Отговори
# 30
  • Мнения: 2 804
Бабче, филма с Ал Пачино не съм го гледала, но нашите слънца се справиха повече от перфектно, само дето забравиха, че в сериала са на 17-18 години и с тоя танц прескочиха в тяхната си , реална възрастова група всъщност  Laughing
Ама то понеже нали си професионалист дотолкова, че просто ти е приятно, така да се отдаваш, иде ти отвътре просто  Laughing
Толкова са сладки и как ни се иска да са двамата и в реала , толкова сме им повярвали, че все ни се струва, че ни будалкат, ама надали....

  И аз така си мисля.....Може би не искат да афишират връзката си заради някакви условия в договорите им с филмовата компания ,или пък за да предизвикват феновете,но както и да е.

  Ако имаш, възможност,потърси в "Замунда" "Усещане за жена"-страхотен филм е
мисля,че не може да го няма. Hug Hug Heart Eyes

Последна редакция: нд, 16 фев 2014, 00:55 от babcheto44

# 31
  • Мнения: 2 804
   

    Лини,мисля си и друго-може връзката им  /а аз съм сигурна,че имат такава/ не е толкова сериозна от страна на Керем Бурсин,тъй като явно той е много амбициозен по отношение на кариерата си и няма намерение да се задълбочава в тази връзка.И ако е така-той за себе си е прав-още е твърде млад,за да се закотвя сериозно някъде. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 1 872




Абе не е толкова лошо момчето..

# 33
  • София
  • Мнения: 30 253
 newsm51 за темата
 smile3525 за превода на песните. Страхотни  Heart Eyes

 Hug Hug Hug за всички

# 34
  • Мнения: 236


Тази песен е използвана в доста филми.
Lenes, Благодаря за текстовете. Наистина търсят подкрепа на темата за любовта при всички моменти ! Малко са турските филми, като цяло, в които ми е харесвала музиката и  в частност песните Това е Пленителката на сърцето и сега  В Очакване на слънцето.

Ето също една хубава песен

">#t=51[/video]

# 35
  • Мнения: 2 804
 
        Малиии,какъв "Денди"   само!!! Joy Joy Joy Joy Готин е и е от известната фамилия филмови артисти и режисьори- Шашмаз Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 36
  • Мнения: X
Бабче току-що изгледах танца от "Усещане за жена", Ал Пачино е страхотен актьор, но по ми харесаха нашите слънца, техният танц беше емоционално натоварен, изигран перфектно, с чувство ..
По отношение на това дали имат връзка, иска ни се да са заедно, защото от екранният им образ виждаме, че стоят перфектно един до друг, може би и честичко забравяме, че все пак работят, но наистина има някаква странна връзка помежду им, нещо,  не толкова само приятелско, или незнам вече, ама да вземат да се вземат щото ..... Керем Бюрсин е концентриран в кариерата си, ок, но все пак не е от дърво нали така, какво закотвяне кви пет лева, човека си каза, в едно интервю, че иска да бъде млад баща и че са му останали оше няколко години, не мисля, че има проблем със закотвянето.
Айде сега да вкарам малко интрига, аз пък мисля, че той е по навит, Хандето се дърпа, или по-скоро той е по-освободен в поведението си, това се вижда от клипа на рекламката на чайчето, Ханде е по-дърпаща се

Последна редакция: нд, 16 фев 2014, 01:11 от Анонимен

# 37
  • Мнения: X
Helen49 страхотна песен наистина, благодаря

# 38
  • Мнения: 2 804
  Лини,може и да си права-аз не знаех за това изказване на К.Б. ,че иска да бъде млад баща.........

 Звучи много сладко-рядко явление за мъж-те все бягат от обвързване...........Па Хандето,дето уж се дърпа,нейната работа е малко като на кокошката,дето я гони петело,па тя си мисли дали не бега много бързо Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
   Те и онез двамата от 1001 нощ се криха криха,ама накрая кво----опааааа коня у ряката Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 39
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Бабче току-що изгледах танца от "Усещане за жена", Ал Пачино е страхотен актьор, но по ми харесаха нашите слънца, техният танц беше емоционално натоварен, изигран перфектно, с чувство ..
По отношение на това дали имат връзка, иска ни се да са заедно, защото от екранният им образ виждаме, че стоят перфектно един до друг, може би и честичко забравяме, че все пак работят, но наистина има някаква странна връзка помежду им, нещо,  не толкова само приятелско, или незнам вече, ама да вземат да се вземат щото ..... Керем Бюрсин е концентриран в кариерата си, ок, но все пак не е от дърво нали така, какво закотвяне кви пет лева, човека си каза, в едно интервю, че иска да бъде млад баща и че са му останали оше няколко години, не мисля, че има проблем със закотвянето.
айде сега да вкарам малко интрига, аз пък мисля, че той е по навит, Хандето се дърпа, или по-скоро той е по-освободен в поведението си, това се вижда от клипа на рекламката на чайчето, Ханде е по-дърпаща се
И аз по-скоро клоня към твоята теория,защото той каза,че много иска да намери любовта в Истанбул,а и за него любовта е най-голямото вдъхновение и според мен не би попречила на кариерата му,а само би помогнала да подобри още повече играта си  Peace  Но Ханде наистина може да се дърпа,все пак тя дори и да не е типичната туркиня си е израснала в тази среда,а и е 2 години по-голяма от него,като гледам комшиите държат повече на разлика в годините в полза на мъжа  Rolling Eyes  Но ако има нещо истинско между тях рано или късно ще се случат нещата,все пак никой не бяга от хубавото  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 314
здравейте  в новата темичка    Hug Hug Hug Hug Hug Hug

да си пусна и аз моята любима песен от 25 серия

">#t=11[/video]

# 41
  • Мнения: 4 314
Бабче току-що изгледах танца от "Усещане за жена", Ал Пачино е страхотен актьор, но по ми харесаха нашите слънца, техният танц беше емоционално натоварен, изигран перфектно, с чувство ..
По отношение на това дали имат връзка, иска ни се да са заедно, защото от екранният им образ виждаме, че стоят перфектно един до друг, може би и честичко забравяме, че все пак работят, но наистина има някаква странна връзка помежду им, нещо,  не толкова само приятелско, или незнам вече, ама да вземат да се вземат щото ..... Керем Бюрсин е концентриран в кариерата си, ок, но все пак не е от дърво нали така, какво закотвяне кви пет лева, човека си каза, в едно интервю, че иска да бъде млад баща и че са му останали оше няколко години, не мисля, че има проблем със закотвянето.
айде сега да вкарам малко интрига, аз пък мисля, че той е по навит, Хандето се дърпа, или по-скоро той е по-освободен в поведението си, това се вижда от клипа на рекламката на чайчето, Ханде е по-дърпаща се
И аз по-скоро клоня към твоята теория,защото той каза,че много иска да намери любовта в Истанбул,а и за него любовта е най-голямото вдъхновение и според мен не би попречила на кариерата му,а само би помогнала да подобри още повече играта си  Peace  Но Ханде наистина може да се дърпа,все пак тя дори и да не е типичната туркиня си е израснала в тази среда,а и е 2 години по-голяма от него,като гледам комшиите държат повече на разлика в годините в полза на мъжа  Rolling Eyes  Но ако има нещо истинско между тях рано или късно ще се случат нещата,все пак никой не бяга от хубавото  Heart Eyes




бабче мила защо да не е типичната туркиня

# 42
  • Мнения: 2 804


       Значи аз съм тотално неосведомена....Тогава въпросът се поставя под съвсем друг ъгъл-кой знае как стоят нещата,но рано или късно ще лъснат!!! hug hug hug hug hug hug

# 43
  • Мнения: 236

Тя е също на Emre Aydin.  Mисля че има още една песен на  Teoman и ще я потърся.

# 44
  • Мнения: X
Лека нощ на всички

Общи условия

Активация на акаунт