Отговори
# 735
  • Мнения: 27
Аз пък учудващо нямам никакви неразположения с тази бременност.Предишните ми бяха с повръщане ,болки от време на време,а сега се чувствам много добре.Сигурно организма ми е привикнал  вече.

# 736
  • Мнения: 57
Даа,  и аз се опитвах да подема темата за БХС и ФМ.

Сто пъти си промених мнението аз - моя АГ каза БХС в 13 г.с., а  ФМ след 20, сега се чудя кое да правя и кое не...после пък решавам да направя и двете ранните в 13-та... после си мисля въобще да не ги правя да се шашкам..... Simple Smile В общи линии нищо не знам.

Вероятно ще я направя в МЦ Фемина, за всичките специалисти там и техника само хубави неща прочетох, така че ще е там... , но както е кога... Simple Smile Ще чакам да чуя съветите и на вашите АГ-та Simple Smile

Между другото,  се разочаровах от моя лекар, веднага след като си  използвах направлението за ЖК, казах му за бялото течени, което не ме притесняваше толкова, защото не е да имам сърбеж и парене да се притеснявам за гъбички, атой ми изписа някакви глобули и аз так асъс съмнение взех рецептата и реших първо да проверя листовката в нета, където пише, че в никакъв случай не трябва да се ползват в първия триместър от бременността, а той ми ги изписа! Разочарована съм, няма да ги купувам и да ги слагам, но все пак от тук нататък не знам как ще му вярвам Sad

# 737
  • Мнения: 2
Known,   darki6ina , Sladichka, stacy_85  . Видях че сте от БС, и от Несебър, къде ходите на АГ?От кой к-с сте?
Аз съм от Несебър и от преди си посещавам др Димитрова в Поморие, страхотен човек, толкова емила и отзивчива, сега на 5 пак съм а преглед. Много съм оволна от нея, но ММ настоява да се запижа за ЖК и проследяване във Ветрен в Бс , все пак нали се води за най ддоброто място за раждане в бс , пуснал е нкакви връзки и след прегледа при др Димитрова, ако всичко е Ок  Praynig ще идем и до там, все пак сигурно апаратурата им е мн по добра, макар че др Димитрова изражда почти всички в Поморие и мн от околността...... Ще видим ... Ти при кой лекър си в Бс и къде се намира? newsm78

# 738
  • София
  • Мнения: 1 738
Привет и от мен. За протокола - 36 г., втора бременност.

Момичета, помогнете ми, че нещо не мога да се оправя със сметките. Според календара, тази седмица би трябвало да съм в 8 г.с. Днес ходих при доктора и според ултразвука съм 6 с. 5д. Откъде се получава разминаването? Не ми е казал, че има изоставане...

# 739
  • Мнения: X
Даа,  и аз се опитвах да подема темата за БХС и ФМ.

Сто пъти си промених мнението аз - моя АГ каза БХС в 13 г.с., а  ФМ след 20, сега се чудя кое да правя и кое не...после пък решавам да направя и двете ранните в 13-та... после си мисля въобще да не ги правя да се шашкам..... Simple Smile В общи линии нищо не знам.

Вероятно ще я направя в МЦ Фемина, за всичките специалисти там и техника само хубави неща прочетох, така че ще е там... , но както е кога... Simple Smile Ще чакам да чуя съветите и на вашите АГ-та Simple Smile

Между другото,  се разочаровах от моя лекар, веднага след като си  използвах направлението за ЖК, казах му за бялото течени, което не ме притесняваше толкова, защото не е да имам сърбеж и парене да се притеснявам за гъбички, атой ми изписа някакви глобули и аз так асъс съмнение взех рецептата и реших първо да проверя листовката в нета, където пише, че в никакъв случай не трябва да се ползват в първия триместър от бременността, а той ми ги изписа! Разочарована съм, няма да ги купувам и да ги слагам, но все пак от тук нататък не знам как ще му вярвам Sad


Смени лекаря си !!! Най-важното нещо е да имаш доверие на лекаря, който следи бременността ти... Представи си ако стане нещо сериозно (не дай си Боже) и ти не се чувстваш сигурна в ръцете му ???

# 740
  • Мнения: 139
Ооох за д-р Димитрова дълго време може да спорим , за апаратура - да , има хубава . Но като специалист , може да се справи само докато всичко е ок , изникне ли проблем , недай си боже , не я търсете . Аз където е видя , там я нареждам .

# 741
  • Мнения: 172
Аз попаднах на някаква тема "ЗА и ПРОТИВ БХС" и още повече се убедих, че няма да го правя. Мисля да направя 2 ФМ 13-та и 20-та седмица или както е там  Peace

# 742
  • Мнения: 1 831
Привет и от мен. За протокола - 36 г., втора бременност.

Момичета, помогнете ми, че нещо не мога да се оправя със сметките. Според календара, тази седмица би трябвало да съм в 8 г.с. Днес ходих при доктора и според ултразвука съм 6 с. 5д. Откъде се получава разминаването? Не ми е казал, че има изоставане...
Добре дошла на теб и новите мамита.
Аз като ходех по-миналата седмица ми каза същото.Че трябвало да бъда в 8 седмица ,а то отговаряло в размерите на 6 седмица.Чух много варианти ,най-вече че сметките му са объркани и всеки ултразвук показва различно ,все пак става въпрос за милиметри.А може и да ти е по-късна овулацията.Аз в петък съм на преглед и ще видим дали е пораснала точицата.Някои жени са изкарали цяла бременност с изоставане от 2 седмици примерно ,други пък с 2 седмици напред и така...Важното е да е здраво. Hug
Ще видя какво ще каже и моя АГ за БХС,ама за сега и аз май съм против това.Като ФМ показва по-ясно и точно нещата.Няма нужда да се шашкам,че...ще се побъркам допълително

# 743
  • Мнения: 99
eoleon, някой тук беше споменал за д-р Иванов от Ст.Загора. Ето и сайта му http://drivanov.maxgroupbg.com/ . Четох само хубави отзиви за него. Работи със здравната каса и изражда в Иван Рилски.
Аз БХС няма да правя. За ФМ за късната със сигурност, за ранната се чудя все още. При кого все още не съм решила имам два варианта, единия е при горепосочения доктор от Ст.Загора, но нямам отзиви как провежда този преглед. Другия е при Даскалов във Пловдив.
 Някой ако има отзиви да сподели. В нашия град специалист за ФМ няма и лекарите рядко насочват към такъв. За това ще си ходя на  моя глава.
magia, добре дошла , лека и успешна бременност   bouquet
Утре съм на преглед , ще помоля за стиснати палци и дано всичко е наред  Praynig  Че и аз последния път като ходих трябваше да съм в 6 седм. а ме изкара в 5  Confused

# 744
# 745
  • Мнения: 139
Аз съм ходила един единствен път на преглед , за установяване на бременноста , бях в 5 седмица +/- 8 дни  и доктора не ми каза кога да е следващият преглед , просто ми каза , ще се видим по-нататъка , което ми се стори малко несериозно , нищо не ми обясни . Вие колко често ходите на прегледи ? Кога трябва да е следващият ми преглед ?

# 746
  • Мнения: 0
Здравейте , мами
Записвам се и аз при вас ...
Онзи ден правих теста и се оказа положителен Simple Smile ! Ще се радвам да обменям опит с вас . За първата страничка - казвам се Станка , от Пазарджик , първа бременност , термин според календара 17/10 !

Добре дошла Simple Smile Simple Smile Simple Smile Хайде честити ДВЕ ЧЕРТИЧКИ! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Успех и един хубав краен резултат.
И сега се сетих, че аз не съм си написала инфото за първата страничка.
Името ми е ясно - Ирина, София, 30г. Първа бременност, Терминът казаха на 12.10 ееее Simple Smile

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 631
Known,   darki6ina , Sladichka, stacy_85  . Видях че сте от БС, и от Несебър, къде ходите на АГ?От кой к-с сте?
Аз съм от Несебър и от преди си посещавам др Димитрова в Поморие, страхотен човек, толкова емила и отзивчива, сега на 5 пак съм а преглед. Много съм оволна от нея, но ММ настоява да се запижа за ЖК и проследяване във Ветрен в Бс , все пак нали се води за най ддоброто място за раждане в бс , пуснал е нкакви връзки и след прегледа при др Димитрова, ако всичко е Ок  Praynig ще идем и до там, все пак сигурно апаратурата им е мн по добра, макар че др Димитрова изражда почти всички в Поморие и мн от околността...... Ще видим ... Ти при кой лекър си в Бс и къде се намира? newsm78
Аз съм за раждане във Ветрен а АГ е Татарово- в св. София е по здравна а в Девата на частно и ображда там.доволна съм за сега,сега пак отивам щото в събота бях извънредно и докито каза да со оставя часа. А живея в ж.к. Изгрев

# 748
  • Мнения: 12
Аз съм ходила един единствен път на преглед , за установяване на бременноста , бях в 5 седмица +/- 8 дни  и доктора не ми каза кога да е следващият преглед , просто ми каза , ще се видим по-нататъка , което ми се стори малко несериозно , нищо не ми обясни . Вие колко често ходите на прегледи ? Кога трябва да е следващият ми преглед ?
Здравей nonameee, аз също досега съм ходила един единствен път на преглед- за установяване на бремеността и лекарката ми каза да се видим или в края на този месец или началото на март. Спокойно, ако нещо те притеснява отиди пак. От сърце ти желая всичко да наред през цялата бременност Simple Smile

# 749
  • Мнения: 2
Аз като разглеждах линковете от първата страница, има за изчисляване на термина и там един от тях беще мн обсоен в коя седмица си, според нач на  последния цикъл незнам си какво и според лекарите ..... Не си ги спомням вече, но лекарския ми го показа по различно...

Общи условия

Активация на акаунт