Любители на котки - тема 82

  • 41 041
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 149
adelinda, благодаря!
От всичко най-много ме е страх да не е нещо застрашаващо живота и. Отделно и това, че ако в това състояние е застанала някъде нависоко и реши да скача ще се потроши - губи всякакви рефлекси и контрол над тялото си. Cry

# 691
  • Мнения: 3 331
sabah , стискаме палци да не е нещо страшно! Чакаме да споделиш какво е казал и вета! Sad

# 692
  • Мнения: 1 064
Аз сменям силикона изцяло на 3 дни, при вас ще е на седмица. Няма как да мирише, защото урината се преобразува по химически път. За дървестната категорично ми казаха, че мирише, но споделете и вие.
Shocked изцяло на 3 дни? На месец направо не ми се смята колко ще излезе, а аз съм с две тоалетни за двете котки.

И аз съм с две котки, но една тоалетна. Един пакет го изсипвам на 3 пъти, получава се слой, дебел около 2-3 пръста. На месец - 4 пакета силикон, 20 лева общо.

# 693
  • Мнения: 1 064
Сега прочетох за Шели - прегръдка и стискам палци!
Описаното е едно към едно излизане от упойка, но ясно, че не е това.

Последна редакция: чт, 20 мар 2014, 12:09 от B l a n k a

# 694
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Vermilion, каква марка храна поръчвате?

Храня го с Хилс.
По отношение на класациите за храни, за мен няма по-добър "справочник" от практиките в развъдниците и аз винаги съм се стремяла да следвам именно тях, не само по отношение на храненето.
Специално британците са доста едри животни, със специфична структура, склонни към затлъстяване, а същевременно трябва да се изгради масивна мускулатура и правилното, балансирано хранене е от особено значение, за да се избегне натоварването на органите.
Като цяло най-добрата храна е тази, която се отразява най-добре на самото животно, а това се вижда по тонуса, козината, зъбите, това,което остава в тоалетната, общия вид и здравословно състояние.
За мен Хилс е най-добрата храна за моето животно.
С РК се спекулира изключително, тъй като наистина е много популярна храна, а конкуренцията дебне зад всеки ъгъл.  Laughing
Аз също не съм 'и фен, но тя е супер премиум клас храна, който и каквото да си приказва или пише, и това не е нещо, което се дава или отнема с думи. (макар и не най-добрата в класа си за мен).
До ден днешен е основна, предпочитана храна от много и стабилни развъдници, а в крайна сметка тези фелинолози отглеждат шампиони, които за да станат такива искат грижи и средства, които ние тука дори не можем да си представим - с храненето никой не се заиграва.

Да, чисти се веднага, най-много до няколко часа, ако ни е нямало вкъщи, моето също не търпи.  Laughing
и пишаното ли може да се почиства, пак ли става на топчета като при бентонитовите?

Всичко се чисти, аз силиконова никога не съм ползвала поради същите причини, като твоите. Пишканото става на хубави и стегнати топки, добре е да изчакаш 15- 30мин, да не е съвсем мокро, но и веднага може да се почисти.
Гарантирам не мирише, освен на дърво. И други момичета от темата я пробваха, и са доволни, но виждам, че не пишат повече.
Търси точно лилавия пакет от снимката, защото марката има и други тоалетни, но за нищо не стават. Имат също пакет в зелено и бяло с жена и котка на картинката, тя също става.

# 695
  • Мнения: 3 331
Vermilion, благодаря за отговора Hug Можеш ли да споделиш сайт, от където да поръчам? Както съм споменавала, готвя на моята котка, но лятото, когато пътуваме, не мога да й оставя готвено, понеже ще се развали. От Пловдив съм - питала съм за Хилс в магазините, но не продават.
Сайтът, който е дала Sabah, е много хубав - намирам и Аcana, и Orijen, които знам, че са много хубави. Дано са истински, а не по-евтини и некачествени гранули, които продават с името на тези марки на по-висока цена. За съжаление, Хилс не виждам.

Последна редакция: чт, 20 мар 2014, 12:12 от addicted2U

# 696
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Имаше по темите назад линк към бг. сайт за поръчка, но така и не го запзих. Аз поръчвам на вета ни, тъй като пътуват  до Румъния да зареждат. Познавам си хората и съм сигурна, че всичко ще е наред с храната, та от сайтове не пазарувам.
Хубавото при Хилс е, че и след отваряне се запазва храната прясна и свежа, тъй като се затваря много добре с цип и не влиза въздух.

# 697
# 698
  • Мнения: 3 331
Много благодаря, Sabah! В бързината не съм видяла  bouquet

# 699
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Eстел, не мога да си представя - преди първи полет упояваш, после как събуждаш по време на престоя и после за следващия полет - пак упояваш.  Shocked

Между полетите има 7ч. разлика. А и няма да искам да е под дълбока упойка, като при операциите, а просто от рода на приспивателните или нещо подобно.

# 700
  • Мнения: 1 064
Eстел, не мога да си представя - преди първи полет упояваш, после как събуждаш по време на престоя и после за следващия полет - пак упояваш.  Shocked

Между полетите има 7ч. разлика. А и няма да искам да е под дълбока упойка, като при операциите, а просто от рода на приспивателните или нещо подобно.

Пробвала ли си лекарството, как му действа на животното...

# 701
  • Мнения: X







Май най-накрая успях да кача снимки  Mr. Green

# 702
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Ама че е интересна окраската!  Heart Eyes Има си мъжки мустаци и бретон. Grinning
И е много пухен!

# 703
  • София
  • Мнения: 3 800
Много е интересен, наистина! Все едно има перчемче и мустаци Joy Да се оправя и да слуша.
Аз цял ден чета в нета за котешките храни и не мога да избера на каква да мина. Искам да намеря най-доброто заради Ели, ама май всички сфинксове имат проблеми със стомаха. Жалко, че тук няма никой с тази порода да обменяме опит.

# 704
  • Мнения: 3 331
knggroup , уникален е! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт