Къде в Пловдив? - 49 тема

  • 70 429
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
А аз моля за координати на детски ортодонт.

И на нас ще ни трябва затова събирам мнения.

Не сме приключили лечението напълно, но мисля, че мога да препоръчам д-р Мисова. Особено като сравнявам резултата при моето дете и няколко други деца, които са при други ортодонти....

И един въпрос от мен - можете ли да препоръчате някой за качествена корекция на мъжко сако?

Последна редакция: вт, 18 фев 2014, 09:07 от jul

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
А аз моля за координати на детски ортодонт.
И на нас ще ни трябва затова събирам мнения.

Водиха племенника при препоръчаната от познат д-р Джуркова - спомена баснословна сума и девера се принудиха да търсят други варианти.
Попаднаха на д-р  Янковски, който е във Втора поликлиника Heart Eyes Сега племенника си има красиво подредена усмивка, а родителите му не се лишиха от колата си Simple Smile


И аз да попитам...Къде мога да открия покривала за холова гарнитура.Но нещо хубаво,не от тези лъскавите.
От пешеходния мост сме взимали. Магазинчето се пада някъде по средата от лявата страна (посока от главната)

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Някъде да знаете магазин за сортови семена или с по-голямо разнообразие. Rolling Eyes

# 48
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Улицата зад Четвъртък пазара има много магазини за семена

# 49
  • Мнения: 519
Къде в Пловдив има магазин за велосипеди? Да има избор на марки, за да пробва щерката и да ѝ вземем за рд. Става въпрос за велосипед със скорости, а не от съвсем детските.

# 50
  • Мнения: 520
Някой беше питал за фирма за външни щори... От личен опит препоръчвам "Теолино пласт". Имам познати, които са доволни и от "Солис".

# 51
  • Мнения: 397
Къде в Пловдив има магазин за велосипеди? Да има избор на марки, за да пробва щерката и да ѝ вземем за рд. Става въпрос за велосипед със скорости, а не от съвсем детските.

В Кючука, на бул. Македония има магазин за велосипеди, но не знам марки. Имат изложени разни видове, но колко са също не мога да кажа. Просто инфо, ако ви се разхожда.
Иначе ми се върти нещо за някой от мостовете, че съм виждала някакъв магазин за велосипеди, ама пусто, не мога да се сетя Thinking

# 52
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
В Лидер /шоурум и аутлет/ има много модели. Магазинът е в основата на моста на Герджика, точно до Викиват. Имаме техен велосипед на близо 17 години и все още е в движение. Скоро купихме и на хлапето 24" пак на Лидер, модел Джъмбо / https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/155541 … 6_347647224_n.jpg ..... https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/151075 … _1921943339_n.jpg /- хвърчи с него. И двата са със скорости.

ПП - в магазина мисля, че се предлагат само на тази марка. Имат и резервни части.

Последна редакция: вт, 18 фев 2014, 15:55 от `ТуиГ

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
В Лидер /шоурум и аутлет/ има много модели. Магазинът е в основата на моста на Герджика, точно до Викиват. Имаме техен велосипед на близо 17 години и все още е в движение. Скоро купихме и на хлапето 24" пак на Лидер, модел Джъмбо - хвърчи с него. И двата са със скорости.

ПП - в магазина мисля, че се предлагат само на тази марка. Имат и резервни части.
+1 за Лидер! Peace

# 54
# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Здравейте, момичета. Знаете ли къде мога да купя готови захарни или шоколадови фигурки за украса на торта без да се налага да се поръчват предварително. Ако е в района на Кършияка или центъра ще е идеално, другаде не мога да се оправя.
аз съм взимала от Чочко.

В Кършияка има една малка сладкарничка - на "Брезовска", отсечката между бул. "България" и колелото на "Дунав", може би точно по средата, до високите блокове. Там има също.

# 56
  • Мнения: 959
Благодаря на всички за препоръчаните ортодонти.  bouquet

# 57
  • Мнения: 9 991
Къде в Пловдив има магазин за велосипеди? Да има избор на марки, за да пробва щерката и да ѝ вземем за рд. Става въпрос за велосипед със скорости, а не от съвсем детските.

Под моста на Герджика , единия е до викиват, другия от другата стана на спирката.

# 58
  • Мнения: 197
Някъде в Пловдив продават ли ципове YKK? Или други качествени, метални ципове, с избор на цвят и дължина? Проверила съм досега на Иван Вазов и в едно магазинче на Опълченска.

# 59
  • Мнения: 9 991
Някъде в Пловдив продават ли ципове YKK? Или други качествени, метални ципове, с избор на цвят и дължина? Проверила съм досега на Иван Вазов и в едно магазинче на Опълченска.

Под пешеходния мост, от страната на центъра , долу в ляво ще ти се падне , една задна уличка има доста голям магазин . Също като продължиш малко по надолу има по малък , но май точно там гледах , ципове каквито търсиш. Често повредата е само машинката, там има и машинки.

Общи условия

Активация на акаунт