HiPP Combiotic - тема 2

  • 149 746
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 395
Това наистина нито е ХА формила нито безлактозна, както каза почти безобидна е за недоносени деца

# 91
  • Мнения: 2 280
Ами няма лактоза, не знам какво е.

# 92
  • Мнения: 6 395
Има, намерих му състава. Без глутен е/ама те всички са без/, но лактоза има

# 93
  • София
  • Мнения: 266
http://www.amazon.de/HiPP-Kindermilch-Lactosefrei-500g-Pack/dp/B … ds=hipp+combiotik

Ето без лактоза на Хип, но вече не съм сигурна вече, че си струва марката. Точно се чудих дали да поръчам от чужбина и влезнах в темата да разгледам цените, или да мина на ДМ-ското Бейбилов БИО, много го хвалят в нашата тема. Колко ви излиза 1 кутия с доставката до БГ Комбиотика на Хип? Гледах в Ебей, но там цените са същите. Само в Амазон има някакви по-евтини варианти и то само в английския, в немския са си абсолютно същите цените?

# 94
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
malka maimunka, купила съм и аз Бейбилов еденичка и чакам разрешение от ЛЛ, че може да минем на "обикновено" АМ, за да го давам ... Много добри неща чувам и аз за него - племенника ми е изгледан с него ... Нещо липсва от 1 седмица зареждане на 1 в магазините ... Иначе много му качиха и цената - до преди 4 месеца беше 10,49 кутията, аз го купих преди месец за 12,49 кутията, а сега казват, че вече е 14,99 ...

# 95
  • Мнения: 48
На мен ми излизаше по 22 лв. кутията на Хип комбиотика 2-от 0-6 мес.(800 гр.,от Англия).Останаха ми 3 кутии,пуснала съм ги по 20 лв.Нямам намерение да печеля,а да го дам на някой,който има нужда.Тук вече цената му е почти 30 лв. кутията Crazy

# 96
  • Мнения: 2 280
Сега погледнах кутията, вярно има лактоза. Тогава от хип.де са ми излъгали нещо Simple Smile тук в темата по-назад бях пейстнала отговора им. Бяха писали, че товеа ПРЕ е най-близо до майчината кърма, обаче няма лактоза и не било толкова засищащо...

Eто отгова им ,на въпроса ми каква е разликата между Хип Пре комбиотик 1 и Хип Комбиотик 1:

Скрит текст:
die HiPP Pre Bio Combiotik und die HiPP 1 Bio Combiotik sind beides Anfangsnahrungen, die ab dem Tag der Geburt ganz nach dem Bedarf des Babys gegeben werden können. Die Pre Nahrung enthält – wie Muttermilch – nur natürlichen Milchzucker als Kohlenhydrat.

Im Unterschied zur Pre Nahrung enthält die 1er Milch neben Milchzucker noch zusätzlich bekömmliche Stärke. Diese macht die Nahrung sämiger und kann zu einer besseren Sättigung führen.

Ich wünsche Ihnen und Ihrem Baby alles Gute!

Sonnige Grüße aus Pfaffenhofen
Ihr HiPP Expertenteam
С превод от гугъл:
Скрит текст:
HiPP Organic Pre Combiotik и HiPP Organic 1 Combiotik двете са формули, които може да се прилага от датата на раждане в съответствие с нуждите на бебето. Предварително храната съдържа - като майчиното мляко -. Само натурално мляко захар, въглехидрати разлика от предварително храната млякото 1er съдържа лактоза допълнително здравословна сила. Това прави кремовия храна и може да доведе до по-добро насищане. вас и вашето бебе всички най-добрите!
пожелание Слънчев Поздрави от Oberpfaffenhofen си HiPP екип от експерти

# 97
  • Мнения: 6 395
Никъде от техните писания не пише , че не съдържа лактоза, а че е с олекотена формула, разбрала си погрешно

# 98
  • Мнения: 2 280
Объркала съм се от това изречение: "разлика от предварително храната млякото 1er съдържа лактоза допълнително здравословна сила. " Разбрала съм го като "за разлика от ПРЕ , 1чката съдържа лактоза".

# 99
  • Мнения: 4
здравейте, някой поръчвал ли е от този сайт http://groceries.asda.com/ Искам да поръчам мляко hipp . Интересув аме как стоят нещата с доставката

# 100
  • София
  • Мнения: 23 165
aз поръчвам редовно, до превозвач, досега всичко си е пристигало в идеален вид.

# 101
  • Мнения: 48
 Аз съм поръчвала от тук и съм ползвала фирма посредник-http://search.chemistdirect.co.uk/search?view=grid&w=hipp&asug=

# 102
  • Мнения: 4
а как до превозвач и цените а доставките как са

# 103
  • Мнения: 2 070
Ние нали сме на ХА 1. В магазина последния път имаше само една 1 и се наложи да взема и две кутии 2, то  и без това вече сме над 6 месеца.
Коренна разлика - по-ситно и от пудра захар, не е така гранулирано като другото, по-бяло и не остава мазно шишето. Обаче не се разтваря до край, остават си някакви миниатюрни частици, които дори не знам дали са само видими или и при пиене се усещат  Tired

Така по принуда минахме на 2, дано поне е по-хранително.  Peace

# 104
  • Мнения: 32
-True Blue-, PRE означава "прематюр". Пре формулите са за деца под 3 кг. и за недоносени. Ние пихме такова, защото се роди малката 2200 и след като стана над 3 кг. ЛЛ каза, че вече няма нужда от него и го смени с обикновено, но тогава пък тя се разболя и я взеха в болница и като я изписаха ни бяха дали препоръки да се храни с АР мляко. ЛЛ реши, че не е толкова засилен рефлукса и ни назначи "смес" от АР и ХА формула. За мен е излишно презастраховане това с ХА, защото нямаме индикации за него ... пък и АР ... Тя от както е изписана от болницата (когато беше болна т.е. от месец и половина) не е повръщала. Там може да е връщала от прехранване, от това, че им слагат шишетата в устата и в леглото сами си пият млякото ... Както и да е - ще пием така изписаното още 2 седмици и се надявам да можем след това да продължим с обикновена формула.
смесваш двете формули в едно шише или правиш първо едната, после другата? защото смесването в едно шише може би не е най-доброто, което можеш да направиш.
Извинявай, че ти давам този съвет без да си го искала, но смесването на две формули не е добра практика и говори, че този който ти е дал този съвет, не е съвсем на ясно какво и как се прави.
надявам се да не го приемеш лично

Общи условия

Активация на акаунт