MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

  • 428 097
  • 2 975
  •   1
Отговори
# 2 340
  • Мнения: 48
Оправих го,благодаря за съветите. Странно е,че сега искаше да се инсралира това,а на предния компютър не беше нужно,но вече всичко е наред...

# 2 341
  • Мнения: 275
Оправих го,благодаря за съветите. Странно е,че сега искаше да се инсралира това,а на предния компютър не беше нужно,но вече всичко е наред...

Pocu_Ty, от поста ти не става ясно, как точно си го оправила, а това вероятно би било полезно на следващите, които ще се сблъскат със същият проблем...

# 2 342
  • Мнения: 18 542
Привет!
Опитвам се да сложа нова книга към списъка ми с книги. Попълвам автора, но когато натисна стрелка за следващото поле, нищо не се случва и не ми светва клетката за попълване на заглавието. Не мога да го добавя и като нов автор, защото излиза, че го има в списъка, но като го търся по име, не ми излиза нито той, нито някое негово заглавие в търсачката. Пробвах с името на книгата - отново нищо.
Става въпрос за "Подземните тайни на румънския сфинкс" от Раду Чинамар

# 2 343
  • Мнения: 3
Здравейте, не бях отваряла МейлБукс от половин година и сега не мога да вляза... свалих всичко отново, но не мога да го стартирам, виждам, че мейла в стартиращия прозорец е некоректен, но не ми дава да го редактирам, идеи как да го оправя?



В папката, в която е инсталирана програмата,  има файл с наименование ClearRegMB. След стартирането му, излиза съобщение "Данните за MailBooks в регистъра са изтири". Стартираш отново програмата и въвеждаш потребителки акаунт, парола и имейл.
Поне при мен, това проработи!

# 2 344
  • София
  • Мнения: 3 468
Линкът за инсталиране на първа страница не е активен.Бихте ли помогнали откъде да  сваля програмата Rolling Eyes

# 2 345
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Заповядай:
http://mailbooks.net/

# 2 346
  • Мнения: 48
ЗДРАВЕЙТЕ, ИСКАМ ДА КАЧА КНИГА КОЯТО В МОМЕНТА ИЗОБЩО Я НЯМА В ЦЯЛАТА ПРОГРАМА ОБАЧЕ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАК...
ПОПЪЛВАМ ИМЕТО И СЛЕД ТОВА ДАВАМ ЗА ЗАГЛАВИЕ, НО НЕ МИ ПОЗВОЛЯВА ДА ВЪВЕДА НЕГО, А ИСКА ДА ИЗБИРАМ ОТ ВЕЧЕ КАЧЕНИ КНИГИ...
ИСКАМ ДА КАЧА НА ЛИНДЗИ КЕЛК - АЗ ОБИЧАМ ВЕГАС НА РУСКИ, НО КАТО НАПИША ИМЕТО И И МИ ИЗЛИЗАТ 3-ТЕ ДРУГИ КНИГИ ОТ "АЗ ОБИЧАМ..."
И НЕ МОГА ДА ВЪВЕДА ДРУГО ИМЕ.

# 2 347
  • София
  • Мнения: 6 225
Първо не пишете само с главни букви. Във форума това е крещене и не се толерира.

А що се касае до книгата и името на автора трябва да бъде на руски, т.е. Линдси Келк. Когато изберете това име ще ви позволи да изберете и заглавие "Я люблю Вегас" и ще можете да споделите книгата.

# 2 348
  • Мнения: 48
Първо не пишете само с главни букви. Във форума това е крещене и не се толерира.

А що се касае до книгата и името на автора трябва да бъде на руски, т.е. Линдси Келк. Когато изберете това име ще ви позволи да изберете и заглавие "Я люблю Вегас" и ще можете да споделите книгата.
Благодаря,ще пробвам с името на руски...а до главните букви,на работа пиша само така и ми е навик,не мислех,че е проблем...

# 2 349
  • Мнения: 48
Успях да кача Вегас и Лондон, но има още една която е Я люблю тебя и нея не ми позволява да я кача..

# 2 350
  • София
  • Мнения: 6 225
Успях да кача Вегас и Лондон, но има още една която е Я люблю тебя и нея не ми позволява да я кача..
До полето за заглавие избираш зеления бутон +. Пишеш заглавието и когато ти предложи да си избереш от съществуващите не го правиш, а натискаш бутон Изход и тогава ще добави твоето ново заглавие.

# 2 351
  • Мнения: 48
Благодаря, получи се... Simple Smile

# 2 352
  • София
  • Мнения: 6 002
Какво става с книгите, които са качени в програмата, но само от един потребител? Реално фигурират като налични, но всъщност не могат да бъдат получени.
Пуснала съм заявки за книги, едната от 11 дни, другите от 5-6, има ли вероятност да не ги получа?

# 2 353
  • София
  • Мнения: 28 957
Май антивирусната ми изтри чата, защото ми се появява надпис "Не може да се определи път до 'MB_Chat.exe'.". От къде мога да изтегля само него?

# 2 354
  • Мнения: 2 695
Какво става с книгите, които са качени в програмата, но само от един потребител? Реално фигурират като налични, но всъщност не могат да бъдат получени.
Пуснала съм заявки за книги, едната от 11 дни, другите от 5-6, има ли вероятност да не ги получа?

Аз също имам поискана книга, която е качена само от един потребител. Заявката ми е от повече от две седмици.

Общи условия

Активация на акаунт