По-бърз растеж на косата (3)

  • 128 258
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 186
Моята коса расте бързо, при мен проблема ми е, че краищата ми са много накъсани. Т.е. в корена си личи израстването, но на дължина си е все същата, ако не и по-къса.
Може ли да ми препоръчате нещо?
Не ми казвайте да се откажа от пресата, сешоара и т.н. Просто косата ми не прилича на нищо без тях.
Подстригвам я и след 1 седмица съм пак цъфнала. Не се боядисвам (вече). Grinning

# 721
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Моята коса расте бързо, при мен проблема ми е, че краищата ми са много накъсани. Т.е. в корена си личи израстването, но на дължина си е все същата, ако не и по-къса.
Може ли да ми препоръчате нещо?
Не ми казвайте да се откажа от пресата, сешоара и т.н. Просто косата ми не прилича на нищо без тях.
Подстригвам я и след 1 седмица съм пак цъфнала. Не се боядисвам (вече). Grinning

Професионална козметика за коса - с правилните продукти ще я преобразиш. Щом расте бързо имаш предпоставки за красива коса, стига да се грижиш за нея. Има хубава тема с много ветеранки и тези неща са много дъвкани, потърси там помощ.  Peace

# 722
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 363
Добре, де. Не се ли усещате като ви вземат половината коса, не ви ли питат и показват дали е добре толкова, колкото режат?

Ползвали ли сте шампоаните на All Nature? Вчера си взех подхранващия с мед и липов цвят и ухае супер. Като че истински мед.

# 723
  • Мнения: 1 333
сподели как е шампоана, заплита ли много косата? и ти с руса коса ли си, само за светли нюанси ли е подходящ?

# 724
  • Мнения: 516
Добре, де. Не се ли усещате като ви вземат половината коса, не ви ли питат и показват дали е добре толкова, колкото режат?

Ползвали ли сте шампоаните на All Nature? Вчера си взех подхранващия с мед и липов цвят и ухае супер. Като че истински мед.
Работата е там,че ние се уговорихме колко и тя ми показа казах само цъфтежите,че я пускам да расте и сега ако вземем много ще се скъси изведнъж прекалено много и зареди това сега по-малко...Не знам явно е проста......не знам какво да кажа...казват ми повечето приятелки,че не ми личи много,а и тази дължина повече ми отивала ама....аз бях свикнала с косата си...

# 725
  • Мнения: 448
И при мен се е случвало - като кажа 1 пръст(хориз.) тя отреже 3. На следващото подстригване казвам само връхчетата,а тя - 1 пръст. То поне да имам коса да подстригва, ама аз нямам.
И най-много се дразня като ми каже фризьорката - нищо,че е подстригала повече "тя ще порасне". Така е ама докато порасне аз се гледам и ядосвам в огледалото.

# 726
  • Мнения: 516
И при мен се е случвало - като кажа 1 пръст(хориз.) тя отреже 3. На следващото подстригване казвам само връхчетата,а тя - 1 пръст. То поне да имам коса да подстригва, ама аз нямам.
И най-много се дразня като ми каже фризьорката - нищо,че е подстригала повече "тя ще порасне". Така е ама докато порасне аз се гледам и ядосвам в огледалото.
ИМЕННО и аз така забелязвам,че правят,най-интересното е,че накрая ми лаза добре е,добре е аз те харесах така,ще свикнеш.....някаква супер спокойна.....само защото е много близка на брат ми не успях да й кажа нещо,че и други клиенти й дойдоха,просто не съм такъв човек,повече няма да отида никога при нея.....един път пак така ми взе повече птколкото исках,но ми беше по-куса косата и много не обърнах внимание....,но сега е друго...косата ми беше с много добра дължина...не знам  не искам да мисля повече,свиквам лека полека,харесвам се в огледалото,но ми липсва дългата коса....нищо сега ще порастне и ще стане още по-хубава на черта ми е и една приятелка днес ми каза,че изгглеждала много здрава и гъста....абе кактоо и да е...в Разград бях ходила на подстрижка при една жена,която е най-добрата в града им...много е добра бее казваш й какво искаш и ъи го прави тоооочно така,много професионално,много внимателна,а даже не ме познаваше....запознахме се като ме подстригваше и много голямо внимание ми обърна...много си разбира от работата.

# 727
  • Мнения: 5 300
Момичета имам проблем, отзад на врата, когато ми е пусната косата страшно много се заплита, направо стават топки. Не я изправям само със сешоар я суша, видимо не изглежда нацъфтяла, не я и боядисвам вече от 6 месеца. Препоръчайте ми нещо, моля.  bouquet

# 728
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 363
В аптеките продават ли някоя от тези билки?

# 729
  • Мнения: 1 333
чемерика, преди се съдържаше в себорал форте, косата ми растеше като луда, ама нА, развалиха формулата естествено..  #2gunfire
ако някой знае от къде може да се намери, по аптеките масово ме режат, понеже била отровна..

# 730
  • Мнения: 112
Чемериката може да бъде отровна, ако не знаем как се ползва. Вложена в продукт от хора, които знаят какво правят не би трябвало да е опасна. Шампоана, който ползвам съдържа чемерика и нямам никакви оплаквания.
А билките се продават във всички аптеки.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 2 809
Момичета имам проблем, отзад на врата, когато ми е пусната косата страшно много се заплита, направо стават топки. Не я изправям само със сешоар я суша, видимо не изглежда нацъфтяла, не я и боядисвам вече от 6 месеца. Препоръчайте ми нещо, моля.  bouquet

Здравей, мисля, че проблема идва от там, че косата много ти се е била пресушила. Незнам дали правиш, но е добре да й правиш някакви маслени маски един път седмично, също така е добре щом ползваш сешоар да ползваш и кристали

# 732
  • Мнения: 5 300
Мажа я със стимулант на Икаров, отделно ампули, Elseve arginin resist пръскам в корените, кристали слагам и преди да я суша я пръскам с термопротектор...и пак нищо...

# 733
  • Мнения: 176
Преди около година спрях с маските, защото нещо много ми се забърза ежедневието и малко по малко забравих за тях.Преди това около година и половина-две си правих маска с тривитаминол, жълтък, кисело мляко, ракия и мед.Не бих казала, че имаше голямо постижение от към растеж, но беше здрава.
От днес отново започнах с маската, но промених малко.
Миналата седмица направих имуностимулант за малкия с джинджифил, мед и лимони.Та днес в маската сложих от него, жълтък, кисело мляко, ракия, чесън, стимулант за коса на Икаров, рициново масло и един банан.Минах всичко това през блендера и си я нанесох с четка за боядисване първо в корените на косата, а после с ръце по цялата дължина.Отгоре сложих найлонова торба и кърпа и стоях така 3 часа.
Четох страхотни неща за влиянието на чесъна и банана върху косата и се надявам на добри резултати.

# 734
  • Мнения: X
Четох страхотни неща за влиянието на чесъна и банана върху косата и се надявам на добри резултати.
Може ли да споделиш, за банана специално, чесъна ми е ясен  Mr. Green ?

Общи условия

Активация на акаунт