Отговори
# 690
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Проф Heart Eyes Hug то не е тъжно,чак да те натъжава и да бие към сълзи.Тази песен ми е страшно любима и за мой кеф си направих клипа,Десислава има голям глас и тази песен ,съдържанието също е много добро ,а и все на болката на Емко и любовта му наблягаме,викам да наблегна и на Ферка ,малко  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Диде,лека  Hug Hug Hug Hug

# 691
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527

Ох,да си видите Бу-то ,малиииии едвам го познах  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 692
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аре легайте да спите... Mr. Green

Аз ся да прайм ли крило...да не прайм ли? newsm78 Егати дилемата... Laughing

# 693
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ето мееее, наговорих се, начетох се, измотах се из тати, та там фаворитнах клипарата на Ирка и както писах и там - страхотни кадри, едни от любимите ми - тежки, но нежни, щури, но чувствени и ... с много  любов! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мерси, Ирчок  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51

Профче, голяма щурелница е у вас  ooooh! Мъжът ти е за един голям бой  Crossing Arms Гледай само ти да не се тръшнеш Hug  Heart Eyes Heart Eyes

И да пусна това, което най-много ме накефи във фрагмана на ПО  Grinning Party Party



Е много е готино  Grinning

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Аре легайте да спите... Mr. Green

Аз ся да прайм ли крило...да не прайм ли? newsm78 Егати дилемата... Laughing

Бе вземи го сдипли набърже,да не си в чуденка и да бързаш сутринта  Hug

# 695
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Ето мееее, наговорих се, начетох се, измотах се из тати, та там фаворитнах клипарата на Ирка и както писах и там - страхотни кадри, едни от любимите ми - тежки, но нежни, щури, но чувствени и ... с много  любов! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мерси, Ирчок  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51

Профче, голяма щурелница е у вас  ooooh! Мъжът ти е за един голям бой  Crossing Arms Гледай само ти да не се тръшнеш Hug  Heart Eyes Heart Eyes

И да пусна това, което най-много ме накефи във фрагмана на ПО  Grinning Party Party



Е много е готино  Grinning
Ох,аз като го видях с розата  в устата и щях се задавя от смях,наистина е най-хубавото даже и в сериите ,не само във фрагмана им  hahaha hahaha hahaha

# 696
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аре легайте да спите... Mr. Green

Аз ся да прайм ли крило...да не прайм ли? newsm78 Егати дилемата... Laughing

Бе вземи го сдипли набърже,да не си в чуденка и да бързаш сутринта  Hug

Ами не гледам много да се мърдаме таз вечер newsm78, ама както ти иде на душа, Зизун  Laughing Joy Joy Joy

# 697
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ето мееее, наговорих се, начетох се, измотах се из тати, та там фаворитнах клипарата на Ирка и както писах и там - страхотни кадри, едни от любимите ми - тежки, но нежни, щури, но чувствени и ... с много  любов! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мерси, Ирчок  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51

Профче, голяма щурелница е у вас  ooooh! Мъжът ти е за един голям бой  Crossing Arms Гледай само ти да не се тръшнеш Hug  Heart Eyes Heart Eyes

И да пусна това, което най-много ме накефи във фрагмана на ПО  Grinning Party Party



Е много е готино  Grinning
Ох,аз като го видях с розата  в устата и щях се задавя от смях,наистина е най-хубавото даже и в сериите ,не само във фрагмана им  hahaha hahaha hahaha

Ма много са готини двамата Laughing, ей това е най-влюбената двойка  Hug Party Party Party

# 698
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766643.new#new


Екип:

Романтика - ЕлитУлия

Комикси - Габа

чичеци.... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Чей се посмеем с тая Габа... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 699
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
За протокола и аз да се изкажа за моя град и чувството да живееш в него   Mr. Green
От гледна точка на ежедневие, в голямата си част от него, не се различава много от ежедневието във всяко едно населено място  Peace Както е казала и Джейн, от работа в къщи и обратно Rolling Eyes Peace Но за коректност не може да не се каже, че ни дава много по-големи възможности от развлечения - театри, кина, опера, балет, концерти, както и не малко от големите събития в страната  Grinning Peace
Та така, аз се чувствам добре тук, ако се погледне за точка на живеене в БГ Laughing
Ама пък бих искала да имам и една малка къщичка на моренцето  Rolling Eyes Laughing
Друг е въпросът, че не бих се отказала да поживея на някои други места в света  Laughing Party Party Party

# 700
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Йени крилотууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766643.new#new


Екип:

Романтика - ЕлитУлия

Комикси - Габа

чичеци.... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Чей се посмеем с тая Габа... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Mr. Green Мерси, Зизуняк  Hug Hug Hug Party Party Party Party Party Party
Отивам да са видя  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 701
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ренку Hug, Ди Hug, Ели /Зарибена/ Hug

 Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
НАЙ-НОВИТЕ УЧЕНИЧЕСКИ БИСЕРИ
§ Наоколо беше тихо, като че всички бяха измрели...Каква красота!
§ В стаята гръмко тиктакаше слънчевият часовник.
§ Неговите очи с нежност се гледаха едно друго.
§ Стихотворението е написано в рима, което нерядко се наблюдава при поетите.
§ Генерал Вазов бил истински мъж и спял с обикновените войници.
§ Плътността на населението в Австралия е 4 квадратни човека на един ...метър.
§ Първите любовни успехи на Павел били лоши – оженил се.
§ Изведнъж въстаникът се сетил, че в джоба си има кремъклийка.
§ Тениската на моряка беше разкопчана догоре.
§ Поетите на XIX век били леконравни: тях често ги убивали на дуел.
§ От него не чу друга ласкава дума, освен глупачка.
§ Кълвачът сяда и почва да гризе дървото.
§ В клетката е пернатият ми приятел – хамстера.
§ По площада, марширувайки, минаха танкове.
§ Тръшнах се да спя и ме нападна мисъл.
§ Селянинът бил заможен: имал свиня и жена.
§ Кравата е голямо животно с четири крака по ъглите.
§ Художникът бил поразен от позата на нейното лице.
§ Кучето си тръгна, въртейки с благодарност опашка. Няма много хора, които могат да го направят!
Ох, има няколко хита hahaha hahaha hahaha

Джейниии  Hug Heart Eyes rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Умрех да се смея  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 702
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Айде и вече ви казвам лека нощ  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сладки и нежни сънища  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 16 079
Айде и вече ви казвам лека нощ  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сладки и нежни сънища  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За последно ЛЕКА НОЩ  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 704
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Лека и от мен,вече минала през банята и ухаеща приятно  hahaha hahaha hahaha Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт