По какво може да се разбере дали една жена изневерява?

  • 33 616
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И аз съм на мнение, че ако жената си е "опекла" работата, няма по какво да й проличи.

# 16
  • Мнения: 122
преглеждайки различни постинги ,попаднах на едно мнение от Jaly1 и понеже много ми хареса и съвпадна с това което мисля-слагам го тук :"Има една порода хора, които наистина имат някакво мазохистично начало в себе си, изпитват някакво необяснимо желание да чоплят в себе си, че и в другите....та на този въпрс отговорът ми е - Да, това е мазохизъм....ВСЕКИ ОТ НАС СИ ИМА ПЪТ- ВСЕКИ ВЪРВИ КОЛКОТО И КАКТО МОЖЕ... намираш някой отговори, точно когато вече си спрял да ги търсиш. "

# 17
  • Мнения: 1 809
Моето мнение е,че жените много успешно прикриват изневерите си.Винаги намират начин-думи ,действия,с които да прикрият това,което всъщност мислят и правят.Е разбира се хората са различни и реагират различно-едни стават нервни,избухливи,избягват да обсъждат много неща..,други пък стават съмнително мили...Но като цяло,ако на една жена мъжа ,с когото живее и е удобен ,винаги ще направи и невъзможното да не излезе наяве "случката"WinkЗащо да си разваля спокойствитето,като има балък който да се грижи за децата,за финансите,за дома...,докато тя усилено "работи " до късно и се връща "ужасно " уморена LaughingАма,който може  го може,от друга страна -който може да прости ,да прощава..аз не искам и не мога! Naughty

Последна редакция: чт, 23 фев 2006, 11:06 от MALVINA

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Според мен ще и проличи първо в секса с мъжът и.  Ще започне да се грижи за външния си вид много повече от преди, прически, ново бельо, нови секси дрешки и т.н
Може и отношението и към съпруга да се промени несъзнателно.
Абе мъжа ако си познава достатъчно добре жената винаги ще се усети. Така мисля аз  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 045
Ако е достатъчно умна и държи на семейството си посмъртно не може да се разбере нищо !

# 20
  • Мнения: 577
Ако е достатъчно умна и държи на семейството си посмъртно не може да се разбере нищо !
Whistling

# 21
  • Мнения: 3 569

Абе мъжа ако си познава достатъчно добре жената винаги ще се усети. Така мисля аз  Grinning


Коет' си е - си е. Демек - права си  Grinning

# 22
  • Мнения: 655
- Допреди това си и бил трън в очите за всичко и не е пропускала да ти прави непрекъснати забележки, сега е станала невероятно мила, великодушна и добра /щото е гузна/; внезапно ти прави подаръци или те обсипва с не в неин стил жестове на внимание /пак поради същата причина/;
- Променила се е в секса /или е станала невероятно изобретателна, или сексът куца/. Вторият случай не е добре - има значи и чувства;
- Ако не е от най-суетните сега вече се заседява нетипично дълго за нея пред огледалото;
- Носи само секси бельото си, памучните и практични комплекти са дълбоко в гардероба й; купува си ново бельо;
- Носи презервативи във вътрешния джоб на чантата си /обикновено жените са по-чувствителни на тема "безопасен секс"/;
- Често не си вдига джи ес ема при повикване, а после казва, че била на среща с бизнес партньор/клиенти/шефа;
- Пропуска да напазарува, да плати сметките за тока и парното - неща, които преди е вършела в обедната почивка;
- Зачестяват излизанията с приятелки на кафе и бар и закъсненията.

За това се сещам май...

Много точно казано!! Laughing

Нищо повече не мога да допълня. И съм съгласна, че ако си е опекла работата не могат да я хванат.

# 23
  • Мнения: 2 863
В темата на "донибони", която поне за мен изчезна много мистериозно, се опитах да кажа същото, което ще кажа и сега: не е възможно двама души да са си напълно достатъчни в продължение на цял един живот(както са се заклели).... ако има хора, които не са си изневерили, това не значи,че не са искали да го направят, а само значи, че не са посмяли да го направят в определен момент от живота си или пък не са имали физическа възможност.

На изневярата се придава толкова голямо значение, сякаш този, който е прекрачил границата е убил човек. Аз самата съм напълно моногамна, познавам също и такива мъже....искам само да кажа, че ако уважението и добрите отношения са запазени, една изневяра е жалко да стане повод за раздяла... и също смея да твърдя, че макар човек да е изневерил, това не винаги значи, че не държи на партньора си или че не го обича.  А ако последните две неща са налице, то тогава дори и да реши, че не може да устои и изневери, ще го направи достатъчно дискретно, че последния да не разбере.

Прави ми впечатление с какви клишета са наблъскани темите-че един мъжи ли жена могат да са достатъчно и добре поддържани и да не им се налага да си сменят гардероба понеже имат нова тръпка.... истината е, че в живота рядко нещата са черни и бели....а пък това  с промените в поведението са си точно приказки от 1001 нощ.... и мъже и жени са напълно способни да се прикриват стига само да решат да го направят, зависи от опита и мотивацията им:))

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Моля да не превръщате темата в личен спор.
Jaly1, темата изчезна по желание на авторката си и в това няма нищо мистериозно.

# 25
  • Мнения: 877
Мисля, че веднага ще ме ловнат мене.... пък и аз него, ей така без дума да си кажем.

# 26
Е какво,ми по вси4ко.Ако познаваш 4oвека до себеси веднага.Аз съм 4овек който мога да навляза в псиxиката на друг и веднага ще развера.То си ли4и. newsm78

# 27
  • Мнения: 107
Според мен приказките от рода колко добре един мъж познава жена си, са "ала - бала".  StopСтига да поиска една жена - не знам как изобщо можеш да я разбереш.(зависи колко умничка е  Laughing)А  това,че си купува секси бельо или се грижи повече за външния си вид  - че аз си го правя ежедневно заради мъжа си:) Акo някога това ми се случи.....(засега изобщо не ми минава през главата) - може би сама ще кажа на съпруга си - все пак поне това му дължа след всичко направено за мен.Никой не заслужава да бъде правен на глупак!

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 14:50 от NiNa

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Е това за споделянето на изневярите хич не го разбирам - "аз ако кръшна ще кажа, искам и той да каже - ще простя и т.н....."Изневярата може да си е само увлечение, моментен порив, а и дори да има сериозна причина семейството може да си остане пак семейство, а споделянето само ще нарани другия и в повечето случаи ще доведе до раздяла.

- Допреди това си и бил трън в очите за всичко и не е пропускала да ти прави непрекъснати забележки, сега е станала невероятно мила, великодушна и добра /щото е гузна/; внезапно ти прави подаръци или те обсипва с не в неин стил жестове на внимание /пак поради същата причина/;
 - не е задължително, а и ако причната за изневярата не е само прищявка, гузната съвест отсъства.
- Променила се е в секса /или е станала невероятно изобретателна, или сексът куца/. Вторият случай не е добре - има значи и чувства;
 - умната жена ще отчете факта, че промяната в секса ще е първото нещо, което ще направи впечатление на мъжа.
- Ако не е от най-суетните сега вече се заседява нетипично дълго за нея пред огледалото;
- виж това е вярно
- Носи само секси бельото си, памучните и практични комплекти са дълбоко в гардероба й; купува си ново бельо;
- какво пречи да го прави за съпруга си или просто защото така й харесва?
- Носи презервативи във вътрешния джоб на чантата си /обикновено жените са по-чувствителни на тема "безопасен секс"/;
-това си е безразсъдство
- Често не си вдига джи ес ема при повикване, а после казва, че била на среща с бизнес партньор/клиенти/шефа;
 - значи трябва да поработи върху фантазията си
- Пропуска да напазарува, да плати сметките за тока и парното - неща, които преди е вършела в обедната почивка;
- срамота! да се организира по-добре!
- Зачестяват излизанията с приятелки на кафе и бар и закъсненията.
- аха, с това съм съгласна Wink

# 29
  • Мнения: 223
и аз смятам, че ако жената е умна, държи на партньора си и не влюбена в любовника си, е много трудно да бъде хваната.
Е това за споделянето на изневярите хич не го разбирам - "аз ако кръшна ще кажа, искам и той да каже - ще простя и т.н....."Изневярата може да си е само увлечение, моментен порив, а и дори да има сериозна причина семейството може да си остане пак семейство, а споделянето само ще нарани другия и в повечето случаи ще доведе до раздяла.

а с това съм напълно съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт