Щастие, усмивки и любов, на всичко ти бъди готов (13.02-19.02)

  • 9 487
  • 363
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 120
О, Весе, радвам се, че си в празнично, а не `замислено` настроение.
Аз купих масичка за закуска в легло, но вече я подарих и се надявам да пием сокчета и ядем шоколад тази нощ на нея. А и една играчка, която, като я натиснеш по муцунката казва -`Обичам те тооооолкова много`. Сладко е.

# 46
  • Мнения: 980
Валентинки,какво купихте zа утре6ния ден на соите Валентин4овци?? Mr. Green

Един стик_деzодорант на Марко Поло и вечеря на свеЩи, с греховен десерт. Flutter  И Страсбург ОТПАДА Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 950
Здравейте мили момичета Hug

Включвам се по никое време, но чак сега успях да седна на компютъра и да прегледам какво сте писали през почивните дни, и днес Laughing. Върнах се днес късния следобед от Пловдив, докладвам, че във Велинград си изкарахме страхотно. Снимков материал по-нататък защото сега нямам сили да качвам снимки Embarassed
На всички чакащи стискам палци Praynig
На Леа специално Praynig
Пожелавам ви прекрасен празник утре, кой както го разбира така да го празнува Laughing най-важното е да бъдем щастливи с половинките си Laughing
Аз заминавам в ранни зори за някакви изби в Брестовица, ще празнуваме Трифон Зарезан, но при нас е така от няколко години, като са ни такива клиентите това ще празнуваме, ако се появят някои любовчии може и Св. Валентин да почетем някой ден  Joy Joy Joy шегувам се Joy
Надявам се като се приберем привечер в София да почетем и любовния празник Laughing. Нищо не съм купила още, но ще измисля нещо импровизирано Wink
Прекрасен празник ви желая и много ми липсвате да знаете Laughing

# 48
  • Мнения: 2 120
Ох не мога да заспя. И в главата ми е Леа. То аз ако щях да правя тест по-нямаше да вампирясам. Laughing И на сън ще стискам палци Леичка. Hug

Ами... ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН Two Hearts, момичета.
Бъдете най-обичаните и най-влюбените съпруги,  любими и ... майчета.
 С тази, ЛЮБОВ - нежна, яростна, крехка, борбена, толкова първична и толкова вълнуваща сме орисани да бъде до нас, в самите нас сега..., утре..., завинаги.
  txtloves

# 49
  • Мнения: 7 716
Честит св. Валентин Laughing
И на Леа много късмет.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 044
Честит Св.Валентин Нека ви донесе много любов,късмет и така желаните бебчета Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 51
Честит Св.Валентин мили момичета!

Обичайте и бъдете обичани!
  loveuuu

# 52
  • Мнения: 133
color=Red]![/color]
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН МОМИЧЕТА!!!!!!!!
НИКОГА НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙТЕ,АЗ ВЯРВАМ ВЪВ ВАС!!!!

ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО УСМИВКИ newsm03,ДА ПОЛУчИТЕ НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ ПОДАРЪК EFP
МНОГО ЛюБОВ txtloves
БЪДЕТЕ щАСТЛИВИ newsm44

# 53
  • Мнения: X
Честит Св.Валънтайн, Трифон Зарезан и кой каквото друго иска да празнува! Желая Ви много любов, топлина, усмивки и споделени мигове!  newsm51

Лали и Леа, успех!!! Не зная как се чувстват другите момичета, но поне на мен ми давате надежда и стимул и аз да опитвам. Така че стискам палци!!! И се надявам скоро да се похвалите  Praynig

# 54
  • Мнения: 1 768
4естит праЗник и от мен,мили дами Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бъдете винаги оби4ани и уважавани от половинките си и нека ва6ата вЗаимна беЗкрайна лубов се овен4ае с най- сладкия плод,а именно едно zдрави4ко,пухкавко  newsm30
Бъдете 6астливи! newsm51 Two Hearts  loveuuu  Kissing Heart Two Hearts

# 55
  • София
  • Мнения: 4 272


Честит празник, мили влюбени момичета! Бъдете много обичани и раздавайте любов! Приятна и незабравима празнична вечер!
 
Сега новини от мен. Тестът е отрицателен. Аз, да ви призная, си направих теста снощи. Това беше умишлено, за да не си развалям празника днес. Снощи ми беше малко криво, естествено, но мъжът ми ме успокои. Каза ми, че това е само една крачка от нашия план и ще продължаваме да се борим.
Днес вече съм в прекрасно настроение Grinning Моята кукла ще изчака по-удобен месец да се появи на бял свят. Ами това е. Усмихвайте се много, каквото и да ви поднесе живота Grinning Все пак сме млади, и обичани, и здрави! Какво по-хубаво от това?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 895
Честит празник  Hug



Леа, горе главата  Naughty Както ми писа вчера Гризката "няма лелка - няма проблеми"  Flutter

Аз взех решение да не правя тестове до неделя (ако още съм без лелка дотогава)  Peace

# 57
  • Мнения: 1 768
Има един лаф..когато живота ти поднесе лимони,си направи от тях лимонада. Mr. Green Heart Eyes

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361

Честит празник момичета  Heart Eyes Нека любовта винаги топли сърцата ви. Пожелавам на всички тази година бебчета Heart Eyes
Аз ще си празнувам у нас самичка защото мъж ми е наряд днес и ще си дойде чак утре сутринта...но преди да тръгне получих много много целувки/макар че много не ги усетих щото спах Crazy/
Весело изкарване на празника.    bouquet
На Лея специални целувки и да знае, че се възхищавам на борбения и дух  Hug
Чакам ви в чата на кафенце Mr. Green

# 59
  • Мнения: 307
Честит Св. Валентин! И Честит Трифон Зарезан![/b]  Party И на двата празника се пие винце, така че....ПРАЗНУВАЙТЕ МОМИЧЕТА!!!
Желая ви да бъдете много обичани и щастливи! Много усмивки и празнично настроение! И БЕБЕТА разбира се  Wink
Леа миличка, съжалявам, че теста е отрицателен, но наистина щом няма още лелка няма проблеми. Но наистина и аз ти се възхищавам като Хера на борбения дух. Гушкам те, мила! Бъди силна! Hug Hug Hug
На всички ви пожелавам весел и любовен ден!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт