Водка с утеха

  • 3 550
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 569
Пия за да забравя ...

Колко трябва да се изпие за да се забрави кофти нещо?

не знам каква точно е идеята на темата, не ме питайте  Simple Smile


Може ли превод:




Да ви почерпА:

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 23 фев 2014, 16:22 от Естел Бързоход

# 1
  • Мнения: 4 892
Много, след което ще забравиш защо си почнал, ама няма да можеш да спреш.

# 2
  • в рока
  • Мнения: 1 119
По мои стандарти-над половинка

# 3
  • Мнения: 2 070
Пиеш до амнезия, която за съжаление е временна
Аз съм се напивала до ситуация да не помня, но не и да забравя Laughing

# 4
  • Мнения: 25 891
Не мисля, че алкохолът води до забрава или утеха.
Вярно, като се освиниш, за момента може да ти се загуби всякаква мисъл, но като изтрезнееш ще имаш два проблема за забравяне - първоначалният и освинването, особено ако е било пред свидетели.
После пак ще трябва да пиеш, за да забравиш тези двете, после пак - за да забравиш проблема и двете освинвания и...
Не знам случай, в който алкохолът да е разрешил някакъв проблем, напротив - създава нови.

# 5
  • Мнения: 39 687
Естелче, време ти трябва. Не водка  Hug

# 6
  • Мнения: 4 569
Аз не за мен си вече. Минах го етапа с водката, сега вървя към оздравяване.

Идеята дойде от този коментар:
Ше се напиеме от толкоз много шампанско на първа страница, бре.
Ей сега пускам тема с друг алкохол в заглавието. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=767727.new#new  baby_neutral

Замислих се за тема с бира ('щото и бира обичам, и червено винце) в заглавието, но не се сетих. Ако някой се сеща да пуска.  Peace

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Вече не пия  Mr. Green

Изпила съм си мойто га лудувах на младини  Crazy

Сега ако се е скоФтИло нещо  да ще , си пийна и ще си замезя 'естетично'  Mr. Green
Ако може водка с черен лебец , масалце  и хайвер  Mr. Green мисля че е подобаваща утеха М ?





 Hug




п.п. интересна темичка  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам. Не ми се е случвало досега да се напия така, че да забравя нещо си. Ама буквално. Иначе, в преносен смисъл - 3 чаши вино и приятна компания са ми достатъчно, за да вдигна градуса на настронието до степен, че да спра да се притеснявам за простотии,които са ми развалили настроението по-рано същия ден и да "забравя" за тях Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 892
Аз като буйна луда-млада съм се нафирквала, де. Целенасочено. Защото аз алкохол не употребявам. Дори и на празници. Може нещо малко, но аз от едно Съмърсби се опивам, та и от тази гледна точка не консумирам. Освен в горепосочените случаи. И тогава алкохолът е бил в количества, които биха накарали и мамут да забрави. Но съм се напивала от келешлък, никога с цел да забравя.
Понастоящем ако има проблем, никога не съм си и помисляла, че би се решил с питие.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Помага водката (и не само) да забравиш тежкия ден, дребните и незначителни ядове. Все неща, които чаша мляко и един хубав сън могат да оправят де. Различен вид разтоварване е. Но само това - предателство от приятел, несподелена любов или напуснало те гадже или пък смърт, могат да се забравят с пиене, само, ако не спираш да пиеш. Иначе минаваш на схемата на Как` Сийка.

# 11
  • Мнения: 12 473
Безсмислено..води само до разруха..
Единствено времето лекува и става по-бързо ако се запълва с работа и всякаква друга ангажираност..

Вместо утешителни питиета -по-добре известно време с приспивателни..Wink

# 12
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Естел, проверяваш ни кой колко носи на алкохол ли? Mr. Green

На мен ми стигат две коктейлчета с водка, или две чаши вино, или две малки ракии с много салата. И то ако на другия ден нямам ангажименти преди обяд. Mr. Green

# 13
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Това с носенето-колкото по малко носиш-толкова по-добре Mr. GreenИ пари спестяваш, и по-малко натоварваш организма.Ама какво да правя-не спадам към тази категория хора Flutter

# 14
  • Мнения: 4 569
Ако може водка с черен лебец , масалце  и хайвер  Mr. Green мисля че е подобаваща утеха М ?
Някои - тъй, други - със саламче от 2 лв, маргарин и бЕл хлебец.

Естел, проверяваш ни кой колко носи на алкохол ли? Mr. Green
По-скоро събирам идеи за мезета.  Laughing

И на мен ми е интересна темата - и частта със забравянето, и всичко. Чакам да стигнем до мезетата.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт