Ноемврийски мами 2014 Чакаме ви с нетърпение!!!

  • 28 945
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 080
Здравейте бъдещи мамчета  Grinning , имате ли вече гадене, сънливост, неприязнен към миризми, подувате ли се и най - неприятното от всичко газовете. Понеже аз вече усетих от всичко, се чудя дали съм единствената  Rolling Eyes, някой ми казаха че ми били рано и се чудя дали аз нещо съм бъгната. По ето този умен календар ми излиза, че съм в края  на 6 г.с началото на 7 г.с
                             http://www.ladypill.com/calendar.php
Нещо друго за което ми напомниха мой познати е , да се мажа с кремове за стрий. Та в тая връзка мислили ли сте за това и съответно към какво сте или ще се насочите.
Като прочетох постовете назад, виждам че сте писали евентуалния термин, години и град  Grinning Grinning Grinning
Моите данни са 25 г, гр. Варна,  евентуална дата на термина е 2.11.14 год.
Не е рано да усещаш гадене и миризми. Аз и в предната бременност и в тази имам контракции от сега.
За мазането-много мразя да се мажа и никак не съм редовна, знам че има специални продукти за стрии през бременността, какаово масло също е добре.

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте и аз да се запиша.
Вчера си направих тест и то два положителни с един ден закъснение.
По мой изчисления термин  9 ноември.Може би раждане по рано защото ще съм с секциум.
И да се представя аз съм от Бургас на 38 години
За мен е трета бременност

# 62
  • Мнения: 1
Аз така разбрах, че съм бременна Simple Smile имах гадене след всяко хранене и след ставане, спеше ми се много и ставах до тоалетна по два пъти вечер, обикновено се сдържам до сутринта, но мехурът ми сега не търпи. Това беше още седмица след овулацията. Сега нямам гадене, като изключим снищното ми преживяване след ядене на чипсове на гладно. Вече започнаха да ме наболяват гърдите. Чела съм, че кремовете на Мустела били много хубави. Днес съм на преглед и на вливка. Дано да се види ембрионче Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен,
Много ми се иска да се включа и аз с добри новини, но за сега нищо. Вчера трябваше да ми дойде и когато това не се случи сутринта първата ми работа беше да си направя тест, но уви, беше отрицателен. По принцип М ми е доста точен, затова си мисля, че все още има надежда. Надявам се, много се надявам да мога и аз да се похваля в близките дни.
Успех на всички бъдещи мами!

# 64
  • Мнения: 1
Успех Simple Smile на мен ми отчете бледа черта след няколко дни закъснение преди това бяха отрицателни тестовете

# 65
  • София
  • Мнения: 131
Успех Simple Smile на мен ми отчете бледа черта след няколко дни закъснение преди това бяха отрицателни тестовете

Благодаря за окуражаването!
Дано и при мен се получи така!

# 66
  • Мнения: 1 080
Успех Simple Smile на мен ми отчете бледа черта след няколко дни закъснение преди това бяха отрицателни тестовете

Благодаря за окуражаването!
Дано и при мен се получи така!
И при мен два дни по-късно се видя чертичката, стискам палци  Grinning

# 67
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
pandekova добре дошла в клуба.Ти си герой с трето Simple Smile

Момичета вчера изкарах една ужасна вечер, през цялото време от 17 : 00 до сега , ме боли кръста не мога да стоя права, цяла вечер не съм спала не мога да се наместя, гади ми се. Вардя тоалета, и за жалост днес няма да отида на работа  tantrum. Започвам да се притеснявам вече, никога не съм повръщала толкова и не съм се чувствала така, тази чувствителност с всяка миризма направо ме подлудява. От това което изчетох в интернет било нормално, обаче не знам как ще го издържа.
Казаха ми за шуслерово соли 2 и 7 номер, ама не знам да ги вземам ли или не.Сега ще си купя и нош - па за болките в кръста -  четох че било позволено в предната тема на ноемврийки 2013
Вие пиете ли нещо , как се чувствате  Simple Smile Аз ви  се оплаках хубаво, ама найстина почвам да се притеснявам дали всичко е наред

# 68
  • Мнения: 1 080
otiroz аз ния но шпа при болки, предната бременност си я изкарах на тях, предписа ми ги АГ.
Сега правя пилатес, коремните упражнения ги редуцирам, но на гърба и кръста много добре ми се отразява. За повръщането нищо си се консултирай с лекар, сега се сещам, че джинджифила беше добре за повръщане, но потърси в нета. В ДМ продават джинджифилови дражета, предполагам и на други места.

# 69
  • Мнения: 10
otiroz и аз като теб имах болки в кръста на мен ми помагаше едно кремче. Арника с див кестен (конски кестен) ли беше. Едно зелено има охлаждащ ефект. Мм ме мажеше всяка вечер с лек масаж и след нямаше и седмица видимо болката намаля, да не кажа че изчезна. http://apteka.framar.bg/30015703/асам-крем-с-див-кестен-и-арника-250-мл това е кремчето.

# 70
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Добре дошли, момичета   bouquet
включвам се по темите за да ви успокоя, до колкото е възможно
В 6г.с е напълно нормално да ти се гади / завиждам благородно на тези, които не са го минали / едва ходех на работа, всъщност имаше дни в които не можех да стана от леглото и си седях вкъщи. Пиех Деган, но при мен не помагаше...повече помогнаха настърган джинджифил с  мед и джинджифилови дражета. Когато пътувах, също ми ставаше лошо и смучех Кокулин / или нещо такова/. За болките в кръста може но шпа и другото, което може е парацетамол, но не съм сигурна дали можеше от началото newsm78. Въпреки всичко е най добре консултация с АГ специалист.
За мазането аз се мазах с масла Икаров, но много цапат и от начало ми миришеха гадно Simple Smile
При мен теста показа на 4тия ден.......стискам палци на всички, който чакат да видят  EFP

# 71
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
mimcho93  и  mims11 благодаря. Сега ще видя какво да си взема , но за  втори път чувам вече за джинджифил и сега ще си купя, за да си го правя на чай докато мога да отида и да си взема дражетата. Относно пилатес, изтеглила съм няколко файла с упражнения и ще ги почвам тези дни.
Една колежка, вече във втория триместър, като ми каза че нищо не е усетила от бременността и завидях. Убеждавам се че има и благословенни хора, аз съм нон стоп в движение постоянно снова по улиците и явно сега известно време ще трябва да свикна с малко спокойствие и почивка, поне до третия месец.
Благодаря момичета Simple Smile

# 72
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
 KuKumqlka докато съм писала си отговорила. Аз май съм единствената дето се оплаква тука  Embarassed
И аз май като теб , ще има дни в който ще съм вързана за леглото Simple Smile ама да видим, все тайно се надявам да спре след ден два, че бая работа ме чака.

# 73
  • Мнения: 1
ПРЕДИ И АЗ ПИЕХ НОШ- ПА ЗА БОЛКИ И ПРОТИВ КОНТРАКЦИИ   АКО НЕ СЕ ЛЪЖА.
Но това беше преди 10 години.

# 74
  • Мнения: 1
И аз снощи прегръщах тоалетната, но мисля че беше заради глупостите, които ядох. Докторът каза, че това е хубаво  Laughing  бременността се развивала. Пия Но-шпа и Прегникеър с Омега 3. Малко съм притеснена... Видя се само жълтъчно мехурче, в пета седмица съм. Нормално ли е според вас?

Общи условия

Активация на акаунт