СЕДМИ КЛАС - чувства се вече напрежение у нас - тема № 42

  • 50 951
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 411
И моя син е объркал 20-та... Като не си преговори формулата за средна скорост, я е запомнил грешно. На 24-та последното условие не е доказал. А защо, след като само от чертежа е видно еднаквостта на триъгълниците... И на 22-ра последното условие е оплескал. Утре сме на пробен в училището му. Силно се надявам да не повтори днешните грешки. Иначе с времето се е справил - това му беше проблем. 
Спокойна ваканция на всички форумски дечица! Събирайте сили и се упражнявайте  - не остана!

# 706
  • Мнения: 382
Издирвам пробни изпити по БЕЛ от МГ Варна, някой , ако може да ми помогне ще съм му благодарна.
Annyto_e, не съм чела страниците на темата до края. Намери ли? Мога да снимам по БЕЛ от 23.3. (разбира се "заграден" и изписан на последната страница), но до ден-два, не веднага. Ще опитам възможно най-бързо. 
По математика в МГ написах отговорите от 9.3. в пощата.
До скоро.

# 707
  • Мнения: 419
Хора, може ли да ми кажете от ПИ на Регалия, кой е верния отговор на 12-та задача?

# 708
  • София
  • Мнения: 3 296
Момичета, трябват ми задачи по физика, раздел оптика. Моето има шанс да си поправи лошите оценки, ако изкара 6 на оптиката.

# 709
  • София
  • Мнения: 1 655
Хора, може ли да ми кажете от ПИ на Регалия, кой е верния отговор на 12-та задача?

Официалните отговори:
http://www.regalia6.com/ucRegalia/regalia_files/piz_7kl_2014/mat … _pim02-300314.pdf

# 710
  • Мнения: 419
Хора, може ли да ми кажете от ПИ на Регалия, кой е верния отговор на 12-та задача?

Официалните отговори:
http://www.regalia6.com/ucRegalia/regalia_files/piz_7kl_2014/mat … _pim02-300314.pdf
Благодаря много.  Hug Аз уж ги търсих в сайта им.... newsm78

# 711
  • Карлово
  • Мнения: 4 695
Момичета, трябват ми задачи по физика, раздел оптика. Моето има шанс да си поправи лошите оценки, ако изкара 6 на оптиката.
Ей тези тестове преглежда моята дъщеря за контролното на оптика:
http://www.solemabg.com/Test7FNov.htm
това са от НВО 2010-2013 последните задачи са от оптика. Peace

# 712
  • София
  • Мнения: 3 296
Благодаря ти, chatNoir . Все ми помагаш като закъсам.

# 713
  • София
  • Мнения: 1 655
Има ли някаква информация кога ще бъдат готови ПИ по МАТ в Междучасие,
някой получил ли е имейл от тях? Имам чувството, че този в Регалия ще
го проверят преди предния в Междучасие  Thinking

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 9 745
Има ли някаква информация кога ще бъдат готови ПИ по МАТ в Междучасие,
някой получил ли е имейл от тях? Имам чувството, че този в Регалия ще
го проверят преди предния в Междучасие  Thinking

Никой ли няма да качи ПИ от Междучасие в пощата?  Praynig
и от други ПИ в София отпреди 2 седмици.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 655
Никой ли няма да качи ПИ от Междучасие в пощата?  Praynig

Качих го, но Adobe Acrobat ми се прецака, в word формат е.

# 716
  • Мнения: 297
Мацки, извинявам се за предъвкването на темата за пробните, но не мога да открия по страниците графика с оставащите пробни изпити. Може ли някой да го копира отново, благодаря!

Иначе за междучасие-моя засега си знае само оценката по бел-5,25.. Малко сме намалили темпото, "заслугата" е изцяло на тъпата втора смяна ooooh!

# 717
  • Мнения: 489
Издирвам пробни изпити по БЕЛ от МГ Варна, някой , ако може да ми помогне ще съм му благодарна.
Annyto_e, не съм чела страниците на темата до края. Намери ли? Мога да снимам по БЕЛ от 23.3. (разбира се "заграден" и изписан на последната страница), но до ден-два, не веднага. Ще опитам възможно най-бързо. 
По математика в МГ написах отговорите от 9.3. в пощата.
До скоро.
Да , бих ти била благодарна да ми го пратиш, издирвам всички възможни пробни по БЕЛ от МГ,каквото имаше в пощата сме го решили вече.Благодаря ! Пиша лично с имейла  Hug

# 718
  • у дома
  • Мнения: 7 168
Момичета, трябват ми задачи по физика, раздел оптика. Моето има шанс да си поправи лошите оценки, ако изкара 6 на оптиката.

От тук http://anubis.bg/%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-%D0%BD%D0 … BB%D0%B0%D1%81-36 си отвори книгата за учителя-в нея има тестове по отделните раздели.

# 719
  • Мнения: 489
Pisa- та ни куца, предложете хубав сборник с решени задачи.
Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт