Бунгала в Ахтопол 2014 г.

  • 139 275
  • 688
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Аз мисля че няма бунгала дето да се чистят?!  Поне аз не съм попадала, а и не държа де. Изхвърлят боклука само и то пак не навсякъде.

# 646
  • София
  • Мнения: 1 091
В Слънчев ден определено не почистваха в бунгалата миналата година и за 10 дни чаршафи не се смениха. Място за игра на децата има колкото искаш - ние бяхме с 3 деца от 8 до 10 г. и не им виждахме вечер очите Laughing

# 647
  • София
  • Мнения: 792
Ползвах си стълбите по няколко пъти на ден. Изхвърлят само боклука и, аз не знам бунгала да се чистят, или да им сменяват чаршафите...Храната беше ок.

# 648
  • Мнения: 31
Благодаря! За първи път сме изобщо на бунгала и малко ми е притеснено, пък и в Ахтопол ще сме за първи път. Според всички ще ни хареса много, ще видим. Не се и сещам какво да питам.

# 649
  • Мнения: X
Ползвах си стълбите по няколко пъти на ден. Изхвърлят само боклука и, аз не знам бунгала да се чистят, или да им сменяват чаршафите...Храната беше ок.

Аз един път бях ентусиаст и то без багаж и деца, само да се разходя.  Не повторих  Mr. Green

# 650
  • Мнения: 31
Да, стълбите наистина са много и трудно се изкачват, но пътеката е лека. Ние ползвахме само нея. Плажа е страхотен, чист и има свободно място много. Но бунгалата бяха ужасни. Старо, мокет на пода със съмнителна чистота, мухъл на стената на кухненския кът и миризми от шкафа под мивката, неудобни легла, много твърди - така и не свикнах с тях, както някой беше писал по горе. Иначе свободата на верандата и мястото за игра на децата наистина са супер. Няма да повторим!

# 651
  • Мнения: 8
И ние няма да повторим на слънчев ден. За разлика от предишните години - храната беше ужасна този път, най-най-ниско качество, еднообразна - в 6 от 7те дни престой супата на обяд беше таратор, а в последния ден беше някакъв буламач, който дори кучето не пожела да опита. Таратора на всичкото отгоре беше някакъв блуткаж - настъргани краставици (необелени!!!) + вода. В редки случаи слагаха малко кисело мляко, за копър, чесън, сол, олио и дума не може да се говори - в тяхната рецепта тези съставки липсваха явно. Никакво разнообразие от десерти - само плодове , а предишните години помня, че правеха кремчета за децата, бисквитена торта, и т.н. Закуските - под всякаква критика. Скарата вечер - отвратителна, а за десерт - фафличка! Въобще не си струваше парите изхранването, а в други години беше на страхотно ниво - истинска домашна кухня! Условията в бунгалата са ви все същите - без абсолютно никакво изменение. Да, твърди са им леглата, но на нас са ни удобни (спим на по-твърдо по принцип). Срещу повишението на цените тази година, поне можеше да боядисат железата на голямата пързалка, но явно на собственика Х6-цата му е по-важна.
В нашето бунгало мокет нямаше - пода навсякъде е таракот. Но баните са им много зле , или поне ние все на такива попадаме - няма плочки по стените, а някакъв балатум, мухлясал там където е снаден - потресаваща гледка  и подобаваща смрад!
Свободата е това, което ни привличаше до сега там, а също и близостта до плажа.
Ще се радвам ако някой ми препоръча някакви други прилични бунгала  за следващото лято - за предпочитане с изхранване, но задължително с 2 отделни спални, максимално близко до плажа, цена - до 120 лв на вечер за 4ма (ако е с включена храна). Не търсим лукс, просто прилични условия.

# 652
  • София
  • Мнения: 792
Аз също бях разочарована от храната, предишните години беше страхотна. Мисля, че няма да повторя и аз.

# 653
  • Мнения: 23
Дайте актуално мнение за Белите къщи, много ще съм благодарна.

# 654
  • Мнения: 385
Някой има ли снимки на бунгала / личен архив /, от които е доволен. Не ме интересуват снимки от интернет. Благодаря предварително!

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 514
Тази година бяхме в "Сили тур", не съм очарована. Мебелите са по-стари от тези в "Слънчев ден", леглата са една идея по-удобни, банята беше по-добре, обаче. Най-неприятното беше, че първият ден се запуши канализацията и от сифона върна от тоалетната разни екстри. Направо щях да си тръгвам. Но реагираха светкавично и всичко се оправи. Като изключим това, бунгалата са чисти и са ок. Мен мебелите не ме тревожат, реално съм там, за да спя само. Обаче информацията в сайта им е подвеждаща по отношение на храната, очаквах че има пълен храноден, увериха ме още като резервирахме май месец, че храна има, просто трябва на място да уговорим дали за цял ден или съмо обяд и вечеря. Нищо подобно. Храната е в заведение до бунгалата – "Кухнята на баба", в която готви всъщност един дядо. Бабата е сама и сервира, като се нъпални заведението, а то се пълни, тя не смогва. Цените са като по центъра на градчето, чакахме повече от 20 мин преди да ни вземат поръчката. Единственото предимство е, че може да ви пазят готвено или супа, ако предупредите от сутринта. Храната не ми хареса особено. Както е да е. Няма да повторя. За цената на бунгало без екстри, има доста прилични квартири в града, с изглед към морето даже.
adamal, мисля че имам от "Слънчев ден" снимки. Ще ги потърся.

# 656
  • Монтана
  • Мнения: 1 025
Ние бяхме на бунгала Свети Никола и съм много доволна  (чисто и новичко).

# 657
  • София
  • Мнения: 792
Аз от понеделник отивам в "Белите къщи", идея нямам какво ще е там, но ще кажа като се върна Wink

# 658
  • Монтана
  • Мнения: 1 025
Бунгалата Свети Никола са в един двор с Белите къщи. Успях да вляза е едно бунгало 4-ка не беше никак лошо само не ми хареса, че в една стая са двете спални и мивката.

# 659
  • Мнения: 385
Бунгалата Свети Никола са в един двор с Белите къщи. Успях да вляза е едно бунгало 4-ка не беше никак лошо само не ми хареса, че в една стая са двете спални и мивката.

Две спални и мивка в едно??? Че то значи е една голяма спалня с мивка. Интересно е да се види това.

Общи условия

Активация на акаунт