Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 юни 2019, 23:47 ч.

Ипотека от небанкова институция

• 539
  • 6
  •   1
Отговори
Интересува ме някой теглил ли е ипотечен кредит с лоша кредитна история. Имам малък бизнес, но нещата рязко се влошиха от зимата. Теглих един кредит и ползвах кредитни карти... Сега искам да ги обединят, но мога само с ипотека от небанкова институция. Има ли някой впечатление от София Комерс груп... Ако сте ползвали услуги на други фирми, моля споделете

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 23:53 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
Вероятността да се забатачите съвсем и да изгубите имота е много висока.
София комерс са заложни къщи, регистрирани са като финансова институция в БНБ, което означава, че съвсем легално ще прилагат 40-50% лихва.
Не зная какъв е бизнесът, но ако постоянно генерира загуба, обмислете алтернативата да затворите, вместо да увеличавате заемите.

# 2
Аз искам да обединя задълженията в един кредит, защото ще се плаща по-малка вноска... Вноските ще бъдат анюитетни, но лихвата е значително по-голяма от банковата

# 3
Ще затънете и скоро ще дължите пъти повече. Не се връзвайте на такива оферти.
Обиколете банките, без да криете нищо. Въпреки лошата кредитна история, ще измислят как да ви обединят кредитите при нормална лихва.

# 4
Избрали сте възможно най-грешният начин да се избавите от дългове. Не само, че няма да изплувате,  а и се нагърбвате с огромен товар, който крие сериозен риск.

# 5
Вероятността банка да ви отпусне кредит с лоша крдитна история е много малка, да не кажа нулева, пък било то и ипотечен.
Вива кредит имат ипотечен кредит и не гледат ЦКР. Поне са легална и законна институция, регистрирана като такава
Но лихвата е висока, ама няма пълно щастие.

# 6
Ако се излъжете да подпишете не ви виждам как ще се оправите,даже не мога да повярвам ,че си го мислите като вариант.При тези лихви в момента в който подпишете се обричате и вие и вашето  семейство.Търсете друг вариант банки приятели възможности има просто изисква повече усилия от ваша страна.Сумата едва ли е баснословна.

Общи условия

Активация на акаунт