Отговори
# 705
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Ирка,клипа е страхотен. newsm10 Много ми хареса песента.
Айде да заредя по едно кафе
и хубав ден ви пожелавам.

# 706
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 141
И аз пожелавам хубав ден, че нощта беше ужасна и безсънна.  Sick
В т.ч. рано сабахлем (6,30) виках линейка. Сега господинчото най-сетне заспа и захърка, дано мога поне мъничко да дремна и аз. Praynig

Гушки на всички ви!  Hug Hug Hug

# 707
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Добро утро на целият диспансер.
Да ви сервирам кафенце
Скрит текст:

# 708
  • Мнения: 15 884
Добро утроооо
Биби, Пепи, мерси за кафенцето
Профи, притесни ме с тази линейка. Дано вси4ко отмине по бързо и да нямаш такива главоболия.
На мен лаптопа ми се бъгна тотално. Не мога да ви гушкам и целивам, не мога китки да раздавам и едвам пиша. Снощи писах от компа на детето, оба4е никой не забеляза, 4е ползвах буква, вместо цифра(тук трябва да има усмивка)  По късно ще пробвам от таблета, а този боклук ако успея с преинсталация да го оправя, добре, ако не ше го зафу4а с голям кеф през джама.
Ирко, адмирации за клипарата.По късно щи дам и някой 4и4ек.
Аз не смея да влеза и в новото крило, щото нямам китки, ама нейсе. Тва да ми е проблема.
Сега ви желая един 4удесен ден, изпълнен само с положителни емоции (гушкиииииии)

# 709
  • София
  • Мнения: 1 426
Добро утро и от мен Hug
Биби, Hug,Пепи, Hugблагодаря за кафенцата  bouquet
Профи, Hugдано поспиш  Hug.После разкажи защо е идвала линейка,че и аз се притесних Sad
Мими, Hugдано успееш да се справиш с проблема,а за китки,целувки не се притеснявай ,ние ще те заместим Wink,па после ще почерпиш Mr. Green Hug Heart Eyes

# 710
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Мале Профче и линейка ли чак.Дано бързо да се оправите  Hug Hug Hug

# 711
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Добро утро,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ирка, клипа е страхотен, много нежни и силни моменти си насложила, бравоооо, за пореден път ни донесе много хубаво Фемирско усещане  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Профи, какво става с вас беееееее всеки ден по нещо, дано всичко вече тръгне на хубаво, спокойно, усмихнато, без грижи и нерви, ама както каза ДиБи февруари явно не е месеца .......  Heart Eyes Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug
 Hug Hug
Биби, Пепи, Мими, Линка,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 30 820
Здравейте Hug Hug Hug Hug

Профи дано всичко е наред Hug hug

мИМЕ spoko hug

бИБИ HugпЕПИ HugЛинко HugМиши Hug Hug Hug

Клипа не ми аресва Grinning Mr. Greenщот не съм го видела Laughing

Голема съм апталка Mr. Green неколко дена одим през центъра щото знам че лъвовете ги затварят Laughingднес реших да минем през тех щот на тунела все едно цел люлин са беше изсипал Mr. Green и ко да видя Shocked тия с теснили само с 1 лента платното към сточна гара Laughing а аз одим през пешеходните ooooh!

# 713
  • Мнения: 15 884
Линче Hug Пепи Hug Профи Hug Биби Hug да ви нагушкам през таблета,че не ми е спокойно иначе Laughing

# 714
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ренка,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 715
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добро утро дами Laughing Laughing Laughing Laughing

Четем, четем...нищо хубаво не прочетох ooooh!

Да почвам по ред...РенУ spoko hug кво да ти кажа...ти си знаеш...София ooooh! Профче spoko hug дано всико е наред вече, че не знам...как издържаш на това напрежение не знам. ooooh! Мичоно spoko hug....казах ти аз да го метнеш отдавна, ама ти не слушаш. Hug

Мариетке Hug Линко Hug Бибо Hug

И аз съм го закъсала...сестра ми в 10.00 има онлайн изпит и ся...никой да не мърда и ше дишам с разрешение. Дано се справи, че е глътнала гипса тукя... Praynig

# 716
  • Мнения: 15 884
Оооо,аз дорде съм писала се появили Рени и Миши Shocked а тва скапано тавлетче не ми показва че докато пиша има нови отговори ooooh!
Ренко Hug  то по това време наистина цел Люлин се изсипва Mr. Green
Миши  Hug
Зиз Hugнема да дишаш да не объркаш нещо NaughtyСтискам и палци на хубавицата, всичко да мине ОК.  нагушкай я от мен и и пожелай късмет  Hug Hug

# 717
  • Мнения: 15 884
Ааааа,и да дам на Ирка китките за клипарата, че се отнесох Laughing
Ирко Hug  браво джанъм  bouquet  bouquet  bouquet

# 718
  • Мнения: 30 820
Зиз Hugдишай че ше земеш да са гътнеш преди срещата Laughing тя ще се справи Peaceпожелавам и късмет Heart Eyes

# 719
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Рену Hug Мичоно Hug благодаря.   bouquet

Ще се справи...темата е ''Изграждане на национализъм в България" Party Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт