Момиче влезе в пубертета на 6 г. заради консумация на пилешко с хормони

  • 30 694
  • 786
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 991
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=3396634

ПРОФЕСОР: ПУБЕРТЕТЪТ ТРЕСЕ 6-ГОДИШНИ ДЕЦА ЗАРАДИ ХОРМОНИТЕ В ПИЛЕШКОТО
 24 ФЕВ 2014

http://vchas.net/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%8 … 0%B4%D0%B5/35656/

..........В неговата практика имало и по-куриозни случаи от този на Симона. Случвало се е на деца още в 4-годишна възраст да им растат гърдите и да им се уголемяват матките. След като момичетата започват да пазят диета и да не ядат пилешко, нивото на женските полови хормони влиза в нормата, уточнява лекарят.........

# 1
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Седя и си мисля какво на практика означава това newsm78
Да ядем /и децата ни/ пилешко месо в ограничени количества, или въобще да не го ядем?
Защото аз в къщи готвя веднъж в месеца. Една супа и/ или печено с нещо. Най-много да направя две супи/рядко/, особено ако сме болни се случва Peace
И след като прочетох това се замислих дали да не започнем на два месеца да ядем веднъж пилешко месо...не знам, вие как мислите?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 26 629
да се яде ,но домашно отгледано може би....


понякога се чудя каква храна е чиста и полезна вече...месото с хормони,млечните с тебешир, мас и сухо мляко,зеленчуци и плодове с пестициди,хляба и бобовите с глутен и гмо...водата и въздуха замърсени ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 265
И след като прочетох това се замислих дали да не започнем на два месеца да ядем веднъж пилешко месо...не знам, вие как мислите?

Купувай полу бройлери Simple Smile .

# 4
  • Мнения: 5 020
Личната ми лекарка още преди 2-3 години сигурно ми забрани да давам пилешко месо на синовете ми. И тя е имала случай с порастване на гърди на малко дете. Ядеме домашни пилета, Дюк понякога, от другите много, много рядко.

# 5
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
И след като прочетох това се замислих дали да не започнем на два месеца да ядем веднъж пилешко месо...не знам, вие как мислите?

Купувай полу бройлери Simple Smile .

Не те разбирам... Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 62 595
а как стои въпросът със свинското и телешкото? Че и заешкото? Защо на бройлерите да се дават хормони, а на другите промишлено отглеждани животни да не се дават? А яйцата? А млякото?

# 7
  • Мнения: 9 991
И в яйцата не може да няма , щом в кокошките има .В млякото антибиотици .За прасета и крави не знам за хормони , но вероятно и на тях се дават за повече мляко да дават, прасетата да дебелеят.

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
В такъв случай ччакаме да се запролетее  и се хващаме за зелено! То пък, там има нитрати! Направо към Слънцето... то пък, ултравиолетовиите предизвикват рак на кожата... Направо да вземем да лягаме и да мрем, че то не остана ни за ядене, ни за пиене!  Peace

# 9
  • Мнения: 9 991
Горе долу . Казаха , че като сме ядели зеленчуци не сме се тровили по-малко , но поне да няма хормони.

# 10
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Охх, да от всичко се пазим! Все гледам да е по стандарт, да е по не знам си какво ooooh!, ама то си е човешко и кренвирш внасям в къщи, обичаме ги. Е, гледам да не е често, но наистина да мрем ли Tired
На времето също сме яли и салам от време на време и кренвирши. Тогава пък разправяха, че са от тоалетна хартия.....бе, все има по нещо ooooh!

# 11
  • Мнения: 46 600
И в другата тема писах - винаги е имало такива случаи. Те са изключения. Иначе всички деца щяха да влизат в пубертета на 6 г. Simple Smile
За мен това е просто търсене на поредната истерия или производителите на свинско искат да си вдигат цените.

# 12
  • Мнения: 9 991
Кренвиршите от тоалетна хартия не , но то кожи , съсирена кръв , клюнове , нокти кости , пера , всичко смляно фино и варено , дори соя ако има е по-добре от това ,което слагат.

# 13
  • Мнения: 5 020
Бройлерите порастват за 40 дни, обикновените пилета за около 5-6 месеца. Смятайте колко ги помпат. При свинете и телетата няма чак такова нещо.

# 14
  • Мнения: 7 837
Не мога да повярвам, че 24 часа са включили и това към статията...

Цитат
"Това, че хомосексуализмът се разраства като епидемия всяка година, е показателно. Така че - някой иска да го приемем като нещо нормално, нещо необходимо, защото това нещо става като мода." Той е категоричен, че дори хормоналният дисбаланс идва от храненето.

Общи условия

Активация на акаунт