Баба Марта бързала на всички от ИБ мартенички вързала

  • 16 977
  • 469
  •   1
Отговори
# 420
  • shumen
  • Мнения: 18 024
Цветенце,дано сега се възстановиш бързо и да гушкаш Вили.
Чери,леле,че корави англичанките.В БГ при нормално е 3дни,при секцио-5.Поне така беше в Търново,за другаде незнам.

# 421
  • Мнения: 91
Добре, че не съм раждала в Лондон  hahaha
Цветенце, радвам се, че всичко е минало успешно  Hug Бързо да се възстановяваш, че Вили си чака манджата  Crazy Mr. Green
Зузи, честита месечинка, пусни някоя примоцийка   smile3534

# 422
  • Мнения: 7 118
Благодаря, момичета!  Hug Поотминават коликите, но има още какво да се желае. Все още спането през деня е мираж, освен когато е в мен или баща си..сама не спи и това е ooooh! Добре, че поне в количката вън откарва по 3-4 ч Mr. Green

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 20:12 от zuzi_79

# 423
  • Мнения: 91
Голяма тишина днес  newsm78
Диксиииии   Mr. Green
Зузан, много сладка кенгуринка, а колко е пораснала само  Heart Eyes И при нас коликите отшумяват, да не чуе дявола  Praynig Даже все по-често пропускаме и нощното хранене, та успяваме и да поспим  Party

Наш татко утре заминава за Сф на командировка и ми е много тъпо, за пръв път ни оставя, откак се появи Андрейче  Crossing Arms

# 424
  • Мнения: 517
Тука съм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 425
  • Мнения: 11 478
Божеее, днес на упражнението доведоха една 2-месечна сладкишка, показваха масаж, кърмене и слинг, така се размечтах..... Heart Eyes

# 426
  • Мнения: 6 395
Да ти доведа и моята да се поупражняваш в сръчно сменяне на мега оакан памперс  Joy Joy hahaha  все се чудя как е възможно да се омазва така  newsm78

# 427
  • shumen
  • Мнения: 18 024
Ехо,къде изчезнахте всички днес?Май видяхте хубавото време и цял ден навънка сте били.
Прахче,моя син все още ми прави мега омазване,ако не го хвана на време и не го сложа на гърне.А като бебе няма да ти казвам какво чудо беше-все омазан до уши.Незнам така що бодита съсипах,че не се изпират хубаво.

# 428
  • NE
  • Мнения: 10 999
Моме То малко бебе е способно да те размекне, а като е твоето направо те пленява за живот и можеш да ревеш като магаре от умиление. Има нещо вълшебно когато мама и бебе се срещнат.
Как върви ремонта?
Дикси Май ще си дочакате 17-ти. :hug

Ох моето детенце станал голям лакомник на АМ. Чудя се дали ще се кефи на моята кърма. Иначе голям сън му ударих в болницата от обезболяващите. Ако не друго поне съм отпочинала. Но се надявам скоро да,ме изпишат, че Вили е неспокоен и вкъщи трудно смогват вече.

# 429
  • Мнения: 1 721
Добро утро:)

Цветенце, нали само 3 дни трябваше да си там - по мои сметки днес трябва да те пускат вече (добре де, ако броим от вторник - утре). Дано Вили не е свикнал съвсем на лесното, та да можеш да продължиш да си го кърмиш  Praynig
Аз отивам да се видя с бебо  Heart Eyes

# 430
  • shumen
  • Мнения: 18 024
Добро утро!
Цвете,дано те изпишат скоро и да се гушкате пак с Вили.
Ели,приятна среща с бебчо и дано всичко е наред.

# 431
  • Мнения: 1 721
Моят отчет - ние продължаваме да поддържаме версията, че чакаме мома:) и пак си почиваше и си криеше лицето Love
Иначе дължината на шийката е ок, док не обича много много лекарствата и засега няма да ми изписва магнезийй, тъй като малко пъти съм имала контракции  (които съм усетила) и не са се отразили на шийката Smile

# 432
  • Мнения: 2 965
Ели, браво за прегледа и за  stork-girl.
Зузи, честита месечинка на Радинка с малко закъснение!   bouquet
Прахи, видях че и вие днес ставате на 2м, да е много здравичка Ивейн!  Hug
Дикси, ела на отчет!  Mr. Green
Моме, малките бебчета много размекват човек!  Heart Eyes Heart Eyes
Аз днес ще ходя на зъболекар, имам болежка от един зъб, който е затворен на всичкото отгоре. ooooh! Ходих сутринта, но следобяд били днес!

# 433
  • Мнения: 11 478
Прахи, оакан памперс не може да ме разнежи, сори  Mr. Green
Ремонтът върви, бригада след бригада се точат вкъщи, всеки ден след тях е за чистене, но не мога аз да го правя, и съответно си седя на мръсно - кофти ми е, но това е положението, гледам философски.

# 434
  • NE
  • Мнения: 10 999
Моме Оакан памперс няма как да те разнежи, но щом е произведен от твоето творение ще те разнежи със сигурност.

Днес май ще си ходя, ама ме мотат още.

Общи условия

Активация на акаунт