Избор на сушилня - 5

  • 463 258
  • 3 120
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 19 559
Здравейте ! Бихте ли ме посъветвали за сушене на яке с гъши пух? Имам такава програма, но да купя ли топки за тенис или някакви специални? Страх ме е да не го съсипя! До сега съм сушила само завивки със силиконов, но не и с гъши пух.
Аз съм сушила завивки с гъши пух - слагам и топки за сушене, но самата завивка след края на програмата я оставям за няколко часа навън да се проветри и доизсуши. Чак след това прибирам.

# 916
  • София
  • Мнения: 2 296
Трябват ти топки за сушене, за да разбият пуха при сушенето и да стане пухкаво и хубаво якето.
Трябва да се изсуши много хубаво, иначе е възможно да замирише гадно.

# 917
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Благодаря ви, така ще направя -само незнам къде ще намеря тези топки по магазините. Някой дали може да каже има ли разлика между топките са тенис и тези, които са специално за сушене? Някой , който е изпробвал и двата варианта.

# 918
  • София
  • Мнения: 2 296
Можеш да ги потърсиш в интернет и да поръчаш, иначе ги има в т. нар. немски магазини, Jysk, Джъмбо и пр. Можеш да сушиш с истински тенис топки.

# 919
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте ! Бихте ли ме посъветвали за сушене на яке с гъши пух? Имам такава програма,

Каква е точно тази програма? Все още не съм сушила моето и се чудя, на каква програма ще е най-удачно. Якето ми е дълго, ще стигнат ли 5 тенис топки? Интересно ми е, как го разбиват този пух, впредвид, че доста павно се върти барабана?  newsm78

# 920
  • Мнения: 144
Здравейте,от скоро и аз си имам сушилня! До тук с всичко хубаво, купихме си я за Коледа и почти не сме я ползвали и се развали. Миеле втора употреба, смениха мия.Сега обаче новата показва някакви часове 8 -9 или 4 часа. Искам да питам дали някой от вас имали такава и ако може съвет. Miele novotronic T459c

# 921
  • Мнения: 19 559
Здравейте ! Бихте ли ме посъветвали за сушене на яке с гъши пух? Имам такава програма,

Каква е точно тази програма? Все още не съм сушила моето и се чудя, на каква програма ще е най-удачно. Якето ми е дълго, ще стигнат ли 5 тенис топки? Интересно ми е, как го разбиват този пух, впредвид, че доста павно се върти барабана?  newsm78
аз бих използвала автоматична програма за такова сушене, ако имаш подобно нещо на твоята сушилня

# 922
  • Мнения: 26
аН  използвала съм програмата за якета с гъши пух вече 4-5 пъти.Много съм доволна-якетата излизат напълно сухи освен това са по-пухкави от преди.Пускам ги да се сушат с 4 тенис топки(шума е.. ooooh!), но резултата е перфектен

# 923
  • Мнения: 3 576
Абе хора не ви ли е страх да си пускате така якетата с пух на сушилнята?  Thinking
Моето днес тамън го взех от химическото и като знам колко струва ме е шубе да го пробвам вкъщи....

# 924
  • София
  • Мнения: 2 296
Надя, аз първо направих 1-2 опита със стари пухенки, които бих могла да преживея  Peace всичко е идеално и сега смело действам и с по-скъпите  Wink
А и надали някога ще мога да си позволя Монклер  Laughing та не се притеснявам чак толкова

# 925
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз само така си ги суша и преди да имам сушилня, носех ги само за сушене. В химическото, как ги сушат, за да успеят да разбият пуха?

# 926
  • Мнения: 3 576
В химическото тоя път са си оставили ръцете и не са ми разбили пуха!  Twisted Evil  #2gunfire

Мога ли вкъщи да го оправя, например на сухо да го пусна на някоя програма с по-ниска температура и топка за тенис вътре или да им го връщам да си свършат работата както трябва?

# 927
  • Мнения: 2 022
Върни го. Абсолютно забранено е в сушилнята да се слагат сухи дрехи, защото има опасност от пожар.  Peace

# 928
  • Мнения: 189
Върни го. Абсолютно забранено е в сушилнята да се слагат сухи дрехи, защото има опасност от пожар.  Peace

Не е задължително като пусне сушилнята да суши  - има програма продухване може нея да използва. Просто си върти студен въздух вътре.

# 929
  • Бургас
  • Мнения: 326
Някой със сушилня Уърпул Аза 999? Долния филтър как се почиства? Този, в който има едно парче като дунапренче. Пробвах да го изпера, да го продухам със силна струя от душа, но мисля, че още повече се затлачва.

Общи условия

Активация на акаунт