Отговори
# 45
  • Мнения: 21 282
Биби , Ваня ,благодаря Ви  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 501
sea_flower, Танче, благодря за разбирането и подкрепата  Hug

sea_flower, снощи се нацупих аз. Не сме сърдити от дни, в къщи тон се повишава доста рядко, най-вече от мен, когато не ми издържат нервите  Embarassed Танче, мислех че при теб по-лесно се случват нещата, явно не съм била права. Просто ми е ужасно трудно да се боря с всичко сама, а да се налага да се боря и с ММ ми идва в повече. Все си мисля, че когато двама души са заедно не трябва нещата да стават "изнасилено"  На него все му беше рано, все беше "изчакай още малко" и подобни и знам какви са притесненията му (финансите), но нямам вече време да чакам повече. Говорили сме не веднъж, но просто имам гадното чувство, че факта, че съм със стерилитет идеално го устройва. Това равнодушие ме побърква, предпочитам някой да ми тегли една майна в прав текст, от колкото да ме поставя в ситуация на неяснота. Както и да е, омрънках темата  Embarassed

Сега положително - лисичке, много се радвам че имате положителни новини за детето.

Маняна, забравих да те поздравя - темата е прекрасна   bouquet

И поздрави на всички, които не мога да изброя поименно.

# 47
  • Мнения: 21 282
dzveronika  Hug най-добре да седнете и да изясните неща,както казваш ти в прав текст , така само се измъчваш  bouquet

# 48
  • Мнения: 699
Сядам , гледам и си викам-ооо , не са изписали много, странно.... а то , нова тема Simple Smile
 Да ние много късметлийска с много  EFP . Заслужаваме го, момичета! Аз също не вадя штепсела от контакта , за да реагирам бързо за прашеца , който пръскат бременеещите ни момичета  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28
 Карамел, честит ви рожденик, да вие жив и здрав и много да се гордеете с него, а за следващия му РД да има едно вече братче или сестриче Simple Smile
 При мен нищо ново, освен , че се нервирах малко. Днес реших да звънна до "Надежда" да ги питам пак ли ще ми отменят Хистерото. Намекнаха ми , че май-да и когато аз казах , че почвам да се нервирам..... тая отсреща ми затвори. Лелееее наистина хептем се изнервих. Утре пак ще им звъня, то бива ли , май трябва да се откажа въобще да звъня за това хистеро. Чудя се дали когато имам вече заповед ще ми обърнат повече внимание тогава? ....
 А за мъжете и тяхното отношение към бебеправенето. Да, те мъжете са малко по различни като емоция и изразяване на такива неща. Понякога и моя мъж искам малко по въодушавено да реагира, но няма как. Но пък е плътно с мен- казал ми е каквото кажеш правим. И иска всичко да му казвам и ето и той днес като му казах по телефона, за разговора ми с "Надежда" се  възмути и се чуди какво да ми каже. Наистина се радвам , че имам такъв мъж- той ми е казвал, че за него най-голямото щастие  е , че ме има, а не това дали мога да му родя или не. Както и ако той има проблем , надали аз да го зарежа заради това. Семейство сме и важното е , че се обичаме. Наистина така като ми каже, още повече желая да имам дете от този човек Simple Smile ... Пооплеснах се Simple Smile
 

# 49
  • Мнения: 2 309
Колко много разпръснат прашец ...  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 събирам си, защото резултата от кръвния тест бе отрицателен  Sad  Благодаря ви много за подкрепата момичета  Hug  bouquet Изглежда Февруари не е нашият месец ...  Rolling Eyes Март навършвам 30, така че се надявам да получа уникален подарък  Praynig
Маняна, темата е прекрасна!  smile3501 smile3501 smile3501 Дано скоро завалят  EFP
newsm59 Карамел, да ти е живо и здраво малкото сладурче и да ви носи много радост!  bigdance2 newsm67
bs30(биби), желая ти късмет и тези дни да ни зарадваш с положителен тест!  Praynig

# 50
  • Мнения: 1 130
Да се запиша  аз в прекрасната темичка   bouquet

# 51
  • Мнения: 935
Mushmoranka,съжалявам за отрицателният резултат  Hug spoko
dzveronika,благодаря и на теб! Hug Няколко пъти и аз съм споменавала,че не съм разбрана от ММ ...много ме дразни тази тяхна реакция...все едно сама си го правя и желая това бебе...луда работа,а знам че не е така.Понякога се чувствам много неловко...Поне при нас се предполага,че нямаме проблем и се надявам наистина да е така,иначе не ми се мисли.Как пък един път не се поинтересува поне кога нечакам или нещо подобно.Чак не мога да повярвам,че той повдигна въпроса за второ дете,а след това замлъкна...Сега,като си помисля,че след няколко дни  ще дойде М и вече как да реагирам пред него на това не знам...Хайде и аз измрънках  Laughing

# 52
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
ЕХОООО  Hug здравейтееееееее
Красе, не се ядосвай слънце.Всико ще си дойде на мястото. Поне сме случили на мъже  Hug
На мен днес ми е 4-ти ден от МЦ.....да си ходи вече, че не я понасям  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 53
  • Мнения: 517
Хайде и аз да ви наръся хубавата темичка ,че моето чудо наближава ,пожелавам ви го от сърце

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 54
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Дикси взимам си веднага  newsm79 newsm79 newsm79. Леко раждане ти желая мила, и наи красивото и пухкаво чудо  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 121
Лисичке и аз пия 3х1 (от 500мг) – назначиха ми го след изследването за инсулинова резистентност. Затова те попитах на теб какви изследвания са ти пуснали  Peace

dzveronika, ИРИ-то е тест за инсулинова резистентност. Аз съм го правила 2 пъти в чист ден, но просто така се падаше. Ходи се гладна и жадна! На мен ми взимаха кръв 3 пъти, като след първият път ти дават да пиеш глюкоза на прах. До края на изследването не ядеш нищо, може само няколко глътки вода. Изследват кръвна захар и инсулин едновременно. Твоят доктор може да ти е назначил и 2 пъти взимане на кръв, ако така е преценил. Аз иначе предишната вечер гледам да вечерям леко, без тестени и сладки неща, заради кръвната захар.
Съжалявам за ТМ, дано бързо да се разберете  Hug

# 56
  • Мнения: 426
Здравейте момичета, днес влизам с въпрос - утре ще пускам хормони на 3-ти ден от цикъл.

Имам и назначено изследване ИРИ, но прочетох противоречиви коментари и не знам мога ли да го направя утре, или трябва да е в чист ден от цикъла (и дали трябва да съм гладна и жадна). Пуснах си питанката към Денис в темата за хормоните, но ако някоя от вас е правила, ще съм благодарна ако сподели.

Благодаря ви много за подкрепата, от голямо значение е при мен.
dzveronika аз правих хормонални изследвания на 3-я ден от цикъла. Казаха ми, че не е задължително да съм гладна и жадна. Но часът ми беше сутринта та реших все пак да отида на гладно и жадно  Peace Но ИРИ мисля, че не са ми изследвали и не мога да дам мнение за него специално  Peace

Маняна чудесно оформена тема  Simple Smile Красота, браво на теб  Hug

Дано да е късметлийска за всички момичета   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 067
Здравейте девойки smile3525
Влизам да се запиша в новата тема с пожелания, скоро всички да получим така мечтаният подарък Hug. Аз направих една двудневна почивка от форума и мислите за бебе (до колкото е възможно) и се чувства малко по добре. Нямам търпение да изгоня лелката и да се залавяме за работа smile3508 - този път няма да избяга това яйце Laughing.

# 58
  • София
  • Мнения: 716
Маняна, страхотна тема! Благодаря! Hug

Честит рожденик на Карамел! Да е здрав и обичан! Hug

За инсулиновата резистентност - обременяване с глюкоза или само проба за инсулин се взима след като 12 часа не сте нито пили, нито яли... Ако изследването е трикратно, между вземанията на кръв седите и почивате. Аз имам или по-скоро имах, защото вече съм в норма, така че мога да дам някакви съвети. Peace

amy_lee, и аз съм като теб нахъсана. Twisted Evil

Най-накрая и аз успях да намеря време да си направя и сложа графика. Crazy Днес вече ми се появи втора много бледа черта на ову-теста, така че сега вече нямам търпение да се насити. Praynig

# 59
  • Мнения: 21 282
Веси , на мен ми казаха да взема Гадовист 7.5 мл , на теб с такова ли ти правиха изследването ?

Общи условия

Активация на акаунт