За едно по-хубаво дупе /и не само/

  • 14 428
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Забравих да напиша, че гореописаният период - когато правех маски с фолио и масажи с утайка от кафе, беше именно по време на кърмене. Някой по-горе питаше, затова реших, че е важно да допълня. Не е повлияло на кърмата или на бебето, то така или иначе не спеше, не стана по-зле от кафето Laughing Но - започнах някъде след 6-7-я месец,когато вече не беше само на кърма.

# 46
  • Мнения: 1 748
Много ми харесват темичката и идейките тук. Party Аз преди много време се масажирах с кафе, но много ме дразнеше как се клепоти банята след това. Сега на всичкото отгоре банята ми е такава, че стъпвам във ваната за да се къпя. Дали ще я запуша? Мумийото и за целулит ли се слага в маската или само за стрии?

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 791
Забравих да напиша, че гореописаният период - когато правех маски с фолио и масажи с утайка от кафе, беше именно по време на кърмене. Някой по-горе питаше, затова реших, че е важно да допълня. Не е повлияло на кърмата или на бебето, то така или иначе не спеше, не стана по-зле от кафето Laughing Но - започнах някъде след 6-7-я месец,когато вече не беше само на кърма.
Супер, значи мога да си правя.Синът ми е на 8 месеца и той не спи въобще,няма да го отдавам на маската с кафе Laughing

# 48
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Правила съм си антицелулитни масажи с кафена утайка. Имаше ефект доста добър (а със свежо кафе сигурно щях да постигна още по-впечатляващи резултати). Минусът беше голямото клепане и изцапотената баня. Понякога само заради чистенето после съм пропускала, но пък резултатът си струва.

# 49
  • Мнения: 1 978
Снощи пак оглеждахме положението с МП, ами определено има ефект - по-малките изчезнаха, а по-големите изглеждат някак си по-меки, по-леки..на пипане са гладки почти, а не ръбати като преди  newsm78 Grinning


Аз ползвам свежо кафе- само аз ли нямам проблем с цапането в банята? В смисъл, че след това почвам да си мия косата ала-бала и накрая банята е чиста /ама при мен кабинката е отделена с праг долу, ако трябва да се разтича из цялата баня....  Sick #Crazy /

# 50
  • Мнения: 36
Официално ме зарибихте. Отивам да търся мумио  Peace Peace

# 51
  • Pb
  • Мнения: 1 183
При мен се разтича из цялата баня свободно Laughing

# 52
  • Мнения: 1 437
Azzy утре ще пробвам твоята рецепта и ще пиша как е минало Simple Smile

# 53
  • Мнения: 10
Здравейте момичета   bouquet
Темичката е много хубава.
Искам да попитам има ли ефект  върху стриите след използването на това нещо "мумио"  Simple Smile
Защото имам доста видими стрии в областта на ханша и горната част на бедрата  Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 978
Малко по-горе споделих за втори път, че има ефект, при положение, че не го правя всеки ден... но се иска упоритост Wink

# 55
  • Провинция
  • Мнения: 509
Дами, да споделя и аз своя опит. Пробвала съм какво ли не срещу целулит и стрии. Ефект нулев дори от най-скъпите козметични продукти. От 2 месеца съм на хранителен режим и смея да твърдя, че освен,че свалих кила, свикнах с по-малко храна да се засищам, целулита ми видимо е намалял. Без кремове, масажи,спорт. Да, не отричам,че пиейки повече вода (около литър на ден, за мен и 500мл. са много,т.к. не мога да пия вода) ефекта се ускорява. От 2 седмици ходя през ден пеша по около 9км. Но казвам това са има няма 6-7 ходения, нали се сещате,че целулита няма как да изчезне от ходене една седмица. Заставам смело зад думите си, че цаката е в правилното хранене, което не позволява натрупване на "запаси" на организма.

# 56
  • Мнения: 746
в коя дрогерия може да се намери това мумио, че нещо го няма  Rolling Eyes

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 791
Дами, да споделя и аз своя опит. Пробвала съм какво ли не срещу целулит и стрии. Ефект нулев дори от най-скъпите козметични продукти. От 2 месеца съм на хранителен режим и смея да твърдя, че освен,че свалих кила, свикнах с по-малко храна да се засищам, целулита ми видимо е намалял. Без кремове, масажи,спорт. Да, не отричам,че пиейки повече вода (около литър на ден, за мен и 500мл. са много,т.к. не мога да пия вода) ефекта се ускорява. От 2 седмици ходя през ден пеша по около 9км. Но казвам това са има няма 6-7 ходения, нали се сещате,че целулита няма как да изчезне от ходене една седмица. Заставам смело зад думите си, че цаката е в правилното хранене, което не позволява натрупване на "запаси" на организма.
Aбсолютни съм съгласна Peace и аз от личен опит мога да го потвърдя.Трябва да се намалят въглихидратите максимално,основно пресни плодове и зеленчуци и ефекта ще дойде.

# 58
  • Провинция
  • Мнения: 509
Дами, да споделя и аз своя опит. Пробвала съм какво ли не срещу целулит и стрии. Ефект нулев дори от най-скъпите козметични продукти. От 2 месеца съм на хранителен режим и смея да твърдя, че освен,че свалих кила, свикнах с по-малко храна да се засищам, целулита ми видимо е намалял. Без кремове, масажи,спорт. Да, не отричам,че пиейки повече вода (около литър на ден, за мен и 500мл. са много,т.к. не мога да пия вода) ефекта се ускорява. От 2 седмици ходя през ден пеша по около 9км. Но казвам това са има няма 6-7 ходения, нали се сещате,че целулита няма как да изчезне от ходене една седмица. Заставам смело зад думите си, че цаката е в правилното хранене, което не позволява натрупване на "запаси" на организма.
Aбсолютни съм съгласна Peace и аз от личен опит мога да го потвърдя.Трябва да се намалят въглихидратите максимално,основно пресни плодове и зеленчуци и ефекта ще дойде.

Няма да споменавам конкретния ми хранителен режим, за да не се изтълкува като реклама, понеже има тема за него в този форум. Но определено не се лишавам от нищо. Хапвам си всичко необходимо за организма. За 2 месеца, съм предоволна даже.

# 59
  • Мнения: 1 978
Аз свалих почти 12 кг без конкретни диети, просто с малко ограничения, но никога не стоя гладна... засищам се просто с повече салати... аз пия по минимум 2 л вода на ден, но за да се махне целулит , мили дами, не става само с диети и вода- само и единствено СПОРТ! Защото целулитът ходи и по слабите жени  Wink

За мумиото - аз го намирам в една определена дрогерия /за Варна говоря/. Ако някой го интересува да пише на лични.

Общи условия

Активация на акаунт