По-бърз растеж на косата (3)

  • 128 232
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Косата с повече от 1-1.5 см на месец не може да порасне, пък ако щете и 5-7 пъти на ден да се прави масажа ... Mr. Green
Ами бъркаш се Naughty Тука има хора, дето косата им с по 4см на месец расте  Mr. Green И се кълнат в това  hahaha

# 706
  • Мнения: X
.]... косата им с по 4см на месец расте  Mr. Green
Минимум Joy Все пак с масаж на скалпа за седмица може да се постигнат 5 см.  Mr. Green
 Joy Joy

# 707
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Моята коса се оправи след изпита една опаковка биотин. Не съм пила огромните дози които препоръчвахте. Едни 900мг. на ден в рамките на месец като съм прескачала някой ден/руса работа/. Да кажем,че едва ли е взела да расте по-бързо...горе долу 1см. на месец,но определено няма нужда от подстригване. Не се бях подстригвала 5 месеца и още си беше в прилично състояние. Сгъсти се определено/сумати бебешки косички стърчат/. Та.....за мен проблема е да не пада/биотина определено ми спести летния косопад/ и нещата са ОК. За година имам коса поне с 10см. по-дълга и в отлично състояние въпреки ежемесечното боядисване със супер изсветляваща боя.

# 708
  • Мнения: X
.]... косата им с по 4см на месец расте  Mr. Green
Минимум Joy Все пак с масаж на скалпа за седмица може да се постигнат 5 см.  Mr. Green
 Joy Joy
Че и повече  Mr. Green Пък ако вземеш и хининова вода да пръскаш, 10см на месец не ти мърдат  Naughty Joy

# 709
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
При мен Биотин нищо не промени, спрях го преди две седмици. Дори косопада ми се върна.

# 710
  • София
  • Мнения: 36 171
При мен Биотин нищо не промени, спрях го преди две седмици. Дори косопада ми се върна.
Биотинът е само за по-бърз растеж.
При косопад е по-добре да се ползват специални препарати-формули, които включват витамини, минерали, ЕМК, протеини и т.н.
ПП.
Направи пълни хормонални изследвания и се консултирай с АГ, Дерматолог и Ендокринолог

# 711
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Минах през всичко, писала съм много в темата за косопада. Не съм го приемала против косопад, а само да побутна растежа. Peace

# 712
  • Мнения: X
Мога ли да помоля някой да ме упъти дали биотина от капсули за пиене може да се разтвори в някакво масло да речем и да се ползва директно на скалпа за маска? newsm78
Сетих се да питам, тъй като повечето готови продукти за растеж имат в състава биотин.

# 713
  • София
  • Мнения: 36 171
Мога ли да помоля някой да ме упъти дали биотина от капсули за пиене може да се разтвори в някакво масло да речем и да се ползва директно на скалпа за маска? newsm78
Сетих се да питам, тъй като повечето готови продукти за растеж имат в състава биотин.
По-добре във вода, защото е водоразтворим - и може да правиш фрикции

# 714
  • Мнения: X
Денис, много благодаря!

# 715
  • Мнения: 448
Има ефект. Пих 3 м. Цинк-биотина на або фарма. Косопада ми спря, започна да никне нова коса и расте по-бързо.
Миналия месец пих добавката на натрол за коса и нокти, но ми отваря голям апетит.
От днес съм на gnc ultra nourish hair. Надявам се да има ефект.
Геритамин, герикапс, калмацин - не вършат работа при мен.
Здравей. Искам да те питам след като си пила gnc ultra nourish hair дали си доволна от тях, тъй като се колебая дали да си ги купя.

# 716
  • Мнения: 6 155
Има ефект. Пих 3 м. Цинк-биотина на або фарма. Косопада ми спря, започна да никне нова коса и расте по-бързо.
Миналия месец пих добавката на натрол за коса и нокти, но ми отваря голям апетит.
От днес съм на gnc ultra nourish hair. Надявам се да има ефект.
Геритамин, герикапс, калмацин - не вършат работа при мен.
Здравей. Искам да те питам след като си пила gnc ultra nourish hair дали си доволна от тях, тъй като се колебая дали да си ги купя.

Доволна съм, да. Но на всеки различни неща му действат, в зависимост от конкретните нужди  на организма.  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 516
Имах дълга коса ДО ВЧЕРА...и адцки ме е яд не беше коййй знае каква здрава имаше какво да се иска,ноо беше си хубава бях близко до финала да е както трябва,докато простата ми фризьорка не ме взе повече от това,което исках....направо как може бе....4,5 пръста ми взе ,а отидох просто да я освежа да ми вземе цъфтежите, реве ми се.....дразня се...много.Ще почна маски с тривитаминол,бадемово масло и още няколко неща,но главно тези съставки ще са ми водещите...имам кокосово,шипково,карите с камелия всички са био и се надявам да стане работата..тази зима ползвах тривитаминол ускори се растежа,но изхабих само 1 шише.Сега мисля да го ползвам на 10 дни 1 път според вас как е?Мисля че след като го спрях забелязах ефекта след 1 месец след като спрях...не съм сигурна,но бях доволна всички ми казваха колкоо ти е порастнала косата...и такива неща,тази некъдърната ме върна 1 година назад....

# 718
  • Мнения: 18 589
Е, аман от такива специалистки  Crossing Arms Whistling

# 719
  • Мнения: 516
http://www.zlatnaribka.com/napura/stimulirane-na-rastezha/napura … kosata-1br-h-8-ml какво мислете за тези ампули....някой ползвал ли е...доста са скъпи за брой е цената..поне аз така разбрах,може да греша.
  Според вас мазането на свинска мас на косата само за блясък ли помага и нещо повече може ли да споделите...

Общи условия

Активация на акаунт