Житният режим на Учителя Петър Дънов - 11 тема

  • 90 344
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 208
Благодаря за темата, днес пети ден, за сега съм добре 2,4 килограма минус. Чувствам се много лека , само сутринта не ми беше добре, всеки ден си ходя до тоалетна, кафе пия и не мисля да се лишавам от него Peace

# 16
  • Мнения: 1 064
За първи път в живота си се отказвам, но придобих отвращение към житото.
Три пълни дни тежко главоболие с гадене, издържах без хапче, но днес вече ми се повдига само при вида на жито. Така и не огладнях, но...
Не знам защо така се получи  ooooh!

# 17
  • Мнения: 10
Благодаря за изчерпателните напътствия - всичко прочетено ми е полезно, защото за първи път започвам режима. Като цяло съм добре физически, не се изморявам и пия вода повече от обикновено. Днес мама се зарадва много, че житвам и каза, че това е най-прекрасната храна!

# 18
  • Мнения: 0
Да се включа и аз Simple Smile За първи път го правя. От сряда съм на лимец и се чувствам много добре. Днес пих и кафе. Пия и много вода. Нямам никакви оплаквания. Успях и да се организирам, защото работя и съм в движение по цял ден. За съжаление ще трябва да го прекратя в неделя, защото имам здравословен проблем и другата седмица ще ми назначават терапия. Лятото ще го направя пак.

# 19
  • Мнения: 2 208
За първи път в живота си се отказвам, но придобих отвращение към житото.
Три пълни дни тежко главоболие с гадене, издържах без хапче, но днес вече ми се повдига само при вида на жито. Така и не огладнях, но...
Не знам защо така се получи  ooooh!
Явно насилието за организма ти е в повече. Аз съм така с плодовете след режима на доктор Емилова, който съм правила поне десетина пъти, сега и ябълките не мога да си ям, зорлем по една мъча на ден Mr. Green. Просто душата не ми го иска, значи не е за мен. Намразих плодовете тотално и да не ги видя, с много малки изключения.

# 20
  • Мнения: 26
Здравейте и успех на всички.
За първи път правя режима и имам въпрос.
Колко часа трябва да стои лимеца с вода в топла стая, според вас, за да е "най-пълен"?
Една или две вечери по-рано го заливате?

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! Мерси за новата темичка! Simple Smile

При мен всичко върви нормално,  глад не чувствам никакъв, но си ям всичко, защото трябва.  Laughing Днес сутринта към 6ч ме събуди рядкото щастие. Чета, че момичета се оплакват от запек, на мен режима ми действа яко разхлабващо, явно си е до стомах, за 2 дни съм -2.2кг. Нямам главоболие никакво, но няколко пъти досега ми стана доста студено. По челото са ми излязли някакви пъпки, явно от процеса на чистене, но си спомням ори миналогодишния режим, че пак така се бяха почвили, но към последните дни, кожата се изчисти и стана като порцеланова. А, иначе съм в цикъл от 19ти, то и заради това се е получило лекото изриване...

Успешен 4-ти ден, за започналите сряда Simple Smile

# 22
  • Мнения: 249
Вчера привечер ужасното главоболие изчезна. Изведнъж. Цяла вечер се чувствах много добре. Тази сутрин също. Събудих се рано, наспала се. Надявам се това с главоболието да беше най-голямото изпитание. Много се съблазнявам, като чета , че някои от вас пият кафе. Между другото вчера през деня кръвното ми беше 140/100, но аз по принцип съм с високо.

# 23
  • Мнения: 86
Добро утро!Аз съм за  правене на режима по правилата.Кафето няма място в режима!Всеки си решава сам за себе си!
Чувствам се уникално,сияеща!Толкова ми е леко и хубаво на душата!
Слънчев и усмихнат ден!

# 24
  • София
  • Мнения: 864
Здравейте,
записвам се в новата темичка, за да ви следя и да ви се радвам.
Правих режима миналата година и се чувствах прекрасно.
Сега не смея поради състоянието в което съм, но усещам как тялото ми вече има нужда от хубаво прочистване, но ще почака още малко:)
Успех на всички и не се плашете от изчистващите процеси!

# 25
  • Мнения: 206
ЧЕТВЪРТИЯТ ДЕН Е НАЙ–ТЕЖКИЯТ НА ФИЗИЧЕСКО НИВО ...КОЙТО ''ОЦЕЛЕЕ'' ДНЕС –УТРЕ ВЕЧЕР ЗАПОЧВА ОБНОВЯВАНЕТО НА КЛЕТЪЧНО НИВО...

НЕ ПИЙТЕ ПОВЕЧЕ ОТ 30 МЛ. ВОДА ПО КИЛОГРАМИТЕ ВИ НА ДЕН! АКО Е СТУДЕНО,НАМАЛЕТЕ С 10%.

ИМА РАЗЛИКА В РЕДА НА ХРАНЕНЕ ОТ ТОЗИ В ТЕМАТА.ТОЙ Е ЗА ЖИТО: ЯБЪЛКИ-ЖИТО-ОРЕХИ,А ЗА ЛИМЕЦ: ЯБЪЛКИ-ОРЕХИ -ЛИМЕЦ. ПРИ ЗАБОЛЯВАНИЯ -ЖИТОТО Е ПОСЛЕДНО...

Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 11:03 от solej

# 26
  • Мнения: 57
Blanka, аз сьщо изпитвах нещо подобно на това, което описваш, но в по-слаба форма. Успявам да дьржа, не пия кафе, вьпреки че тая сутрин мьжа ми донесе в леглото докато спях и се сьбудих от аромата и изкушението.

Аз шмекерувам по друг начин обаче: поради отвращението, което изпитвам кьм житото (не по принцип, свьрзано е с режима и не знам защо), си слагам вьтре по сьвсеееем мьничко канела и/или джинджифил. Това ми помага да го изям, иначе просто ми се повдига от миризмата. Това ме кара малко да се сьмнявам дали да го продьлжавам или не, защото не сьм убедена, че е хубаво да се издевателства така над тялото при вьтрешно отхвьрляне, но докато не стане критично ще дьржа.

Тази сутрин и аз сьм разхлабена. А вчера най-сетне ми просветна и започнах да се чувствам по-добре. Вчера вечерта пробвах "обливането с цветове" и мисленото сьсредоточаване вьрху органите, които се предполага, че се вьзстановяват. Пак да кажа, че не сьм последователка на бялото братство и не правя режима от духовна гледна точка, но ми харесаха тези две идеи и реших да ги опитам.

Не успявам да пия по толкова вода, колкото трябва. По принцип не сьм голяма любителка на водата и колкото и да знам, че е добре, не мога да се насиля.

Понеже Солей спомена за обновяването на клетьчно ниво, някой може ли да ми каже какви точно са физическите ползи от режима, извьн отслабване и изостряне на нюх и вкус?

# 27
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
разписвам се и аз при вас.  За втори път правя режим, първия път  през 2010 г. издържах 4 дни. Сега съм решена да стигна до края, дано издържа.
Първия ден вечерта и вчера сутрин имах главоболие, бързо изчезна за радост, но от тая сутрин ме боли ужасно стомаха. Надявам се да е реакция от чистенето, а не да ми се е раздразнил стомаха. Sad
Чудя се дали да не заменя житото с лимец, или пък да започна да го варя по малко.  newsm78

# 28
  • Мнения: 206
При болки в стомаха можете да пиете джоджен, мента, мащерка...
Или от успокоителните чайчета/микс/.
Ако имате проблеми с житото , първо го яжте последно...
Лимецът не е винаги решение...Понякога и с него има проблеми/поради мекостта му/.
Затова-пробвайте различни варианти...

# 29
  • Карлово
  • Мнения: 4 656
Направих корекциите. Peace

На мене ми е 6 ден. Малко се чувствам отнесена. Ще гледам след работа повече да си почивам.
В началото имах лека тежест в стомаха и нещо като киселини дори от водата, но днес съм ОК.
Но съм само 1,5 кг надолу. Предишни режими свалях по килограм на ден първите дни. Малко съм разочарована от този факт.

Общи условия

Активация на акаунт