ПЛЕВЕН - 155

  • 62 910
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 195
Здравейте,
моля спешно да ми препоръчате добър съдов хирург в града!!

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дикси , честито hahaha
Това беше вместо запис, че и аз няма какво толкова да кажа.

# 17
  • Мнения: 872
Мира,да ти е живо издраво порасналото момче    bouquet 
 Дикси,пак ли момчета Simple Smile
  Атракция,ако може ми актуализирай  малко информацията от заглавната страница - още едно чааве гледам Simple Smile

# 18
  • Мнения: 22 436
Мен си ме кефи инфото в началото....едва 22г., колко съм млада била....Simple Smile

# 19
  • Мнения: 292
 Някой има ли впечатления от яслената група на ОДЗ "Снежанка"?Много ще ми е удобно и за детската градина чувам хубави неща,но когато ми казаха,че в яслата са 30 деца в група се ококорих.

# 20
  • Мнения: 5 278
ppvasileva, не знам за яслената група, но за градината знам, че е хубава, а и нашата госпожа се е преместила там и ми каза, че е много добре там.
Я кажете какви са цените в боулинга, че някои често ходите - в смисъл за самата игра?

# 21
  • Мнения: 1 276
Моля за инфо за добър дерматолог в Плевен за бебе на 6 мес.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 329
Извинявам, се че нахлувам в темата ви, обаче ме интересува детската стокова борса на Дойран дали работи в Неделя?

# 24
  • Мнения: 22 436
Извинявам, се че нахлувам в темата ви, обаче ме интересува детската стокова борса на Дойран дали работи в Неделя?

доколкото съм виждала, не работи в неделя.

# 25
  • Мнения: 52
Здравейте!
Имах информация, че срокът за подаването на заявления за детски градини в гр. Плевен е до април месец. Сега разбирам, че е до края на януари. Детето ми е на 2години 3месеца. Доколкото знам, за да тръгне на градина през септември, когато ще е почти на 3, би следвало сега да подам заявление. Някой знае ли повече подробности за тези нормативни срокове?

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Здравейте , момичета. Не съм се разписвала от цяла вечно. И аз съм замръзнала на 27 Laughing Хубава възраст.

Имам нужда от съвет от мами с деца във втори клас. Обмислям да премествам дъщеря си в друго училище от следващата учебна година и бих искала да сондирам мнение за училища и учители. Предварително благодаря.

# 27
  • Мнения: 5 278
Мириел, от къде я местиш?
Мария Кънева, навсякъде подават молби в началото на януари, сега не знам къде ще успееш да се класираш, но трябва да опиташ, все някъде остават места, понеже повечето родители записват поне на 2 места децата. За да тръгне септември сега трябва да подадеш документи.  Peace
боботоо, ние ходим при д-р Калинка Недушева във II ДКЦ  Peace

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Сега сме в Йовков.

# 29
  • Мнения: 5 278
Аз нашето училище не смея да го препоръчвам, защото на който кажа, че сме в Иван Вазов почва да ме убеждава колко зле било там. Ние засега сме доволни. Благодаря на Валка, че ме убеди и тя и нашата госпожа от градината, че си е добро училището. Не знам какви са ти критериите и защо се отказвате от Йовков. Във Вазов, вярно, ги натискат да учат, но засега не сме видели чак такъв зор. Ще видим по-нагоре  Rolling Eyes
Успех, каквото и да решите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт