Домакини 31/ с мартеничка на ръка, ще се радваме на пролетта

  • 33 071
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1
всеки ли дава мнение за пролетта Wink много интересно хихи

# 691
  • Мнения: 644
А за крадци задави ли се с Емови бонбони не дадаха ли? Joy
Плодове и зеленчуци в хладилник не държа освен лятото.Мм все бара и като усили ми излизат замръзнали.
Аз мартенички имам от минали години.Майка е пратила .Емо ще си ги чака.
Аз имам алергия към веро.Нещо ми се надуват ръцете от дете.Мия само с ръкавици,че  комбинацията с дерматит е ужасна.
Мм се спука от смях как пия антибиотика и пробиотика.От малка видя ли голямо хапче и ми се гади.Връща ми се обратно .
А очите ми стават  Shocked
По-телефона водих преговори колко са големи хапчетата.Вика купувам ,а ти както искаш си ги пий.Ток съм вече .Щом имам апетит.
Малкото днес добре си хапна.Чак ми хареса. Чистим кашлицата и сме ток.

# 692
  • София
  • Мнения: 11 713
всеки ли дава мнение за пролетта Wink много интересно хихи
Здравей, Клементина!
Ако искаш да се включиш в нашата тема, можеш да го направиш на добра воля, т.е. да споделиш от къде си, каква си, деца дребни -големи, мъже колко и да почерпиш. НиЙ ядем всичко и по-много, пием  също и всичко, ежедневно и ежеминутно, кой каквото ни даде.  Wink Изключително задружни, не сме конфликтни, и сме добронамерени. Всички до една.  Simple Smile Живеем си с радостите и неприятните си моменти, но винаги се подкрепяме.  Simple Smile
Твоя воля.  Peace
тите, добре че ни се обади.  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 644
Ема как няма надуших белите гащички и дойдох да се похилотя с вас Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 11 713
Ема как няма надуших белите гащички и дойдох да се похилотя с вас Simple Smile
Нали казах, че ще скоча до един селски пазар в София и ако има ще ви ги пратя на теб, Смърфи и Контеска,  а и Мони е в Германия, нали. Ще си ги имате за спомен....само да намеря.  Joy  Joy

Този филм нещо не ме "хвана" и ще си лягам.

Моренка, ако решиш да гледаш "Новите детективи" пусни го на нашите приятелки.  Заслужава си определено!!! Аз го гледам по HBO и съм на шести епизод.

До утре....вечер.  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 3 841
Марче, в теб ми е надеждата да се накипря на празника с тез Убави кЮлотки и да бъда свръх красотна!

# 696
  • София
  • Мнения: 11 713
Марче, в теб ми е надеждата да се накипря на празника с тез Убави кЮлотки и да бъда свръх красотна!
Ха...кЮлотки, та те са направо старовремски финтифлюшки...
Не, не лягам си вече, на вас ви е сутрин, ама тук си е 2 ч сутрин.. Mr. Green

# 697
  • Мнения: 3 841
Лека нощ, красавици!

# 698
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
От един час съм будна.Хем зяпам от прозявки, хем не мога да заспя.Поне ви изчетох.
Мако, връщам се за двайсетна дни в Сф и после пак обратно.В събота или неделя съм на линия.Така че се строявайте и преброявайте в две редички за кафе и бирича:-)
Вио, малката е бонбон.Той и Ванко е сладур голям.
Тите, важното е, че си на оздравяване.
Маре, за мен килоти  има ли.Да ми купиш ей.
Смърфи, свекъра ти е умна жена.Правлно мие всичко.Като се замислим къде стоят и кой ги пипа с белина първо трябва да ги мием.
Джейми с тая питка -маслинената.Окапах се.
Люске, алпинистке моя.Я люблю тебя.Simple Smile
Ай целувки и дано заспя.
Контес, как си:-)

# 699
  • Мнения: 6 011
Добро утро Simple Smile
Отдавна не съм пускала кафе.
А за питките благодаря ви  това последните няколко седмици е обяда/вечерята на мъжа ми за въглехидратния ден. Смърфи ти само си ела Simple Smile
Специално за Марчето
Скрит текст:
Вио голям бонбон е тази госпожица Simple Smile
Лус много си смела .А за на Миленка тортата много хубава я е направил Петьо
А за липсата на МЦ 9 месеца след като родих се радвах, а сега ....
Така кафето го изпих, сега ще простра една пералня и ще трябва да будя децата .

# 700
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Добро утро,
днес шефа реши да ходим по-късно на градина. Само дето станах рано-рано. Много му се спеше сутринта и в просъница вика, ще ходя с тролея. Понаспа се и стана много по-лесно после. Ще видим как ще остане.
Джейми, мерси за кафето
Сутринта на една сергия видях гащи-мартеници  ooooh!, ама гащи, не прашки. И едните по някаква причина бяха сини  ooooh!, да бях прочела, че да взема  Joy и да отменя Марчето да не се разкарва
Смърфи, първата мартеница си е за всякакъв случай
Контеса, Rose madder е хубава, чела съм я. Няма много динамика и точно ужаси, но точно психо момента е през цялото време.
Луси, защо липсваш тази сутрин?
Креми, обади се като дойдеш
Хубав ден на всички

# 701
  • София
  • Мнения: 9 862
Добро утро!
Джейми, благодаря за кафенцето, сега си пия и моето реално заедно с твоето виртуално!
Луси, как ги правиш тия неща, недей , моля ти се, че е опасно. Аз да разкажа ли ММ как мие прозорци....Не сме на 11 етаж. Всичките ми прозорци са отваряеми и няма проблем. Обаче в кухнята прозорецът е над плота и е много такъв странен като форма и големина. Та там се катери ММ и мие. Обаче за да измие хубаво трябва леко да се подаде навън. Така, качен на плота и с едната ръка и рамо навън изпитвам ужас като го видя. И затова все го държа за панталона. Обаче един път много ми се ядоса и ми вика: Пусни ми гащите, ако падна барем да падна като мъж с панталони, а не без гащи Mr. Green.
  
Вио, сладуранка голяма е твоята щерка, чакаме снимки и от Ванко!

Креми, ще се затриеш, бе жена...шегувам се! Браво на теб, ти си нашата гордост newsm81

Марче, не се и съмнявам в теб и твоят хладилник Laughing, просто не си те представям да прибираш пликовете с плодове вътре. А тая салата от Пикадили не я изхвърляй, моля ти се, не се вталясвай чак толкоз, нищо няма да ти стане.
Аз не мия плодове и зеленчуци преди прибиране в хладилник. Пробвала съм- ми те до вечерта са започнали да се скапват ако са мити. Всеки ден ядем по кило портокали, поне по една ябълка и поне по едно киви. И банани децата ядат.Ако тръгна всичко да мия- сори, няма да стане.

Смърфи, как е ТМ?
 Контеска, твоята глава ми е на мисъл, мина ли съвсем? То при тия температури като чета само и мен глава ме боли!

Аз мартеници тази година си поръчах при една съфорумка и приятелка, майка на дете с аутизъм. Поне да знам, че парите ми ще отидат при когото трябва, а не при братята китайци. А мартеничките са превъзходни. Вчера пращахме на всички племенници и на приятелката на Мими, с която си пишат писма. Аз не знам дали съм споделяла, Мими си пише с детето на една съфорумка и повече от година и половина. Не са се виждали на живо, детето също е от София, пишат си истински писма, пращат си подаръци за празниците и са много щастливи децата.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Джейми, благодаря за Кафенцето! Hug

Липсвам сутрин, защото оставих Петьо вкъщи, вчера много му тече нослето и както знам какво значи хремав..., няма да изпусне много - вкъщи ще наваксаме... Обеща ми да четем... Та ще го видя и утре... Цяла нощ спа спокойно, може би успях да пресекна таз гадост... То не беше осцилококцинум, инфлуцид, фенистил, витамин С, Назохил... Добре, че вече е голям и само отваря уста без да вряка.

# 703
  • Germany
  • Мнения: 7 955
Добро утро Simple Smile
Вече си имам кирилица и ще съм по редовна с писането  Wink
Вио, прекрасна е малката Дея!
Вале, и твоите момичета са страхотни!
Контеса, направо не мога да си представя как издържате на тези температури... Аз в Полша на -22 омрънках света..
Смърфи, Писе, надвам се, че мъжете ви са по добре!
На другите - целувки!
Ние сме добре. Аз нещо се събудих крива тази сутрин и овиках децата и сега ми е тъпо... Ще се компенсирам след обяд с ходене на площадка Simple Smile Времето при нас е страхотно тези дни. Дано да идва пролетта!
Отивам да се къпя, че след малко ще дойде учителката ми по немски.
Хубав ден! Simple Smile

# 704
  • Мнения: 1 826
Добро утро и от мен!!!
Хайде към кафенцето да сложа и закуска.

Скрит текст:
Доста сте изписали снощи и сте се посмяли-браво на вас!!!
Лус-да се оправя бързо Петьо. Hug
Как ми се иска да имам възможност  на всяка да изпратя от моите мартенички,но с тези лекарства отидоха парите. Confused
Моят мъж вече е добре!!! ooooh!
Днес ходих да правя изследвания,а вчера дето чаках за рецепта и май лепнах някой вирус,ама то пълно с кашлящи и болни хора. Crossing Arms
Та днес ми дращи гърлото,ама дано ми се размине. Mr. Green
Доста е студено днес,но се опитва да изгрее слънце!
Пожелавам ви един усмихнат и успешен ден!!!  bouquet Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт