза, както е  Кузей - значи белега и изкуствен, разголен и пак с тия шибани татуировки.  На лявата му ръка има изречение, но съм забравила какво беше написал. Преди тази Азра Акман имаше една жена - 16 години по-голяма от него /забравих й името в момента/. Той щеше да се жени за нея, но нещо се объркаха работите. Не си спомням тази татуировка за нея  ли я беше написал? А другата - на дясната му ръка една колежка я снима от списанието през лупа, за да се види голяма и да се  разбере посланието й.


# 730
  • Мнения: 3 371
Сиси,  Hug белегът му е истински, за ролята на Кузей само го подчертават с грим. Peace
Връзката, за която говориш, не е преди Азра Акън, а след първата му раздяла с нея и е с Мелтем  Джубмул, която е известна турска актриса и журналистка и е с 13 години по- голяма от него.
За Мелтем никога не е имал намерение да се жени, връзката им беше съвсем кратка. Най - дългата му връзка и единствената жена, с която е бил сгоден, е Азра Акън . Peace Повече от 10 години бяха заедно, с няколко раздели и събирания в този период. Laughing
Къванч е роден в Адана, според самия него, вярвам, че поне той знае къде е роден. Peace
Татусите му са истински, направил ги като момче още, а на ръката му пише “ Само Аллах може да ме съди!“

Списанието, за което спомена, барабар с календарчето, са и в моята библиотека, както и това от миналата година . Wink

Фенче,  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 7 044
              Замислям се за белега на Къванч. Ето - списанието е в ръцете ми. Няма белег. Да не би с гримовете да са го изчистили? Снимките са правени в студио в Истанбул, защото през целия ден е валял дъжд. Има 8 снимки с него и белег няма. Не знам.

               А за Сонгюл не сте прави. Я погледнете анкетата за най-добра актриса на Турция - Сонгюл е на първо място - след малко ще запиша точките й.

Ходих да ги запиша -  415 430 - Сонгюл
                                  354 481 - Туба
                                  164 027 - Айча Върлъер
и останалите са след тях.

# 732
  • Мнения: 2 116
Марги  Heart Eyes Hug Heart Eyes спомени, спомени ...
Момичета, вижте подругите какъв клип са спретнали за новия филм на Киво - много ми хареса! Шани Hug го е изнамерила!  bouquet
http://vk.com/video_ext.php?oid=226662172&id=167593966&h … ec6a925165&hd

Фенче, Heart Eyes
Какво по-хубаво от приятни спомени, нали? Hug
Клипчето е хубаво, благодаря, че го сподели, а на Шани,  Heart Eyes че го е открила!   bouquet
Наистина очакванията на всички са на макс, определено ще се будува и с тоз сериал!!! Grinning

Да знаеш много взех да прихващам от тази ти любов към Къванч... newsm78 Joy
С такава обич споделяш за него...фенството може и да е нещо красиво и приятно,
особено видяно през твоите мисли и емоции! yes thumbsup


Госпожата, привет!  Hug
Радвам се да те видя! Heart Eyes   bouquet

# 733
  • Мнения: 3 371


Сиси, тук също си личи белегът му. Peace

И тук !



Ако се загледаш по- добре, даже и на тази снимка от същата фотосесия, си личи. Peace





Привет, Марги !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 18 600
Сиси  Hug аз също имам това списание и белега си е там, но едва се вижда, както и на другите места, само за Кузей нарочно го подсилват. Киво винаги е твърдял, че е турчин, но да, баща му е босненец. Тази, чиято снимка постнах преди малко, не е Азра Акън, а Башак - най-новата му любима. Преди нея беше Флоранс -една французойка, с която рекламираха сладоледа Магнум. С Азра е от 2002 год. и ту се събираха, ту се разделяха, вече окончателно скъсаха. Щеше да се жени за Идил , а с Мелтем Джумбул, която е с 13 год. по-голяма от него, имаше не много дълъг роман, но никога не е искал да се жени за нея.
ето я Азра - голямата му любов

ето я Мелтем



това е Идил

ето я Флоранс Йожени


Марги  Heart Eyes аз те предупредих, че е много заразно ! Joy Joy Joy Joy
Госпожата  Heart Eyes Hug Heart Eyes #Cussing out много се радвам, че си при нас!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт