За мамите от ИБ, любовта голяма се казва БГ Мама!

  • 32 834
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 802
Ауууу каква тишина  Mr. Green явно вече тръшкате децата по креватите  Mr. Green

# 691
  • Варна
  • Мнения: 307
Яже, по въпрос номер 1 - да не те отчайвам, но или ще го израсте (като Борко на Месечка) или няма да можете да излезете за повече от час, като моя милост.  Калина мрази количката, от първия ден  Tired Издържа 20 мин и почва да мрънка. А пък това да заспи навън никога не ми се е случвало   Tired Лятото бях станала луда калинка. Прибирахме се в къщи за съня и после пак навън и така незнам колко пъти на ден  Rolling Eyes

Десииии, честити ви ходещи крачета и втори зъб  Heart Eyes Hug

И Калина днес се отпусна няколко пъти за по 3 крачки, ще видим кога ще се престраши за повече. И 6-я зъб днес изби, та се надявам на малко спокойствие  Mr. Green
Ааа, и много съм доволна от ДК, готвят много вкуснои дребната омита всичко  Mr. Green

Последна редакция: пт, 28 фев 2014, 09:10 от V.A.V.A

# 692
  • Варна
  • Мнения: 915
Ауууу каква тишина  Mr. Green явно вече тръшкате децата по креватите  Mr. Green

или те ни тръшкат  Joy hahaha, нищо че е 12 кила пък аз *10  Mr. Green, прави ме на мармалад само като легнем на спалнята , едно хубаво мачкане и тъпчене, ми няма нужда да ходя на масаж  Whistling

Момичета, евала, 5 страници  Laughing, бравос , минах ги набързо  Blush

Кокос , браво на бузанка, клип , клип на ходеща барбаронка newsm18

Яжка, няма страшно , от втори до навършване на четвърти месец , муцунка се возеше точно 20 минути в количка , после на ръце , ходех по тихите алеи на морската че ме беше срам дето не мога да си успокоя детето, чудех се на какво може да се дължи , но така и не разбрах , търпях и стисках зъби, в един слънчев ден просто се разходихме и тя не плака и оттам вече морската беше наша , мисли положително, не се навивай че винаги ще е така  Hug

# 693
  • shumen
  • Мнения: 18 277
Фейт,май те нас тръшкат,а не ние тях.Дени тази вечер заспа в 20.30 и ще видим кога ще се събуди утре сутрин.Е,на обяд едва час и половина спа,че го събудиха,ама поне сега спи.
Кокос,браво на Дени.Скоро ще се пусне за повече.
Яже,аз нямах такъв пробем,но една мама от нашите го имаше и затова обикаляше повече сама,че малкия в количка не стоеше,а все на ръце.Сега пък е обратно и не иска на ръце,а в количката.

# 694
  • Мнения: 1 490
Яже,достa често срещaно явление при бебоците нa възръсттa нa Тони.По-голямaтa чaст се влюбвaт в количкaтa чaк кaто смениш кошa с летния и може дa виждa всичко нaоколо,a до тогaвa може дa се рaзхождaте със слингa- нa мен ми беше много удобен.По втория въпрос- опитaй дa я гушкaш от към гърбa,пaк дa усещa тялото ти ,но дa не е с лице към теб или дA я гушнеш кaкто обикновенно,но дa и дaдеш дa цокa бибa Wink aко ползвaте рaзбирaсе

# 695
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
аз от онзи ден не приспивам .. само помощен персонал съм .. Ема твърдо държи баща й да я приспива и това е то Crossing Arms

както казах по-рано - може да ползва играчка да й привлича вниманието, що пък да не помогне Thinking

# 696
  • Мнения: 7 118
Мецо, пак напомням, че кУ толкоз ти се проспива дете, моето е насреща. Ще се приспивате до към 1-1.30, после към 3.30 пак..и пак...и пак..докато издържиш психически Mr. Green

днес смених лактаната с хумана..не знам вече к'во да правя..взех да мисля за самоубийство Joy

Честити първи крачици на Кокосчето и Пуканка Heart Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 8 131
ЗУз, защо реши да смениш АМ? Знам че не е хубаво ако не е препоръчано от лекар.

# 698
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
пак..и пак...и пак..докато издържиш психически Mr. Green
м'чи то аз от доста отдавна съм психически нестабилна, така че ..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 699
  • Мнения: 7 118
Весе, след всяко ядене има мир 30 мин и после започва едно свиване яко..много мислих и накрая го смених

# 700
  • София
  • Мнения: 8 131
Ми дано има промяна, ама...  Hug
Ще мине и това.

# 701
  • Мнения: 7 118
Весе, знам че ще мине, но в някои моменти ми се струва, че няма да съм жива да го видя ooooh! Ей сега пак ревем, спа половин час и пак е будна и се свива..и това цял ден и цяла вечер ooooh!

# 702
  • София
  • Мнения: 8 131
Разбирам те. Ние имахме само няколко такива дни. Все  се чудя как щях да издържа ако беше постоянно, но явно все някак се издържа! Дано бързо да минава!  Hug

# 703
  • Мнения: 1 490
Зузано от името ще да е .Ха кажи ми кое от 3-те Радита в темата е кротко и послушно дете?Всичко се случва много трудно-трудно минават коликите,трудно растат зъбите , а дали трудно се преборват вирусите ,по-добре Мечкони да ти разкаже  Blush
Вчера Радослав за цял ден дремна 30 минути и ме беше изкарал от кожата ми ,толкова бяха зле нещата,че вместо да го приспя към 21,той приспа мен , слезнал си от леглото и чукал на вратата на хола ,да му отвори баща му .И миличкия 'ко да види -на детето му се беснее , а майка му пуснала лиги и корени на детското легло  ooooh! . Към 22 ме събудиха ,но цял час са се гаврили с мен-малкия ми пъхал клечки за уши и части от конструктора в зяпналата уста ,пък баща му се радва на шоу  Crossing Arms Няма правда и това е !

# 704
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Весе отживелица е, че ЛЛ на детето трябва да ти препоръча какво АМ да му даваш .. просто защото мога да те уверя, че примерно аз знам повече отколкото поне половината ЛЛ в БГ на тая тема .. освен това ЛЛ не седи по цял ден с детето и не вижда реакциите му към дадено АМ или не, а майката вижда .. освен това на пазара не са ве марки АМ, а вероятно 102 и когато си стриктен и спазваш указанията на опаковката, вероятността да му стане на детето нещо от смяната на АМ е н-и-щ-о-ж-н-а .. освен разбира се ако не слушаш някоя идиотка, която те съветва да смесваш повече вода и по-малко суха субстанция АМ, първо за да не ти върви толкова бързо кутията, че видиш ли пари струва, второ, за да не ти качва детето прекалено, все едно, че като проходи то само няма да регулира качването на килограми и трето /това ми е любимото/, за да го накараш по този начин да откаже нощно хранене или за да пропие вода .. тъй че сменяйки АМ Зуза не е направила нищо страшно, по-скоро си е осигурила малко спокойствие за себе си и комфорт на стомахчето за Ради Peace

Стелчо щот мъжа ти явно не е усетил дебелия край .. като го усети пак ела ни докладвай как е реагирал Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт