По-бърз растеж на косата (3)

  • 128 234
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 978
Аз от чесъна не видях някаква разлика , слагам го заедно със зехтин или рициново масло  вече месец  , и пак си пада обилно  . Мисля  да спра маските , например днес по време на отмиване ми се оплете косата и едвам я разплетох Sad не знам това от какво се получи  ooooh! Tired

# 736
  • Мнения: 176
Четох страхотни неща за влиянието на чесъна и банана върху косата и се надявам на добри резултати.
Може ли да споделиш, за банана специално, чесъна ми е ясен  Mr. Green ?
Пише, че много помага за заздравяването и по-бърз растеж на косата.

# 737
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 bouquet за  темата
Да ви следя за новости и изпробвани с успех неща  Hug

# 738
  • Мнения: 18 589
Мисля да го пробвам този шампоан заради билките в него и защото вероятно ще се отрази добре на проблемния ми скалп. Аз се разделих с 5 см от косата си, и оправих формата, доволна съм много. Добре се получи.
Този шампоан само он лайн ли го има?

# 739
  • Мнения: X
На мен пък нещо не ми вдъхва доверие този шампоан... Rolling Eyes

# 740
  • Мнения: 112
За София знам, че го има по магазините, предполагам и в други градове, но нямам информация.

# 741
  • Мнения: 94
Моята коса не расте никак бързо, отделно от това краищата се накъсват, цъфти...
Правила съм много домашни маски - с масла, с алкохол, с жълтъци. Общо взето почти всичко, но ефектът е временен.
Ползвала съм Стимулант за коса на Икаров и не е никак лош продукт. Косата ми беше някак по-бляскава, не цъфтеше толкова, порасна доста. Може би ще си го взема отново и ще го ползвам известно време.

# 742
  • Мнения: 799
Моята коса не расте никак бързо, отделно от това краищата се накъсват, цъфти...
Правила съм много домашни маски - с масла, с алкохол, с жълтъци. Общо взето почти всичко, но ефектът е временен.
Ползвала съм Стимулант за коса на Икаров и не е никак лош продукт. Косата ми беше някак по-бляскава, не цъфтеше толкова, порасна доста. Може би ще си го взема отново и ще го ползвам известно време.

Пробвай с ЯЧРМ + други масла, както и стимуланта на Икаров  Peace  За цъфтенето можеш да мажеш само краищата с масло от пшеничен зародиш, а ако ползваш преса и/или сешаор задължително ти трябва термозащита преди сушене/изправяне

# 743
  • Мнения: 1 131
 Някой да  е ползвал този шампоан ? 

# 744
  • Мнения: 97
Привет, аз засякох че косата ми расте само със сантиметър на месец...  newsm78

Не е ли доста малко това? По принцип пръскам хининова вода, вече може би над половин година, и пия витамини (обаче от тях не виждам особен ефект).

Ще ви чета за някакво по ефективно средство.

# 745
  • Мнения: X
Зайче , 1 см на месец е напълно нормално, моята също по толкова расте  Peace

# 746
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Няма опция да расте с повече от сантиметър-това си е нормалния растеж. Идеята е да не цъфти и да не се налага често подстригване.  Убедих се,че с прословутото подстригване всеки месец няма как човек да се сдобие с дълга коса. С продуктите,които ползвам/кокосово масло веднъж седмично и финиш на УНА/ успях да минимизирам подстригването до 2-3 пъти годишно и в резултат имам наистина дълга коса  Embarassed.

# 747
  • Мнения: 7 057
Би ли показала въпросния финиш?

# 748
  • Мнения: 97
Благодаря ви, аз мисля че бях чела някъде за растеж с 2 дори повече см Simple Smile затова ми беше чудно.

Принцесата, а ти как ползваш кокосовото масло, като маска ли? Сега се сещам, че имам вкъщи малко останало, но за коса никога не съм го ползвала  newsm78

# 749
  • Мнения: 94
Скрит текст:
Моята коса не расте никак бързо, отделно от това краищата се накъсват, цъфти...
Правила съм много домашни маски - с масла, с алкохол, с жълтъци. Общо взето почти всичко, но ефектът е временен.
Ползвала съм Стимулант за коса на Икаров и не е никак лош продукт. Косата ми беше някак по-бляскава, не цъфтеше толкова, порасна доста. Може би ще си го взема отново и ще го ползвам известно време.

Пробвай с ЯЧРМ + други масла, както и стимуланта на Икаров  Peace  За цъфтенето можеш да мажеш само краищата с масло от пшеничен зародиш, а ако ползваш преса и/или сешаор задължително ти трябва термозащита преди сушене/изправяне
Благодаря за съветите, ще пробвам маслото от пшеничен зародиш.
Преса и маша вече гледам да ползвам изключително рядко, но когато го правя задължително ползвам термозащитен продукт.

Общи условия

Активация на акаунт