Баба Марта бързала на всички от ИБ мартенички вързала

  • 16 976
  • 469
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 517
Ми ние сме добре,бебка мърда активно,снощи получавах адски натиск от бебка ,мисля че вече се подготвя да излиза,трябваше да лежа за да не ме натиска така.ММ вика айде бе принцесо излизай вече за да тормозя майка ти хахах. Да може и да дочакаме 17-ти Wink

# 436
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Дикси,не остана.Скоро ще те тормози ТМ пак.
Цвете,ама те във всички болници са така.Мотат те до обяд и чак тогава ти казват кога ще те изпишат.
ММ днеска каза,че в Събота ще дойде да ни прибере.Как само не ми се иска,ама няма как.За Велокден пак ще ни докара и ще ни остави 2-3 седмици.Дано тогава е още по-хубаво времето,че да сме по цял ден навънка.

# 437
  • София
  • Мнения: 295
Цветенце, а ти ако по принцип го кърмиш, нямаше ли вариант да се цедиш тези няколко дни и Вили пак кърма да похапва?
Бела, много се радвам за коликите, че са отминали. Няма ли да покажеш мъника да го видим?  Hug
Ели, браво за хубавите новини.

Аз вчера бях на ЖК и тая ме хвърли в гъбите с противоположно мнение на другия ми лекар. Не ме гледа на ехограф, не че ѝ е голям консуматив, ама айде... Та бебето било седалищно в момента, заради това съм го усещала ниско долу, не чу да има контракции... Болките в устните (аз се бях ошашкала от тия болки, не знам дали вие сте имали), дискомфортът под гърдите, тежестта ниско в корема и втвърдяването вечер (кажи-речи веднъж дневно) били съвсем нормални и според нея няма причина да не правя йога и да не тренирам.  ooooh!
Сега се чудя нея ли да слушам, какво да правя... Или за всеки случай да се спотайвам един месец до следващия ми преглед при другия лекар, та тогава да видим как е положението.

# 438
  • Мнения: 6 395
Моме Оакан памперс няма как да те разнежи, но щом е произведен от твоето творение ще те разнежи със сигурност.

Днес май ще си ходя, ама ме мотат още.

На мен пък акото и даже ми мирише на хубаво  Crazy Crazy чисто не съм добре с главата и обонянието   Joy Joy.....само гледката е леко смущаваща, ама се свиква  Wink

Теди и аз имах такива болки в срамните устни.....много се учдех какво са, доктора ми обясни, е при разтягането на таза се разширява всиииичко и болки долу има всякакви и не са ненормални в последните месеци. Аз също носих мнооого ниско, беба никога не се качи горе , имах и контракции, дали е било заради това- не знам, не искам да те плаша ама при ниското носене, последните месеци са кошмар , едва се движиш....така че мърдай колкото може повече, докато можеш, за да поддържаш тонус Wink  Hug


Ние днес, както забелязахте, ставаме на 2 месеца  Heart Eyes....радвайте се момичета на коремчетата, незаменими и прекрасни са тези моменти, после идва екшъна.....не се оплаквам, много е сладко, прекрасно е майчинството, но всяко състояние си има своят чар и трябва да му се радваме докато можем  Party

Днес цял ден скиторим,до преди малко ръчкахме/извадих активната гимнастика и много я кефи само в нея седи повече по корем и се заглежда и надига, иначе пищи и протестира  Crossing Arms/ , играхме си и къпахме малката, след това дойде "киселият час"/при нас е около 6 до към 8/, в който целия свят ни е виновен, че сме бебе, пък мама - най -много  hahaha Heart Eyes ,  та сега остана време за малко компютър и форумче.  Laughing  

Едни мънички тортички от нас за десерт  Mr. Green

Скрит текст:

и снимчици  от нас,  на 2 месеца  Party Party

тука си играем и кикоткаме  Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:

а тук вее толкова много играхме, че заспахме от игра   hahaha Joy

Скрит текст:

# 439
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз успешно се завърнах вкъщи. Супер ми е трудно да се движа, да се грижа за Вили и дори да го кърмя. Стискам зъби и туй то.

П.П. Много сладинка тази Ивейн. Heart Eyes

# 440
  • Мнения: 6 395
чакайте, сега докато ми е хрумнало, че малката все още държи юмручетата повече затворени, разтваря ги , но рядко, имате ли спомен при вашите бебоци как е било  newsm78

# 441
  • Мнения: 91
Прах, и Андрей така си държи ръчичките през повечето време, предполагам, че е нормално все още  Peace Много сладка тази госпоИца  Heart Eyes Честита ви месечинка  Hug
Цвете, стискай зъби, и това ще мине  spoko честито завръщане у дома  Hug

# 442
  • Мнения: 11 478
Ех, тази сладка беборана бееее  Heart Eyes Прахи, точно вчера ни обясняваха, че в 2 месец е съвсем нормално още да са на юмручета, по-късно започват да ги отварят, споко.
Флауърче, съжалявам, че ти е трудно, но си мисли, че сега е най-гадното, с всеки ден ще се чувстваш по-добре  Hug
Ух, всеки път като ме ръчне това човече отвътре и ми е тоооолкова хубаво, не искам да свършва този момент, вълшебно е да го усещаш в себе си  Heart Eyes

Не ме гледа на ехограф,Та бебето било седалищно в момента,
Теди, как точно се връзват тези 2 неща, че ми е трудно да си ги обясня - в кристалната топка ли е гледала?  Joy

# 443
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Прахче, ние ходихме на гастрото на 3 месеца и малко и София още беше доста стегната, та гастрото каза, че вече е време да се поотпусне, значи на 2 месеца е нормално да държи ръцете в юмруче. Нали като и правиш масажи и разпъваш ръчичките, пръстчетата? Това го гледах някъде в клипче.

# 444
  • София
  • Мнения: 295
Прахи, голяма сладуранка си имаш.  Heart Eyes Дано моят мъник се качи, че наистина не искам последните месеци да са ми кошмар.  Joy Иначе за устните специално се бях ошашкала, но се поуспокоих, когато разбрах, че и други мами са имали същите болки и е нормално. Заради това бях спряла и упражненията за тазово дъно, ама пак ще ги почна.  Laughing
Моме, амчи как, твоят лекар да не би да си няма кристална топка?  Joy Гледа ме, тоест слуша ме с някакво чудо на техниката, което виждам за първи път, маза ме с гел като за ехограф и с това се чуват тоновете, сърцето, по този начин и разбра, че матката няма контракции в матката. Та спрямо тоновете каза, че бебето в момента е седалищно и вероятно ме рита с краката надолу, оттам тези усещания.  Crazy
Цветенце, стискаме палци за бързо възстановяване.  Hug

# 445
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Цвете,честито завръщане у дома.Дано се възстановиш бързо и да кърмиш пак Вили.
Прахи,много сладка Ивейн.Дени също до към 3 месец си държеше ръцете в юмруче.
Теди,ами явно няма кристална топка нейния лекар.Ама наистина как без ехограф ще разбере дали е седалищно или не.

# 446
  • Мнения: 1 721
Прахи, аз пропуснах - честита втора месечинка на Ивейн  Heart Eyes
Теди, според мен твоята док е открила нов начин за гадаене... не съм много компетентна, ама така ми звучи...

# 447
  • София
  • Мнения: 295
Хахаха ми знам ли я, нищо чудно да се окаже някоя гадателка...  Mr. Green Та от тоновете разбра, били нависоко, тоест спрямо местоположението на сърцето направи извода, че е седалищно, поне аз така разбрах. Абе мани... Викате, че това може да са пълни глупости, а...  Joy

# 448
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да ви кажа аз съм чувала, че в напреднала бременност добър гинеколог и акушерка с опипване на корема могат да кажат накъде е насочена главата на бебето, но говорим за наистина напреднала бременност(8-9 месец).
Теди дори и да е седалищно сега има предостатъчно време да се обърне. Аз моето зверче го усетих кога се обърна окончателно. Просто един ден ме разчекна направо, а после 2-3 дена кротуваше и почти не помръдваше. Ще да се е бил уморил от усилията вероятно  hahaha
Моменцеее хубаво е нали. Чакай после да видиш какво е Party Hug Усмивки, гукане, прегръдки, а па за цИлуФките да не говорим. Са кат каже маминцееее и ми вади душата с памук Joy Joy Тая сутрин го наказах за 30 секунди в един ъгъл за малко размисъл Crazy-научил се е да се промъква уж се гушка и аха ме захапа  за мекото на ухото та за малко кръв да ми пусне Rolling Eyes

# 449
  • Мнения: 517
Прахи честита втора месечинка на малката бонбонка  Hug

Теди и на мен ми е нереално от слушане на тонове да разбере че бебето е седалищно,тази док ли ти води бременноста?Доста ми е странна тази док  newsm78 Но каккто казахте наистина може да е гадателка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт