Отговори
# 60
  • Мнения: 19 715
Привет и от мен Simple Smile Нищо ново засега, чакам си прегледа в четвъртък и така.

Krasima84, аз те съветвам да им пишеш. Отнема им няколко часа да отговорят, но поне не ти късат нервите с телефона.

За всички останали много прегръдки!

# 61
  • София
  • Мнения: 716
Веси , на мен ми казаха да взема Гадовист 7.5 мл , на теб с такова ли ти правиха изследването ?

Лисичке, да уточним за едно и също нещо ли говорим. Изследване за инсулинова резистентност, чрез обременяване с глюкоза, за установяване нивата на инсулина?? Отива се рано в лабораторията, на гладно и жадно. В чаша вода се разтваря голямо количество глюкоза и се изпива наведнъж или с малки почивки. Взима се кръв. След един час се взима още веднъж кръв. И след още един отново. Между вземанията се почива. След това изследване, не е необходимо пак да се обременява организма с глюкоза, за да се установи как е инсулина, достатъчно е еднократно вземане на кръв.

Чета в интернет за този Гадовист...и ми се струва за съвсем различни неща предназначено. Thinking

Какви оплаквания имаш, че те изпращат за такова изследване?

# 62
  • София
  • Мнения: 716
Веси , на мен ми казаха да взема Гадовист 7.5 мл , на теб с такова ли ти правиха изследването ?

Лисичке, да уточним за едно и също нещо ли говорим. Изследване за инсулинова резистентност, чрез обременяване с глюкоза, за установяване нивата на инсулина?? Отива се рано в лабораторията, на гладно и жадно. В чаша вода се разтваря голямо количество глюкоза и се изпива наведнъж или с малки почивки. Взима се кръв. След един час се взима още веднъж кръв. И след още един отново. Между вземанията се почива. След това изследване, не е необходимо пак да се обременява организма с глюкоза, за да се установи как е инсулина, достатъчно е еднократно вземане на кръв.

Чета в интернет за този Гадовист...и ми се струва за съвсем различни неща предназначено. Thinking

Какви оплаквания имаш, че те изпращат за такова изследване?

И още нещо, правила съм това изследване и в Кандиларов, и в Рамус - никъде не съм чувала за Гадовиста, но ти препоръчвам да се изследваш в Кандиларов - конкретно за инсулиновата резистентност.
В Рамус ме пуснаха да се разхождам между взиманията на кръв. Crazy

# 63
  • Мнения: 21 298
˙Веси˙ , и за глюкозата имам и това с гадовист ,ендокинолог ме праща , ама все още не отивам  Peace

Оплакванията са : нередовен МЦ и подуване впоследствие качване на кг , дори без да ям  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 3 050
момичета минавам да ви наръся едно хубаво Stuck Out Tongue
ние сме вече цели 1,6 см големи и тупкаме  Heart Eyes
пожелавам на всички ви в най-скоро време това щастие   Praynig Hug
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 65
  • Мнения: 21 298
Шантал , страхотно  Hug

Взимам си малко аз  newsm79

# 66
  • Мнения: 4 696
Страхотна нова тема! Благодаря, МАНЯНА!
Всеки път си пожелавам едно и също нещо с началото на новата тема - и този път е същото, вие знаете! Wink
Пак сте подхванали темата за мъжете - и ние сме така, пълна неизантересованост! #Cussing out
Красима, наистина много гадно са постъпили тия телефонистки в Надежда!
Малееее много прашец, много нещо Mr. Green
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79
А сега чакаме положителни тестовете - действайте!

# 67
  • Мнения: 777
Маняна, темата е уникално превъзходно вълшебна!!! Нямам думи! Прекрасна е - ГОЛЯМО благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet

Чак ме е срам колко късно се записвам!  ooooh!
Да пообера след всички бремелинки каквото е останало за мен  Crazy  newsm79

Прибрах се капнала и намръзнала от работа.  ooooh! Ужасен студ е там - не пускат нищо по цял ден!  Tired /следобед се "хванах" с бяло течение... дано отшуми  Confused /
Все още ръцете ми са ледени..

Прегръдки на всички ви!  Hug Hug Hug
Дано темата е едно вълшебно начало /след застоя/ на нашите чудеса!  Praynig
Аз тази вечер ще го карам на релакс  newsm37
Прекрасна и бебеносна на всички!   newsm46

# 68
  • Мнения: 989
И аз тук под прашеца...Поздравления за вълшебната темичка Маняна! Стиснати палчета на всички момичета по всички фронтове на бойното поле! Simple Smile

# 69
  • Мнения: 933
Момичета излязоха резултатите на ТСХ и Пролактин,сега стойностите ми са по-ниски:
ТСХ ми е 2.802...преди месец беше-3.693
Пролактин-12.48...преди месец..-58.24

# 70
  • Мнения: 19 715
Tanya Ivanova, поздравления!

# 71
  • Мнения: 933
В една и съща лаборатория ги пусках...да разбирам ли че предните високи стойности са били инцидентни...аз и затова ги повторих де.. newsm78

# 72
  • Мнения: 1 015
Тан4е много добри стойности имаш браво.. Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 716
˙Веси˙ , и за глюкозата имам и това с гадовист ,ендокинолог ме праща , ама все още не отивам  Peace

Оплакванията са : нередовен МЦ и подуване впоследствие качване на кг , дори без да ям  Peace


А, качените килограми преобладават ли в областта на коремчето и ханша? Ако имаш и силна уморяемост е напълно възможно да става дума за ИР. Разбира се, изследванията ще си покажат. Кога ще се изследваш? Hug


Танче, браво момиче! Hug Защо не се консултираш с Денис на какво може да се дължи разликата? Hug

Шантал, браво на мъничето! Hug

# 74
  • Мнения: 933
Веси ще го коментирам с моя лекар..няма смисъл да търся причина и да се вайкам вместо да се радвам истински на хубавите стойности и да си развалям кефа.. Laughing
Аз знам от какво е разликата...точно тогава бях под голям стрес ,колкото и спокойна да изглеждах не съм била и високите стойности го показаха...сега след като вече подадох документите за Ин витрото и съм сред чакащите съм по-спокойна и хормоните ми го долавят.Резултата е налице.

Общи условия

Активация на акаунт