Баба Марта бързала на всички от ИБ мартенички вързала

  • 16 978
  • 469
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 295
Поспаланчо, как ме разсмя с това, голямо зверче си имаш.  Mr. Green То мекото на ухото си предразполага за хапане, не можем да го виним детето...  Joy
Дикси, при тази ходя само на ЖК, тя въобще не изражда. Имам си друг лекар, при когото ходя на частно, че не работи с касата и уж искам да раждам при него, ама ще го видим.  Simple Smile Ти как си?  Hug

# 451
  • Мнения: 517
Пуфффф добре,че не изражда и добре че ходиш и при друг иначе кай я знае какви щеше да ги сътвори  Grinning Grinning Grinning . Аз съм ток и жица,с изключение че бебка така се намърдва на доло че виждам звезди посред бял ден  Mr. Green .От няколко дни се чудя за прословутата тапа (как ли изглежда,дали ще ми падне,кога ще ми падне,дали не е паднала и не съм разбрала) абее такива ми ти мисли  Grinning А пък как ходя като патка,как смешно излизам от колата не е истина сама си се смея  Heart Eyes

# 452
  • Мнения: 6 395
Като правя масаж не пипам стъпала и длани, защото от дебелите книги , докато сме учили си спомням , че стимуират рефлекси. т.е ако се пипат много може да се навреди и имам някакъв спомен, че до 2рият/или може би 3тият  newsm78 newsm78 месец трябва да отпусне крайниците/...уффф сега ще търся пак да видя какво беше, пък ако трябва ще ги разтварям и разтривам  Rolling Eyes но пък най добрият учебник е опита, та за това питам, а щом казвате, нема се притеснявам  Wink Wink

# 453
  • NE
  • Мнения: 10 999
Теди Кърма не давам, макар да се цедя защото все още пия обезболяващи. Там е работата, че или ще се превивам от болка или ще съм на обезболяващи и малко ще мога да си гушкам бебето. Доста патова ситуация.
По една-две контракции на ден са напълно нормални. Аз бях така до 9 месец и нищо ми нямаше и не съм се спирала с нищо, но и гледах да не се преуморявам.
Според мен чак преди раждането може да се говори за позиция на бебето по неговите тонове. Когато раждах акушерката ми каза да не сядам, че сядам върху главата на бебето и беше права. Но това може да се познае чак когато бебето е достатъчно едро.
Дикси Аз ставах с помощ от колата в края на бременността. Много мили са последните мигове и им се наслаждавай.
Тапата е нещо като дълго сополче с леко жълт цвят. Според мен ще я видиш или поне ще заподозреш ако я няма. Моята падна след изтичане на половината води.
Моме Като порасне още бебчо ще можете да си комуникирате. Аз като погалвах корема и той ми отвръщаше. И аз като Прахито се радвам на всяко аки, особено като е имало серия с празни памперси.
Прахи И аз съм харесала подобна на вашата активна гимнастика, но джунглата.

# 454
  • shumen
  • Мнения: 18 026
Цвете,дано се оправиш скоро и да нямаш болки,че да гушкаш Вили.Дано не е свикнал на шише,че да си го кърмиш пак.
Дикси,всички чакаме с теб.Дано е скоро и леко и безпроблемно.
Днеска се очертава страхотен слънчев ден.След малко изчезваме с малчо и мисля да изкараме целия ден навънка.

# 455
  • Мнения: 2 232
Здравейте, момичета!

Чета ви, но все не остава ред да напиша нещо смислено  Crazy
Цветенце, по- бързо да минат болките и си влезете в ритъм с бебето.
Честита месечинка на Ивейн, много е сладка.
Дикси,  Моме, Теди Hug

# 456
  • shumen
  • Мнения: 18 026
Ехо,къде сте всички днес?Да не би да сте тръгнали да раждате или и Вие като нас използвахте пълноценно хубавото време.Утре го дават още по-топло и пак ще сме цял ден навънка,че така се уморява малчо,че заспива почти веднага след това.

# 457
  • София
  • Мнения: 295
Аааа бременни и мами, да идвате да се отчитате по-често!  Naughty

danaeka, в това хубавото време и на слънчице е най-приятно... И ние след малко ще излезем да се разходим, а току-виж най-сетне сме решили да купим нещо за мъника.  Laughing
Цветенце, оф вярно, въобще не се сетих за обезболяващите... Как си сега, поотшумяват ли нещата?  Hug
Дикси, радвам се, че си добре, да се отчиташ всеки ден, че да не те изпуснем.  Mr. Green Бременните в последните седмици са ми много сладки как ходят като пингвини.  Mr. Green (Сетих се за "Приятели" и за бременностите на Фиби и после на Рейчъл... Колко съм се хилила!  Mr. Green)
ВиВиHug

# 458
  • shumen
  • Мнения: 18 026
Теди,права си,че сега е най-хубаво на слънчице.Дано вземете нещо за бебчо.Аз винаги като излезнех взимах по нещо за него,а сега е почти всичко за него.
Ние се разходихме добре сутринта.Малчо се набяга и наигра и сега като се наспи пак,че довечера да заспи бързо-бързо.
Ние утре чакаме ММ и следобяд потегляме към Търново.Най-хубаво е при мама и чак не ми се тръгва,ама Великден е след месец и това ме успокоява.Тогава пак ще дойдем при мама и дано е по-топло вече,че да сме повечко навънка.

# 459
  • София
  • Мнения: 5 193
 Blush Втори опит

# 460
  • Мнения: 517
Тука съмммм  Heart Eyes Добре съм и бебка е добре,утре сме на ЖК да се видим пак  Peace

Теди разсмя ме ,найстина съм като пингвин сама си се смея  Joy

кашмир радвам се да те видя тук  Hug

# 461
  • Мнения: 91
Добре дошла, Кашмирче  Hug Пожелавам ти една щастлива и спокойна бременност и едно здраво и пухкаво бебче на финал  Heart Eyes
Чакаме и Принцесата да се престраши  Wink
Диксииии, кво стана бе, жена  Mr. Green Да не стане априлче тази твоята госпоИца  Joy

Ние пак излизаме навън  Crazy Прегръдки на всички  Hug

# 462
  • Мнения: 517
Аааа нее заплюла съм си да е мартеничка  Mr. Green да видим госпожицата коя ли дата си е избрала

# 463
  • NE
  • Мнения: 10 999
Кашмирче Добре дошла. Лека и нормална бременност ти желая от все сърце. Hug

# 464
  • Мнения: 2 965
Кашмирче, добре дошла!  Hug Лека и щастлива бременност ти пожелавам с пухкав финал!  Hug
Дискиии, твоята кукла май няма намерение да излиза!  Mr. Green Утре си на док, нали?  Simple Smile

Скрит текст:
Аз имам проблем с един зъб, по точно мост.  Whistling Заради една тъпа зъболекарка си патя сега!  ooooh! Явно не е почистила някой корен и получих болки в зъба в четвъртък, а на всичкото отгоре е и затворен! Да поясня че въпросния мост е правен преди 3-4 години само...Отидох на стоматолог, но не можеше да го оправят преди да се е махнала инфекцията, та  сега пия АБ!  Tired Отидох до болницата да питам кой мога да пия сега, та започнах Velamox (Ампицилин) от 1г за 6 дни, половината вече го изпих, че още в четвъртък го започнах! Колко рев оревах за този АБ, но нямам избор просто заради некадърници зъболекари! Добре че мин.година ми направиха диск със снимка на устата , та отидох с него, че не може да ми правят сега! Надявам се да няма проблем с бебето от АБ, доста изчетох за този ампицилин и го изписват на доста бременни, ама... Crossing Arms Та сега ще го лекуват след като се успокои, за в петък запазих час и да го отворят и да се свършва! Сега имам само оток, а предните 2 дни умирах от болки, ревах чак. Ужасно е да те боли зъб, а и е затворен. Та така! След 10 дни съм на преглед и нямам търпение да минават вече! Hug

Хубав ден на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт