Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 4

  • 39 713
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 311
Ох, много хубав Къванч, много интелигентен, изключително талантлив, а струва ми се и скромен на всичкото отгоре  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Друг такъв турски актьор не знам! Аз също загледах Перла заради него, това ми беше първият сериал и страшно ми хареса, и до днес си спомням каква истерия беше...На мен най-не ми хареса като Халил, този сериал не ме грабна, едвам го изгледах, самата история също, много варварско ми беше. Сега, като гледам снимки от Курт Сеит ми се струва, че този проект ще е грандиозен, а и аз си падам по такива романтични истории. Замислям се дали да не го гледам с вас на живо, така да се каже, въпреки че никога досега не съм следяла непреведн сериал на турски. Ама бтв-то кой знае кога и дали ще го купят

Госпожата  Hug много се радвам. че ме помниш от Перла още   bouquet

# 736
  • Мнения: 3 371
Ох, много хубав Къванч, много интелигентен, изключително талантлив, а струва ми се и скромен на всичкото отгоре  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Друг такъв турски актьор не знам! Аз също загледах Перла заради него, това ми беше първият сериал и страшно ми хареса, и до днес си спомням каква истерия беше...На мен най-не ми хареса като Халил, този сериал не ме грабна, едвам го изгледах, самата история също, много варварско ми беше. Сега, като гледам снимки от Курт Сеит ми се струва, че този проект ще е грандиозен, а и аз си падам по такива романтични истории. Замислям се дали да не го гледам с вас на живо, така да се каже, въпреки че никога досега не съм следяла непреведн сериал на турски. Ама бтв-то кой знае кога и дали ще го купят

Госпожата  Hug много се радвам. че ме помниш от Перла още   bouquet

Разбира се, че те помня и много се радвам, че отново се засичаме !  : Hug Hug Hug
От мига, в който го видях в Перла, въпреки, че беше още много млад и зелен, та до ден днешен, съм обсебена от това момче - от изключителният му талант, неземна красота и невероятното излъчване ! Никога не ми е дал повод да се разочаровам от него - с всеки нов проект, става все по- добър и по- добър ! Изключителен професионалист !  Peace

# 737
  • Мнения: 18 607
Рибче  Hug много ще се радвам, ако гледаш с нас онлайн, знаеш ли какъв купон е ?
Права си, Киво е всичко това, което си изредила, няма друг като него, поне за мен и Госпожата Heart Eyes  Joy Joy Joy Joy Joy

# 738
  • Мнения: 3 371
Сиси,  Hug ето и на тази снимка, ясно си личи белегът . Peace







Фенче,  Heart Eyes Hug Heart Eyes няма, така е ! Но и аз никога не съм го сравнявала с друг - за мен, той е единствен . Харесвам играта на някои от неговите колеги, предимно тези, с които си е партнирал, защото аз не гледам други филми или поне не редовно, оценявам таланта и качествата им, но за мен, Киво е неповторим и уникален !  Heart Eyes Crazy Flutter Blush Heart Eyes

Последна редакция: пн, 24 фев 2014, 00:20 от gospojata

# 739
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
благодаря на вси4ки ви за из4ерпателните отговори  Hug Hug Hug Hug

а телефония му номер ще може ли да ми дадете  Praynig Joy Joy Joy


Сиси, ти не се мъ4и за татутата му, то сега има на4ини да се махат  Wink

аз ще се поразровя да видя дали ще намеря нещо в туитър за него  Wink

белега сигурно на места го маскират на места се възползват от него, затова и в Кузей е толкова о4еваден...така си мисля де!!

много сладка компания сте  Peace

# 740
  • Мнения: 3 371

а телефония му номер ще може ли да ми дадете  Praynig Joy Joy Joy



Не !  Naughty Но мога да ти кажа номера на обувките му !  Wink Laughing  Whistling

# 741
  • Мнения: 18 607
Меги  Heart Eyes то ако имахме телефонът му, мило ... до сега да е изгорял  Joy Joy Joy Joy Joy
и ти си голямо сладурче  Heart Eyes Hug
Госпожата  Heart Eyes hahaha hahaha hahaha да, и това знаем ...
момичета, пожелавам ви лека и синеока! smile3524



До утре! Heart Eyes Hug

# 742
  • Мнения: 3 371
Да ви пожелая и аз лека нощ и татлъ сънища с един истински принц на бял кон ! Как да не повярваш на приказки, а ?!  Heart Eyes

# 743
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735

а телефония му номер ще може ли да ми дадете  Praynig Joy Joy Joy



Не !  Naughty Но мога да ти кажа номера на обувките му !  Wink Laughing  Whistling

давай!! може пък от номера на обувките в комбинация с рожденната му дата, ден, година, да се доберем и до тел номера му  Joy Joy Joy Joy знае ли 4овек нерде ще му е късмета  Joy Joy Joy

лека и от мен, сладки сънища, беше ми приятно в компанията ви  Hug

# 744
  • Мнения: 2 116
Я, да ви върна в сериала СЮ...  Hug


Фенче,  Heart Eyes
Няма страшно, аз за фен не ставам, пробвала съм...не ме бива за това.  newsm78   Wink
Харесвам и други артисти и ги намирам за не по-малко уникални и талантливи, всеки си има своя си неповторимост и ценност, и всички по някакъв начин допринасят за разнообразния свят от герои, съдби и животи в сюжетите на сериалите. А аз като техен зрител имам нужда от това. Grinning

Спокойна почивка на оттеглящите се- Фенче, Госпожата, Меги! Hug

# 745
  • Мнения: 2 116
И днес деня в темата беше чудесен,
благодаря на всички взели участие! newsm10 newsm51
Утре като ни направи нова тема Ромина, Heart Eyes
ще продължим пак така-
спокойно, приятно и заедно с мислите и емоциите на всяка от нас, нали? Hug


И един стих на Димитър Ценов...Приятелите винаги остават!

Скрит текст:
Приятелите винаги остават


Приятелите със черти познати
не носят на ревера си емблема.
Откриваме ги само по душата,
опора щом ни дават без да вземат.

За себе си мълчат, но ни изслушват,
разделят наш'те грижи, свойте ризи.
Приятелството не е бар задушен,
във който хора влизат и излизат.

Приятелите ни без думи казват
и всички провинения прощават.
Отиват си любови и омрази,
приятелите винаги остават.

Те не ценят по титли и услуги,
а внасят ред в душите ни човешки.
Останалите са в графа „и други”
като допуснати печатни грешки.

Димитър Ценов
Източник: http://forum.abv.bg/lofiversion/index.php/t111457.html

Спокойна почивка и до нова среща утре!  55 lovekiss

# 746
  • Мнения: 18 607
Добро утро, дружки! Hug
Марги  newsm51 newsm51 newsm51
Пожелавам ви прекрасен ден! Hug

# 747
  • Мнения: 445
Добро утро  Hug

Фенче  Heart Eyes, ама тая девойка как е стиснала Киво  hahaha hahaha hahaha А той какъв поглед вади само  Joy

Развесели ме рано сутринта... Иначе веднага се поставих на нейно място де....  Blush Mr. Green, но де късмет  Wink Sunglasses

# 748
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Спорен и успешен ден! Grinning

Всяко препятствие е нова възможност! Всяко препятствие е проверка!
Уейн Дайър



Фенче, Хел,  Heart Eyes Hug
Приятен ден и за вас!  bouquet



Мислих да споделя нещо от еп. от петък и четвъртък, но ще е вече през седмицата, търпи отлагане, а и това което ще видим в следващите епизоди ще го допълни по-добре. yes



Хубав ден! До 20 часа! 55 lovekiss

# 749
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета  Hug
Хубав ден - понеделник и успешна нова седмица с любимия ни сериал С/Ю. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт