НВ-ВМХ, част 73

  • 35 446
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 858
Свинското е ОК и вечер, и сутрин, и на обяд Sunglasses


 rotfImbo

Ох, Шоки, ще ме умориш! Уникално го каза  rotfImbo

# 61
  • Мнения: 2
Шоки, благодаря!   bouquet
Вечерята ми е уредена значи.
Скоро ще пробвам и с месото на закуска, досега никога не съм опитвала. Аз преди да започна този режим закусвах ябълка или две ябълки и после се чудех защо умирам от глад през деня, дори и след като се наям пак бях гладна, а сега всичко е толкова хубаво, не мога да се нарадвам! Mr. Green

# 62
  • Мнения: 6 347
Е, не е нужно да ядеш месо на закуска, ако не ти се яде. Това е един от вариантите за закуска, когато, да кажем, ти е останало готвено от предишния ден - просто си притопляш една порция.

# 63
  • SA
  • Мнения: 3 196
Ех, пак научих нещо ново - че се ядяли боабаб и мескит, та даже и супер-храни им казвали.  ooooh!
По отношение на експеримента на Фелтьм - той не само на плодове е наблягал, доколкото виждам, ами и на картофи и ориз. Изяждал е уникалното количество от почти 1000 г. вьглехидрати дневно.
Това разбира се , мисля е непосилно за повечето хора, но и количества от 300-400 грама биха довели до подобен резултат, просто по-дьлго време ще трябва да мине.
Промяната в изследванията му наистина е потресаваща.
Сега видях за този мескит - сьдьржал основно фруктоза и бил подходящ за диабетици.
Уви, за мен цялата истерия около тези супер храни е просто един огромен бизнес и няма нищо общо с истински здравословните храни.

# 64
  • Мнения: X
Много интересна и полезна информация отново.  Hug Благодаря.

Вив, намерих я тая тренировка за начинаещи, много сериозна ми се вижда.  Embarassed Ще я разуча в събота насаме вкъщи и я започвам.

# 65
  • Мнения: 1 935
Мазнината се изгаря, но това не означава непременно изпотяване Wink Нито пък означава по-често ходене до тоалетната, както много хора си представят. Означава да имаш енергия за ежедневните си задачи и да ти остава и за спорт, да не ти се прияжда нищо поне 3-4 часа след хранене, да не ставаш нощно време да ядеш, да можеш да изкараш и 10-12 или повече часове без храна, ако се наложи, и то без да припаднеш от глад междувременно или да изпиташ сериозен дискомфорт. Това означава изгаряне на мазнините. Нека най-после да престанем да си ги представяме толкова буквално нещата.


Да, съгласна съм, просто се чудех дали през целия този процес на разграждане на молекулите и изгаряне на мазнините се отделя и някакво количество вода?

# 66
  • Мнения: 6 347
Ами, водата наистина е част от теглото, и при качване, и при сваляне. И причините са различни за задържането й, но определено част от качените и съответно от свалените килограми са вода. Например инсулинът, а също и кортизолът водят до повече задържане на течности. Кортизоновото лечение също води до задържане на много течности. Също се задържат течности и от прекаляване със солени храни. Около овулация и цикъл също при много жени се получава задържане на вода, а после - изхвърляне. Така че причини има различни. При понижаване на инсулина и/или кортизола ще се изхвърли и вода - кога повече, кога по-малко. А понеже и двата хормона водят и до някаква степен на инсулинова резистентност, с нормализирането им ще се увеличи достъпът на организма до складираните мазнини, те ще се ползват за енергия, така че ще намалеят и складираните мазнини. Но не знам от мазнините да се получава продукт вода и да се изхвърля през бъбреците. Embarassed Може да има някаква връзка, но ми се струва, че не.

# 67
  • Мнения: 1 935
Благодаря, Шоки, безценна си   bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 10 858
Облаче, да ти кажа в началото, когато почнах програмата за начинаещи на Руми си спомням, че при първата тренировка имах чувството, че това е края, просто всеки момент ще получа инфаркт и инсулт едновременно и с мене е свършено  hahaha Но понеже са кратки и интензивни, затова така. Докато си мислиш, че ще умреш и то взело, че свършило и почва разтягането  Laughing
И така, ден след ден, започнаха да ми се виждат все по леки, докато накрая на 4 - та седмица ги зарязах, защото ми бяха безсмислено леки.
Ефекта на стягане започна още от първата седмица  Peace
Очаквай и леко покачване на кг, да не се стреснеш, че дебелееш от спорта. Просто мускули, които до сега са били не особено интензивно натоварвани, вече работят и започват да тежат.
Успех и се отчитай и пиши в темата за домашни тренировки, за стимул   bouquet

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 255
vici75 ,   bouquet    Hug 

# 70
  • Мнения: 10 301
Вив   Heart Eyes така бях и аз с Шон Т25. Викам си до тука бях „ ке пукнем и друга нема”.  А аз дето не пукнах, че изкарах трите месеца, че и един допълнителен изнамерих хибрид май беше. Снощи викам чакай да грабна нещо от тях. Ами не го усетих чак. Така че, понеже и ти те гледам се чудиш дали да продължаваш, ами почвай ги. Стига да ти се прави кардио де. Аз по-голяма смотла в спортно отношение от себе си не знам и щом аз ги изкарах. Действай.


 mis_val  Heart Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох, Вики, разсмя ме  Joy
Ще го правя Шончо, не защото обичам кардиото, а защото е ефективен. Лято идва, трябва да се вкарвам в пътя  hahaha

# 72
  • Мнения: 7 781
Облаче, да ти кажа в началото, когато почнах програмата за начинаещи на Руми си спомням, че при първата тренировка имах чувството, че това е края, просто всеки момент ще получа инфаркт и инсулт едновременно и с мене е свършено  hahaha Но понеже са кратки и интензивни, затова така.

Вив   Heart Eyes така бях и аз с Шон Т25. Викам си до тука бях „ ке пукнем и друга нема”.

много надъхано звучите, моля продължавайте  Hug
мързела ми е ужасен  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 10 301
Ааа Herzen  Heart Eyes моля те да не ми вземаш тая „ привилегия” мързела. Втори като мене няма. Вервай ми  Embarassed Laughing Да ме видиш вечер от вратата направо захващам гирите и пудовките. Гледам да е от вратата, че влеза ли по навътре из нас и излизане нема  Joy А ме е страх и ентусиазма ми да не спихне междувременно. Това ми е рецептата за спортна активност и поне за сега добре ми бори мързела Grinning


Вив  Heart Eyes аз кардио ненавиждам, ама ината ми голям. Ако ще го правиш Шон давай от сега, докато е студено и можеш да отваряш прозорци. Смятай че почнеш ли го април и ще пукясаш от жегата само. А аз го почнах през август  Mr. Green. Само информативно да ти кажа кг не смъкнахь обаче сланинките се позатопиха и омразните бричове и те. Кг не свалих понеже „добре” се храня като цяло  Embarassed

# 74
  • Мнения: 1 273
Понеже говорите за супер храни, какво ще кажете за тревния сок.
Ето тук информация за хранителната стойност на 4 г. трева:
http://nutritiondata.self.com/facts/custom/900675/2
Съдържа дори витамин В12.
Интересно ми е да коментирате, все пак в животинските продукти хранителните вещества идват именно от растенията, които са основата на хранителната верига.

Общи условия

Активация на акаунт