87th Academy Awards OSCAR'2014–Честито на печелившите! А кои ще са следващите?

  • 30 930
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Няма хубави субтитри още. Снощи и аз търсих, при това усилено- за този лично са ми необходими, иначе ме изнервя допълнително Rolling Eyes

# 706
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 762
Снощи гледахме Whiplsh. У-НИ-КА-ЛЕН.  Heart Eyes

Не бях гледала филм, направен по такъв начин. На мен страшно ми допадна... Като свърши филма чак ми стана гадно, че няма още Simple Smile

Изгледах го неусетно; рипнах от дивана, като стана катастрофата, изобщо ... много бях "във" филма... Хубав, сюжетен, красив, пленяващ, гледа се на един дъх, не те успива....Има някаква лека доза "тарикатски" стил в сюжета, нещо класно ....нещо много красиво и хубаво.... За музикален филм....той трябва да бъде! Simple Smile

Онази вечер гледахме "Теория за всичко", но така и не успях да си пусна поста Sad
Филмът е направен много добре, сполучлив е. Хареса ми. И според мен Еди трябва да вземе наградата за най-добро актьорско изпълнение, защото докато гледах филма бях забравила, че Еди НЕ е инвалид. ИЗигра си ролята перфектно и според мен ако не сега, едва ли друг път ще има шанса да вземе Оскар за роля. Перфектна игра. Професионална. Ако има нещо, което ме заплени в тоя филм и ме накара да гледам така  Shocked това е именно играта му  Peace

# 707
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
И според мен Еди трябва да вземе наградата за най-добро актьорско изпълнение, защото докато гледах филма бях забравила, че Еди НЕ е инвалид. ИЗигра си ролята перфектно и според мен ако не сега, едва ли друг път ще има шанса да вземе Оскар за роля.
Защо така го подценяваш, не разбрах.
Еди едва преди две седмици стана на 32 години - на практика кариерата му едва сега започва. Със сигурност има шанса да изиграе прекрасни роли и занапред.
А по отношение на близките перспективи за награди - отсега виждам поне 60-70% вероятност да е номиниран и след две години пак.  Mr. Green
Може и да не е за Оскар, че академиците са консервативни сухари. Но ролята на транссексуален датски художник (отново биографичен филм, забележи, gala  Wink) в компанията на Алисия Викандер, Матиас Шонартс и под режисурата на Том Хупър... - е, на мен лично ми изглежда като топ-претендент за сезон 2016.  Whistling

# 708
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 762
Ами след тази му роля едва ли ще го подценявам вече... истината е, че не го харесвам, по принцип...но сега съм очарована от играта му...признавам му го....  Peace

По същия начин не харесвам Леонардо, обаче след "Вълкът от Уолстрийт"... бях зашеметена от представлението му там и ужасно съжалих, че не грабна награда Sad

# 709
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Е, драмата Оскарите и Леонардо ще има ново действие със сигурност, но догодина.  Simple Smile
Тази година ни позволи да си починем малко...

# 710
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
След последния изгледан кандидат се върнах към една стара своя драма- Нортън и Оскарите. И тази година ще му се размине чичкото, а толкова да ми хареса в "Бърдмен", ама толкова ... Кийтън ми беше много блед до него Rolling Eyes.

Леонардо ще има своя шанс с Иняриту, сигурна съм, аз обаче се надявам на нещо при поддържащите роли там.

# 711
  • Мнения: 11 009
След последния изгледан кандидат се върнах към една стара своя драма- Нортън и Оскарите. И тази година ще му се размине чичкото, а толкова да ми хареса в "Бърдмен", ама толкова ... Кийтън ми беше много блед до него Rolling Eyes.
То кой има шанс да блесне покрай Нортън...
Ох, да, знам, предубедена съм Rolling Eyes

# 712
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Между другото, днес (извинете, вчера всъщност) започна фестивалът в Сънданс.
Да видим, дали от това издание ще се "пръкне" някой нов Wiplash, или Boyhood, или Beasts of the Southern Wild, или  Precious...
Или поне The Sessions.


Специално за Джой новината, че в Сънданс ще е американската премиера на Aloft. И има шанс да си намери най-после разпространители. ЕТА - За Европа това. Щото за САЩ се оказа, че си имал.  Shocked

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 21:33 от мячик

# 713
  • Мнения: 2 921

Специално за Джой новината, че в Сънданс ще е американската премиера на Aloft. И има шанс да си намери най-после разпространители. ЕТА - За Европа това. Щото за САЩ се оказа, че си имал.  Shocked

Е че тези дни имаше премиера в Мадрид  newsm78

# 714
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Основните продуценти на филма са испански, доколкото схващам. Едната от компаниите има правата за Испания.
Освен там е показван само в Албания и Сърбия (но не съм се задълбочавала защо...).
И на фестивали.

# 715
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Голяма мъка ми е този филм. От миналия Берлин драпам да го гледам, всъщност още отпреди това, като видях Килиън и Конъли в общ проект, а все няма и няма Cry

Иначе за тази вечер- кейкът на Анистън Laughing.

# 716
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И аз да не разбера, че има скрийнър от една седмица...  Tired

# 717
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
4 години по-късно и ключовият аргумент на Хю вече не важи Laughing Laughing Laughing


С нетърпение чакам да видя Нийл-Патрик на сцената като водещ. Макар че не бих възразила и ан пореден бис от Елън Blush.

# 718
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Щом чакаш, да ти увеличим нетърпението тогава - с рекламните клипчета.  Grinning


Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 08:25 от мячик

# 719
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мдаа, сладур е той Crazy. Мерси Hug

Общи условия

Активация на акаунт