Домакини 31/ с мартеничка на ръка, ще се радваме на пролетта

  • 33 066
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 11 713
Мале как се радвам че успях да ви изненадам с мойте мартенички  Heart Eyes Седя си пред монитора и съм се размазала, усмивката не слиза от лицето ми. И да си ги сложите, ей! Нарочно избирах да са по - семпли (да не кажа съвсем), че не ви знам вкусовете, ама викам ще ви пратя, пък дано ви харесат! За здраве и късмет...  Wink
Точна ми е, по ръката ми е, моя си е, друга не искам.   bouquet Честно!  Те ме ядосват , а аз ще им сложа мартениците, да си гледат работата. На никого не съм купила и няма и да купя. Точка.

# 676
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Контеса, щях да те питам какво четеш на Стивън Кинг? Любимец ми е, а колко пъти ме е било страх да отида до тоалетната през ноща  Crazy , а колко пъти съм умирала от смях, нищо, че чета нещо страшно, чувството му за хумор е ненадминато.
Марче, за твоя хладилник нямам никакво съмнение. Изпращам шефа да преподрежда и той като теб все намира кусури.
От скоро сам се обслужва в хладилника, отваря и тогава решава какво ще яде и като си извади нещата все ме пита, защо не са на едно място
Вио, задължително ще я сложа, тези от Писето също. А началника, като си видя неговата я искаше още сега

# 677
  • София
  • Мнения: 11 713
............
Марче, за твоя хладилник нямам никакво съмнение. Изпращам шефа да преподрежда и той като теб все намира кусури.
От скоро сам се обслужва в хладилника, отваря и тогава решава какво ще яде и като си извади нещата все ме пита, защо не са на едно място
............
Нали си убедена, така е.
 Кой от двамата да чакам...голям или малък, да си зная и да се подготвя.  Wink

# 678
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Е то оставаше и големия да ми е шеф  Crazy малкия ми стига  Laughing
Като ми станат много началниците, подавам оставка  Crossing Arms И кусури да ми намират мъжете много не търпя  Naughty
Аз, дето съм толкова умна, красива, сръчна, че и скромна, какви кусури да ми намират  bowuu

# 679
  • Мнения: 11 624
Марче тази вечер предлагам чай от мента с ром – зимния вариант на „мохито”

Аз пък за това не гледам тв – то или някой пр....л и сега го чакаме да се н....е, или като се чудят как да си запълнят времето веднага някоя страшна и никому неизвестна болест. Да не говорим за рекламите – ако не се мия с даф-значи съм мръсна и мириша – ай ша им дръндерито!!!!!
Та оформих си образа – пий, пуши и псува  hahaha
Ма ко – шефа е козирог нали???  Joy

# 680
  • София
  • Мнения: 11 713
Е то оставаше и големия да ми е шеф  Crazy малкия ми стига  Laughing
Като ми станат много началниците, подавам оставка  Crossing Arms И кусури да ми намират мъжете много не търпя  Naughty
Аз, дето съм толкова умна, красива, сръчна, че и скромна, какви кусури да ми намират  bowuu
Joy Joy
Аз пък си мислих, че ще ми пратиш големия.... Joy та чак се и притесних, уф...Малкия много ще ме командва.. Joy Joy

Калинче, аз чай и сега си пия, в момента, от мента и прасковки... с глупости разни се наливам, `щот съм гладна...от време на време и малко кис. мляко си вкарвам в устата,...за разкош , де.  Mr. Green
Отивам да гледам филм, страшен и ужасен, нали си знаете. По някое време ще мина да видя дали има някоя красавица.
пп снимката я няма, затова ти пускам моята

# 681
  • София
  • Мнения: 2 265
Марче, добър вечер, мила...  Колко и да е смешно, ако знаеш какъв страх изпитвам от високото, вие ми се свят и направо ме тегли надолу... та затова взех "предпазни мерки" Laughing Laughing Laughing Освен това вече 1 час ми се кара... ooooh! Повече няма да ги мия, да вика хората и това е!!!

Вио, много е сладка Деичка, сладък бузан. Много са ти хубави дечицата! Peace

Коконка и твоите моми са много сладки с тези чувалчета Peace

Смърфи, дано да ти оздравява ММ, разбирам го с таз лакомия...

Писенце, а твоя ММ как е?

Джейми, стискам палци за чътвъртък...

Калинка
, и на мен ми хареса готовата тревичка и тази красота с къщичката, която си показала преди - много ми харесва.

Контеска, горкият ММ... Laughing, обаче тези ниски температури, замръзвам само като прочета... -47 - ужасТ, ние при -25 официално не сме ходили на училище в оние времена...

Миленка и тя чете Стивън Кинг и аз ги чета, ама през деня... Rolling Eyes

Кременче, -5 кила е сериозно, завид-завид.

Аз от сряда не съм ходила и пак ям, каквото свалих - качих обратно... Та ММ ми е прав, за какво ми е трета програма ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ще стане като У вицОТ:
Седя на три диети, защото с една не се наяждам... hahaha hahaha hahaha

Поли, супер, че карането на кола ти доставя удоволствие

Ма ко, и аз искам повече инфо за таз болест, аз не съм чула Shocked

Тите, дано АБ да помогне да оздравееш по-скоро.

Моренка, как върви "Мечо Пух?"

Бонболинка, вярва, че ще си намериш скоро работа, но все пак отиди и на борсата, не се забавяй. По-добре да чуеш - не, отколкото да закъснееш и после ще съжаляваш.

Славче, замина ли синът ти или все още у дома?

Плами, голяма подготовка за домашното парти трябва да правиш.

Тръгвам, лека нощ...  Hug

Е, как не спря тоз човек да ми се кара.... за прозорците, отивам да лягам...

Аз и ММ носим по една мартеничка-гривничка, иначе мартеници купувам в немерени количества... Shocked 28 за Милена + за нея и 26 за Петьо + учителките + свекитата... За вкъщи купувам дървенцето-мартеничка - много ми харесва...

Обаче сама не се сещам за мартениците...При нас Март е мъжки месец и в приказката за 12-те месеца няма никакви баби hahaha hahaha hahaha, иначе ми харесва празничното настроение, ама обичам празници, всякакви...

Марче
, аз най-харесвам само една мартеничка - от малките бутилки червено и бяло вино (може и от големи)- вързани с червено-бял конец Laughing Laughing Laughing

Ехаааа, почнали сте седянка с пиенето..., къде са цигаите - да дръпна и да тръгна да спя Peace Hug Hug Hug

# 682
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Шефа е козирог, ама аз съм по-рогата от него, ама ха  Crossing Arms
Качва се на главата ми, ама какво да го правя. Ако някой ми беше казал, че така ще се въртя на пета на някой, щях да му се изсмея. Добро си ми е детето, инатче като майка си, ама се спогаждаме. И баща му е везни, та уравновесява нещата
На мен ми е време за леглото, защото инатчето не иска да ходи на градина по-касно само с мен, трябва да си ходим делегацията  ooooh!
Лека нощ

# 683
  • Мнения: 11 624
Лус веднага цигарка  smile3546 Удари и ти едно чайче с ром и ще спиш спокойно  hahaha
Ма ко аз съм коза, а тати овен - много рога тракахме в годините, но и много силна връзка имахме. Ние козите за околните живеем в хаос, но само някой да премести нещо и на милиметър - жална му е майка - на секундата разбираме  Joy Имаме си наш фанатичен ред и изисквания  Joy
Марче нещо съм сгафила с картинката  Banghead

# 684
  • София
  • Мнения: 11 713
.........
Марче нещо съм сгафила с картинката  Banghead
Ти пък, мно`о важно, нали аз съм дала цяла бутилка, виж там и си сипи едно и повтори.  Simple Smile
Марче, добър вечер, мила...  
...............
Аз от сряда не съм ходила и пак ям, каквото свалих - качих обратно... Та ММ ми е прав, за какво ми е трета програма ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ще стане като У вицОТ:
Седя на три диети, защото с една не се наяждам... hahaha: :
Тръгвам, лека нощ...  Hug
............
Марче[/b], аз най-харесвам само една мартеничка - от малките бутилки червено и бяло вино (може и от големи)- вътри рзани с червено-бял конец Laughing Laughing Laughing
...........
Ехаааа, почнали сте седянка с пиенето..., къде са цигаите - да дръпна и да тръгна да спя Peace Hug Hug Hug
Joy hahaha hahaha
Цигари получаваш веднага....
Скрит текст:
по луксозни от теЯ нЕма. За теб...винаги.  Heart Eyes
Започва седянката и сега ще обсъждаме какви са тези мартеници с бутилчици...къде ги има да ги закупим веднага... Joy от по-големШките... hahaha

пп Аз купувам една италианска готова зелена салата в едни найлонови пликове от Пикадили. Вътре има всичко + глухарчета, рукола и т.н. т.н. Много я обичам. Измита, нарязана...готова само за зехтин , оцет-балсамико и сол. Но така се изплаших от новините с това заболяване, че сега дали да не я хвърля, а те са два пакета... newsm78 много важно парите, но нали си я обичам и две сварени яйца като и сложа...ммммда. Писна ми от гадни и по-гадни новини по ТВ. Всяка вечер е едно, как пък не казаха нещо хубаво.   #Cussing out

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 00:39 от marchеva14

# 685
  • Мнения: 3 841
Ето я нашата мартеница, Марче:

Скрит текст:

Гледай, като истински Пижо и Пенда са, ама ти ми кажи такава мартеничка откъде да купя, та да съм в тон с празника: hahaha

Скрит текст:

# 686
  • Мнения: 11 624
Марче я си яж салатата и спри да слушаш глупости - кой знае какви пари са отпуснали за редки болести и веднага са ги усвоили, то нали по клинична пътека се лекува само пневмония от всичките простудни заболявания - то всички болни в болницата са с това  #Cussing out

# 687
  • Мнения: 11 624
Смърфи ти за нас си по може да намерим, ама мъжки от де ша търсим  Joy Joy hahaha

# 688
  • София
  • Мнения: 11 713
Ето я нашата мартеница, Марче:
..............................
Гледай, като истински Пижо и Пенда са, ама ти ми кажи такава мартеничка откъде да купя, та да съм в тон с празника: hahaha

Скрит текст:
Тази горната вече ни е ясна и позната, но къде да ходя да търся долната, е тази, направо ме убиваш от раз. Ще взема да скоча до Женския пазар, само там може да я има...... Joy Joy и ако я намеря, кой пък не ти я прати ако ще и м. май да я получиш.  Joy
 smile3532 rotfImao rotfImbo

Калинче, говори ми, говори ми, че аз съм си страхлива и понякога ме избива и на хипохондрия. Затова и чистя като луда, чужд бацил да не влиза У моЙта къща.

# 689
  • Мнения: X
Хм , моята свекърва се е постарала и ни изпратила мартеници и за детето две книжки за оцветяване.
Току що ги получих . За Коледа като се обадиха след почти две години лиспа на същестевен контакт детето ги запита къде са подаръците за Коледа и защо две години не са идвали да я видят? ....
Взели са си поука ,ама малко закъсняла щафета. Както и да е ,имах нужда да споделя..
Ма ко чета 'Rose madder' , обожавам го Стивън и въпреки,че имам голямо въображение и живо си представям нещата все такива книги чета и такива страшни филми като Марчето гледам.
 Като изключим и другите филми, които споменах и комедиите ,които също харесвам.

Лусси , да дойда да му се скарам на ТМ .  Crossing Arms Виждаш ли каква съм бойна сутрините ?  Joy

Вио, душичка ,браво,че си се сетила за момичетата. Надявам се да не се харчите до тук,пак казвам, не си заслужава повече от веднъж годишно.Купете си нещо хубаво с тези парички ,снимайте и ще ви се радвам и аз.

Калинка, зимният вариант на Мохито звучи добре.   bouquet

На мен не ми се ходеше 2 км до най близкия магазин за хлеб и спретнах една содена питка със сирене и ще се угощаваме днес. Почнах и постите и дано издържа..Стискайте палци  Praynig
..
Не мога да публикувам

Общи условия

Активация на акаунт