Препоръчайте частна детска ясла в район "Оборище"

  • 3 222
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Прегледах предишната такава тема, но за съжаление там няма информация точно по въпроса, а и пък е доста стара... Започвам нова с голямата надежда, че междувременно се е появила частна ясла някъде в квартала:) Вече и аз се сблъсках с кошмара на ИСОДЗ и положението е страховито, от общо 2-те заведения в Оборище нито едно няма група за набор 2013; не може да се кандидатства, ако няма навършени 10 месеца към момента на класирането, а пък това, че приемът е от септември, когато ще има не само 10 месеца, ами 1 годинка и 3 месеца, системата хич не я вълнува. Абе...

Моля, помагайте с информация. Който знае нещо за наличието на частна детска ясла в/около Оборище, нека пише.

Благодаря на всички предварително!

# 1
  • Мнения: 1 986
"Доверие" е подходяща мисля, а може да разгледаш и цялата тема за частните градини и да питаш и там: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=729634.0

# 2
  • София
  • Мнения: 2 817
Не знам дали тази ще ти е удобна, но аз съм доволна от нея: http://www.vila-pipi.com/

П.П. Местата за септември в ИСОДЗ ще ги обявят на 24-ти февруари, а класирането (първото) ще бъде на 9-ти май.

# 3
  • Мнения: 3
Благодаря на включилите се!
Моля, ако някой знае обаче ясла по-близо до Оборище, пишете.
За ИСОДЗ - да, май аз съм се объркала, писах им и ми казаха, че в края на февруари всъщност ще станат ясни местата, ама защо тогава пише, че ОДЗ-тата тук нямат изобщо група за набор 2013, не ми е ясно. Но тъй като нямам особена надежда за държавна ясла, давайте още частни.

Благодаря отново!

# 4
  • Мнения: 9 907
Космоскидс трябва да ти  е по-близо, сега са на Мърфи, зад 17 поликлиника.

# 5
  • Мнения: 7 821
Благодаря на включилите се!
Моля, ако някой знае обаче ясла по-близо до Оборище, пишете.
За ИСОДЗ - да, май аз съм се объркала, писах им и ми казаха, че в края на февруари всъщност ще станат ясни местата, ама защо тогава пише, че ОДЗ-тата тук нямат изобщо група за набор 2013, не ми е ясно. Но тъй като нямам особена надежда за държавна ясла, давайте още частни.

Благодаря отново!
Няма за сега, ще има от Септември. Това което гледаш в момента са миналогодишните групи и текущи записвания, ако някой се откаже и се освободи място.

# 6
  • Мнения: 1
http://slaveiche.com/ Ходихме да я разглеждаме преди да ни приемат в държавна ясла,за да имаме резервен вариант, цената е приемлива,всички са много мили, но помещенията са ужасно малки тесни.  MoneyНедопустимо при тази цена. Успех с канидатсването за държавна  Grinning

# 7
  • Мнения: 915
Нашата ДГ се намира до ВИАС - не е баш "Оборище",  но ако е приемливо като разстояние за Вас - кажете и ще ви напиша подробности. Казва се "Кристофър Робин", но сайтът не работи в момента, защото нещо го преработват.

# 8
  • Мнения: 3
А имат ли яслена група?

# 9
  • Мнения: 915
Оф, нещо съм се отнесла и не съм обърнала внимание, че търсите ясла, извинете ме. Те са си ДГ.  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 12 374
За Славейче имам 2 абсолютно противоположни отзива. За яслата е силно положителен, от позната с която от време на време се засичаме в парка. Детенцето и се чувства много добре там, нямат забележки никакви.

За детската градина, от бивша колежка на мъжа ми - отрицателен. Лелките не се занимавали с децата, мързяло ги да гледат. Пълно нехайство. Тъй като ние живеем в кв Оборище, и аз търсех градина, която да ни е близичко. От Славейче се отказах точно заради този негативен отзив, все пак ние търсехме градина, а не ясла.

Доколкото знам, двете групи са с различни лелки, та и от там идват различните отзиви  Peace
Но не съм влизала вътре и нямам представа как е като база.

# 11
  • Мнения: 91
има и Азбукарче - но позната пита  миналата седмица и са и казали, че няма места. На въпроса кога ще има... и казали, да се обажда от време на време   #Crazy
http://www.azbukarche.com/

# 12
  • София
  • Мнения: 12 374
В Азбукарче ходих да разглеждам, изобщо не ми допадна. Миришеше странно, беше и мърляво. Някакво детенце излизаше тогава, сопна се на лелката, после се сопна на майка си. Абе останах с неприятни впечатления. Цената им е една от най-евтините, факт, но май и качеството не е много на ниво  Peace

Общи условия

Активация на акаунт