Къде в Пловдив? - 49 тема

  • 70 420
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 596
Да се запиша и аз с въпрос - къде се намира Търговски център Аримаг (някъде в Тракия, да, но....) и още по-добре - как да стигна от Сточна гара до него с градски транспорт?
Срещу Католическата църква се намира.
Автобуси които ходят до там са 44, 9, 25, 66, 18, 17, 99, 21.

Там се намира, но автобусите не са тези. От Сточна гара - 29 и 18, също и маршрутна линия 1.

# 31
# 32
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Благодаря на Елфита за темата.    bouquet

# 33
  • Мнения: 596
А аз моля за координати на детски ортодонт.

И на нас ще ни трябва затова събирам мнения.
Д-р Стоилов - http://ortodont-stoilov.com/index.php
Д-р Кръстева -  бул. Марица 36, ет.1, каб. 2, 0887246830
Д-р Янковски - ДКЦ II, Етаж IV, Кабинет 109, 0888 / 854 530
Д-р Джуркова - http://www.djurkova.com/

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
Момичета, бяхте разказвали за склад за бельо и пижами в началото на Асеновград. Дайте по-точни координати, моля!

На първия светофар в Асеновград правите обратен и веднага отбивате вдясно будка "Лафка" е на спирката, магазина е отзад, но така или иначе се вижда, целият е в прозрачно стъкло.

# 35
  • Мнения: 730
Момичета, бяхте разказвали за склад за бельо и пижами в началото на Асеновград. Дайте по-точни координати, моля!

На първия светофар в Асеновград правите обратен и веднага отбивате вдясно будка "Лафка" е на спирката, магазина е отзад, но така или иначе се вижда, целият е в прозрачно стъкло.
Благодаря!  bouquet

# 36
  • Мнения: 345
Здравейте, момичета. Знаете ли къде мога да купя готови захарни или шоколадови фигурки за украса на торта без да се налага да се поръчват предварително. Ако е в района на Кършияка или центъра ще е идеално, другаде не мога да се оправя.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
Здравейте, момичета. Знаете ли къде мога да купя готови захарни или шоколадови фигурки за украса на торта без да се налага да се поръчват предварително. Ако е в района на Кършияка или центъра ще е идеално, другаде не мога да се оправя.

Мисля, че съм виждала в сладкарница на четвъртък пазара /мисля, че е на Чочко/

# 38
  • Мнения: 345
Благодаря, утре ще им звънна.  Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 272
аленото цвете  може да видиш в магазина с шоколадови изделия преди пешеходния мост които е.
Момичета аз да питам откъде мога да си купя плат за чаршафи. Ако намеря и реинфорс. Искам да видя десените, ако някой е виждал голямо разнообразие на детски - момичешки Simple Smile ще се радвам да сподели   bouquet

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, момичета. Знаете ли къде мога да купя готови захарни или шоколадови фигурки за украса на торта без да се налага да се поръчват предварително. Ако е в района на Кършияка или центъра ще е идеално, другаде не мога да се оправя.

В сладкарница Светлана на четвъртък пазара има.Тя е в уличката зад четвъртък пазара

Мон Шери също имат,но не е в посочения от теб район

# 41
  • Мнения: 43
И аз да попитам...Къде мога да открия покривала за холова гарнитура.Но нещо хубаво,не от тези лъскавите.

# 42
  • Мнения: 9 991
аленото цвете  може да видиш в магазина с шоколадови изделия преди пешеходния мост които е.
Момичета аз да питам откъде мога да си купя плат за чаршафи. Ако намеря и реинфорс. Искам да видя десените, ако някой е виждал голямо разнообразие на детски - момичешки Simple Smile ще се радвам да сподели   bouquet

Под пешеходния мост има плат за детски чаршафи. Захарни фигурки има и в Неделя , но на тортите слагат и пластмасови , така че може такива да сложиш .

# 43
  • Мнения: 345
Супер, ще проверя всички, ще поразуча Пловдив. Ех, много го харесвам този град  Flutter

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета. Знаете ли къде мога да купя готови захарни или шоколадови фигурки за украса на торта без да се налага да се поръчват предварително. Ако е в района на Кършияка или центъра ще е идеално, другаде не мога да се оправя.
аз съм взимала от Чочко.

Общи условия

Активация на акаунт