1 или 2 модератори

  • 2 242
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Цитат на: Grizabella
..............
Всъщност, аз не разбрах: Таня въобще ли се отказва от форума, или само от модераторския пост?

Така де , аз пък разбрах , че Таничка не иска де е модератор вече , а не че ще ни напуска ! !  Sign Exclamation Нали така Танче !?

И аз много бих се радвала ако на нея изобщо не и беше хрумвала мисълта да се отказва и си остане модератор с още някой . Но ако се е уморила и не и' се занимава вече я разбирам много добре и не искам да правя решението и' по - трудно .

Така че , гласувах за 2 ма  модератори.  Simple Smile

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И аз съм за два модератора  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap

# 17
Аз също гласувах да са  два модератора. dance

ТАНЯ - ОБИЧАМЕ ТЕ - ОСТАНИ ПРИ НАС!!!! Party  love001 Party

# 18
  • Мнения: 4 212
аз гласувах за 1 модератор,но само ако това си тиТаня,ина4е може и двама ако е така по удобно,само да не настъпят недоразумения. Grinning

# 19
  • Мнения: 3 634
Ренци, с 10 ръце и крака (ако бях надарена с толкова де) подкрепям постинга и апела ти!

Таня, остани като модератор!

# 20
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, аз много те харесвам, уважавам и се радвам, че се гневиш Laughing
Провокирам те! По-добре гневна, пишеща и ПОЛЕЗНА, отколкото отсъстваща.
Абсолютно си права, трябва да има ред и затова са модераторите, нали?
Иначе, ние пишещите ще сътворим само хаос.

# 21
  • Мнения: 3 154
Аз гласувах за 2-ма модератори. Мисля, че ще е по-удобно. А се случва и човек да има проблеми (най-малкия от които е да му изчезне интернета). В такъв случай като има втори модератор всичко ще е ОК Grinning Таничка не знам какво те е подтикнало да вземеш решението да се откажеш, но се надявам да размислиш

# 22
  • Мнения: 14
Аз също съм за двама модератора, за да имат повече време за себе си.  Мисля, че Таня е чудесна. Остани, моля те!

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Двама. Таня и още някой... Тук се обсъждаха много имена, но предполагам, че после ще се избира кой.
Какво, и аз чета тук! От догодина края на лятото ще участвам по-активно, като започнем да бебеправим второто.

# 24
И аз подкрепям Ренци,но все пак
ТАНИЧКА, ОСТАНИ ПРИ НАС.Ние те обичаме!

# 25
  • Мнения: 506
Аз също гласувах за двама

Общи условия

Активация на акаунт