Интериорен стил по аматьорски 21

  • 55 177
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 55
 Caipirinha,преди време и аз се бях засилила да слагам тапет на едната стена в  спалнята, но момичетата тук ме разубедиха.Засега съм решила да я боядисам по тъмен тон, но не знам още кога и как. newsm78
Момичета, ММ още не се е отказал от тамплиерските си кръстове в банята  Cry
Молете се да стане чудо!  Praynig

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 3 984
medunka, тая Беста на Икеа може ли да е по-висока? И аз си представям голяма секция с много врати за книгите ми. Но в средата ще тупна телевизор.

Давайте идеи за интересни контакти за лампи. Направо ми е писнало от обикновени пласмасови. Искам нещо по-така, да е като истински ключ, или формата му да е различна. И да ги има в България, не ми се чака доставка.

# 48
  • sofia
  • Мнения: 9 549
medunka, тая Беста на Икеа може ли да е по-висока? И аз си представям голяма секция с много врати за книгите ми. Но в средата ще тупна телевизор.
Само напиши в гугъл built-in IKEA besta, дай му да търси изображения и ще излязат много варианти точно с тв в средата.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 984
Не става за мен, разгледах. Аз си представях нещо с големи врати и да не е бяло. Определено липсва асортимент от вратичките.

# 50
  • Мнения: 1 693
Идвам с едни прекрасни подови плочки.  Flutter

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 057

Давайте идеи за интересни контакти за лампи. Направо ми е писнало от обикновени пласмасови. Искам нещо по-така, да е като истински ключ, или формата му да е различна. И да ги има в България, не ми се чака доставка.
Тук има интересни, но незнам дали цената не е "майка си и баща си"
http://www.ambitio.bg/fontini/

# 52
  • Мнения: 1 693
Льогранд има дори в Баумакс, но пак са с поръчка и чакаш.  Thinking

# 53
# 54
  • Мнения: 4 310

Момичета, ММ още не се е отказал от тамплиерските си кръстове в банята  Cry
Молете се да стане чудо!  Praynig
Grinning кажи му че искаш рицар тамплиер в циял ръст в душ кабината.

# 55
  • Мнения: 6 998
Давайте идеи за интересни контакти за лампи. Направо ми е писнало от обикновени пласмасови. Искам нещо по-така, да е като истински ключ, или формата му да е различна. И да ги има в България, не ми се чака доставка.

Не е "интересно" в смисъл на изчанчени форми, но интересно в смисъл на евъргрийн и топ дизайн:
Серията "Magic" на BTicino
Компонентите се сглобяват модулно, има произведено всичко необходимо, евтини са, декоративните маски не са от пластмаса, а от алуминий в класическия си вариант (има и стъкло, дърво, и др.), почти се сливат с нивото на стената, толкова са тънки. Елегантният и минималистичен дизайн е от 60-те години на ХХ в., но и до ден днешен е най-разпространеният и актуален в Италия. Изнасят се навън, намират се и в Бг, но не знам къде и на какви цени.

Последна редакция: нд, 02 мар 2014, 19:38 от Barbabeau

# 56
  • sofia
  • Мнения: 9 549
Не става за мен, разгледах. Аз си представях нещо с големи врати и да не е бяло. Определено липсва асортимент от вратичките.
Големите врати са само три цвята, няма избор.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Пак съм аз в мъченическа дилема за цвета на гардеробната.
Това много потискащо мрачно е?

Класическата гардеробна е бяла. Обаче някак с цветовете, които съм избрала за фон, бялото простее. А вече ХИЧ не ми се пребоядисва.
На горната снимка цветът на стената е почти като моят, а и се спрях на ПДЧ в цвят тъмен дъб. Боже, мислех, че съм го минала този етап. Twisted Evil

Последна редакция: нд, 02 мар 2014, 23:08 от Приятно ми е - Богиня!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 309
Пак съм аз в мъченическа дилема за цвета на гардеробната.
Това много потискащо мрачно е?

Класическата гардеробна е бяла. Обаче някак с цветовете, които съм избрала за фон, бялото простее. А вече ХИЧ не ми се пребоядисва.
На горната снимка цветът на стената е почти като моят, а и се спрях на ПДЧ в цвят тъмен дъб. Боже, мислех, че съм го минала този етап. Twisted Evil

   hahaha Joy Joy Никакви снимки не виждам, но така както го описваш моят отговор е - златно (за мебелите)
   А, докато пиша тя излязла, ама отговора пак е същия.  Hug

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Бе, как златно, бе. Недей така. Дори за мен е прекалено. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт