Отговори
# 45
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Бабче току-що изгледах танца от "Усещане за жена", Ал Пачино е страхотен актьор, но по ми харесаха нашите слънца, техният танц беше емоционално натоварен, изигран перфектно, с чувство ..
По отношение на това дали имат връзка, иска ни се да са заедно, защото от екранният им образ виждаме, че стоят перфектно един до друг, може би и честичко забравяме, че все пак работят, но наистина има някаква странна връзка помежду им, нещо,  не толкова само приятелско, или незнам вече, ама да вземат да се вземат щото ..... Керем Бюрсин е концентриран в кариерата си, ок, но все пак не е от дърво нали така, какво закотвяне кви пет лева, човека си каза, в едно интервю, че иска да бъде млад баща и че са му останали оше няколко години, не мисля, че има проблем със закотвянето.
айде сега да вкарам малко интрига, аз пък мисля, че той е по навит, Хандето се дърпа, или по-скоро той е по-освободен в поведението си, това се вижда от клипа на рекламката на чайчето, Ханде е по-дърпаща се
И аз по-скоро клоня към твоята теория,защото той каза,че много иска да намери любовта в Истанбул,а и за него любовта е най-голямото вдъхновение и според мен не би попречила на кариерата му,а само би помогнала да подобри още повече играта си  Peace  Но Ханде наистина може да се дърпа,все пак тя дори и да не е типичната туркиня си е израснала в тази среда,а и е 2 години по-голяма от него,като гледам комшиите държат повече на разлика в годините в полза на мъжа  Rolling Eyes  Но ако има нещо истинско между тях рано или късно ще се случат нещата,все пак никой не бяга от хубавото  Heart Eyes




бабче мила защо да не е типичната туркиня
Кате  Hug ,това аз го написах,не бабчето  Laughing  Не знам,просто така го усещам,не я познавам достатъчно,признавам си,може би се влияя повечко и от образът й в сериала  Rolling Eyes  Но мнението ми е,че ако има нещо повече от приятелство между ХанКер,по-вероятно е  Ханде да е тази,която иска да се покриват нещата  Rolling Eyes

Май и сценаристът на сериала си е закрил туитъра  Thinking
Senaristimiz Gцkhan Horzum twitter hesabını kapattı.

# 46
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Лека,мила и благодаря още веднъж за преводите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Дано да сънуваш разкошни сънища  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 2 804


       Катя,мисля си така,защото животът в Истамбул е на светлинни години различен от този в останалата част на Турция.Да не говорим пък за гилдията на артистите-все пак една голяма част от тях са учили в чужбина-Европа и Америка и имат съвсем други възприятиа за нещата.Не може да е типичната туркиня Хандето.

# 48
  • Мнения: 2 804
Дани,вземи си предната пижамка,дато ти я пратих!


                    Спи спокойнои сънувай сладки сънища! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани,вземи си предната пижамка,дато ти я пратих!


                    Спи спокойнои сънувай сладки сънища! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бабче  Hug ,днес много искаш да ме слагаш да спя  Joy  аз на Ленес пожелавах лека нощ  Laughing

# 50
  • Мнения: 236
Момичета, защо като натисна цитат,  горе в дясно на това което искам,  отговора не се отделя отдолу, а излиза на чисто на края ? Къде  бъркам?

# 51
  • Мнения: 2 804
 Олеле.....аз пак обърках нещата Дани пак те пратих да спиш,а то Лини отивала да спи....

     Лини ,лека нощ-Ето ти и на теб пижамка newsm46 smile3524 smile3524 smile3524

   Благодаря за песните от сърце  love001 newsm51  love001 newsm51  love001 newsm51

# 52
# 53
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Слънчица,вече си взимам пижамите от Бабчето и потеглям   към Сънландия,че Сънчо вече припира да ми разкаже историята за днес за лека нощ  Laughing
Пожелавам на всички оставащи да будуват,лека и спокойна нощ и,когато си легнете и вашата приказка от Сънчо да е прекрасна  

# 54
  • Мнения: 2 804
 spam2 spam2


      Има ли будни слънчица?? Е, аз си налях питиенце,този път си имам и маслинки /няма да прося като миналия път/ пускам си песните и да му мислят комшиите.............. newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

# 55
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Добро утро  Hug Hug Hug
Лин,мерси много за превода на песничките  newsm51 newsm51 newsm51
Диде,за темичката благодарско  newsm51

# 56
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527

# 57
  • Мнения: 15 884
Доббро утро и от мен Hug Hug Hug
Диде Hug благодаря за темата   bouquet
Ирко Hug тенкю за кайвето Hug Heart Eyes
Слагам и аз за поспаланите и ви пожелавам хубава, слън4ева неделя в о4акване на ве4ерта за нашите слънца Crazy
Скрит текст:

# 58
  • Мнения: 3 917
Доброоооо  утроооо! Неделя еее, остават само 12часа до новата серия Wink))

# 59
  • Мнения: 40
Добро утрооооооо Hug Hug Hug

Неделя еееееее, ден в очакване на слънцето Party Party Party

Ирче Hug Heart Eyes Hug Мимко Hug Heart Eyes Hug мерси за кефенцата Hug Hug Hug

Влади Hug Heart Eyes Hug

Да сложа и аз едно кафенце, за следващите Hug Hug Hug



Лини Hug Heart Eyes Hug благодаря ти миличка за превода на песните

Хубав слънчев ден ви желая Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт