Ноемврийски мами 2014 Чакаме ви с нетърпение!!!

  • 28 889
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 171
Само отчетно-вече не съм бременна. Сутринта изкървях малко по-силно и ходих при доки-каза,че нещата са се случили естествено и не се налагат допълнителни процедури. Oтпадам от групичката.

# 46
  • На десетия....
  • Мнения: 371
katerinaatan съжалявам, мила.......пожелавам ти скоро пак да си в отчетните теми  Hug
На този ден преди 5 години, срещнах ММ........... на този ден преди една година, стана нашето малко чудо, за нас този ден винаги ще бъде специален и никога няма да го забравим...
Мили бъдещи мами, желая ви от сърце да имате една  нормална бременност и през ноември да гушнете вашето  малко слънчице   bouquet

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте мами, аз още не знам дали съм за тук надявам се много , имам закъснение вече 4 дни направих един тест вчера но беше  EFN  утре ще повторя, но не искам да избързвам за да не се разочаровам, бебеправим вече от една година и всеки месец е доста  Flutter имаме дъщеря на 5 години и тя си умира да гушка бебче Praynig

# 48
  • Мнения: 1 080
Тихичко смятам да се запиша при вас, днес си видях 2-те чертички  Simple Smile преди два дни ги нямаше.

# 49
  • Мнения: 1
И аз се записвам много плахо. Водя се рискова бременност. Видях втора бледа чертичка на 22-ри, а вчера малката точица Simple Smile Имам един спонтанен аборт преди три месеца. Надявам се този път всичко да е наред и ноември да гушкам бебчето си  Praynig

# 50
  • Мнения: 39
Добре дошли на новите мами Hug Пожелавам ви, успех до края и по едно хубаво бебче на термин!!!

katerinaatan - много съжалявам за теб Sad Следващия път ще бъде твоя  Praynig

# 51
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
Здравейте , днес бях на лекар и се видя нещо. По думите на доки ама било рано,което и аз го знам , ама ми се наложи да отида по спешност заради един обърнат косъм , което и доведе до по ранния преглед. Доки спомена нещо, че виждала стени , ама не разбрах какво точно имаше предвид.На 17 ми е втория преглед,обаче ме загложди въпроса.
Вие на какво викате точица, сори за въпроса ама, ми каза че нито било сак нито ембрион.Като за второто е прекалено рано, ама се чудя дали всъщност това , което видя  не е така наречената точица. Laughing

# 52
  • Мнения: 1
Здравей, otiroz Simple Smile Моето е сакче, но още е много мъничко. Едно малко кръгче, което доста ясно се вижда. Това за стените сигурно е, че лигавицата е набъбнала и е готова за имплантиране. Дано следващият път да видите сакчето Simple Smile
Ladybug, благодарим за топлото посрещане Simple Smile

# 53
  • Мнения: 837
Добре дошли на всички мами и Честита Баба Марта,точно преди една година на 1март видях  EFPи това беше най-хубавата мартеничка за мен Simple Smile!

# 54
  • Мнения: 1 080
Честита Баба Марта момичета!
Здрави и щастливи!

# 55
  • Мнения: 1
Честита Баба Марта Simple Smile

# 56
  • Мнения: 209
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !
Добре дошли на всички бъдещи мами!
Преди една година на утрешния ден видях мечтаните 2 чертички.От този ден нататък живота ми се промени! Пожелавам ви лека и прекрасна бременност като моята! За мен всичко беше една магия, с най -прекрасния подарък накрая! Лекичко ви завиждам за всичко , което ви предстои:) Не малко пъти съм казвала,че бременността много ми липсва.Наслаждавайте се на всяко ритниче, дупене и въртене на бебчовците вътре във вас.Пазете коремчетата, по-малко нерви ииииии успешен финал!
Ще ви следя с много носталгия и ако имате въпроси -питайте!  Hug  bouquet

# 57
  • Мнения: 134
Да напълните темичката само с положителни емоции Simple Smile Стискам ви палци за лека бременност момичета  Praynig
Моето ноемврийско чудо вече е на 3 месеца и 9 дни!!!

# 58
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
Здравейте бъдещи мамчета  Grinning , имате ли вече гадене, сънливост, неприязнен към миризми, подувате ли се и най - неприятното от всичко газовете. Понеже аз вече усетих от всичко, се чудя дали съм единствената  Rolling Eyes, някой ми казаха че ми били рано и се чудя дали аз нещо съм бъгната. По ето този умен календар ми излиза, че съм в края  на 6 г.с началото на 7 г.с
                             http://www.ladypill.com/calendar.php
Нещо друго за което ми напомниха мой познати е , да се мажа с кремове за стрий. Та в тая връзка мислили ли сте за това и съответно към какво сте или ще се насочите.
Като прочетох постовете назад, виждам че сте писали евентуалния термин, години и град  Grinning Grinning Grinning
Моите данни са 25 г, гр. Варна,  евентуална дата на термина е 2.11.14 год.

# 59
  • Мнения: 10
Добре дошли и от мен Ноемврийски Бъдещи Мамчета! Нека бременността ви бъде спокойна и лека и с най красивия финал, като моят, които спи в кошчето си. Аз на 5 март видях точицата, а 2 седмици преди това  EFP. Пожелавам ви да изпълните темата с много положителни емоции и да си помагате и подкрепяте както правехме ние! Ако имате въпроси ние сме насреща!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт