Звездни компромати- 202 част

  • 66 335
  • 729
  •   2
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 123
Ей, няма ли да спрат да се гаврят с Лео... Crossing Arms
Намерили с кого да се подиграват някакви жалки комплексарчета. Но щом го намират за смешно, да дерзаят.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 620
Изобщо не харесвам Кейт Бланшет - знам, че съм една от малкото. Роклята й е хубава, но пак е в бозавата гама. Не ми харесва как й стои този цвят.

И аз в твоят отбор. Имало е случаи да ми хареса, но се броят на пръсти.

joy_r много добре е обяснила за Лупита. Тази рокля не е за нея. Нито кройка, нито нюанс на синьото. Няма да споменавам диадемата....Няколко снимки, на които много я харесвам.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 03 мар 2014, 19:11 от missNoir

# 32
  • Мнения: 4 892
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/188843 … _1829668728_n.jpg

На мен именно контрастът ми харесва, и липсата на бюст и тази рокля е някак предизвикателно. Тяло като машина има тази жена. И диадемата като аксесоар ми харесва.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/165588 … 1_681909779_n.jpg

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Може ли видя роклята на Елза Патаки?

# 34
  • Мнения: 1 216
На Сандра Б. роклята е прекрасна, стои и чудесно, но много ми напомня на модели, които сме виждлаи вече. Има нещо, което липсва в цялостата визия. Липсва уау момента.  Дали гримът и е прекалено семпъл, аксесоари, прическата. Няма я щипката магия.

# 35
  • Мнения: 1
Може ли видя роклята на Елза Патаки?
заповядай

# 36
# 37
  • Мнения: 162
Вместо запис да изкажа и аз мнение по последно коментираните теми:

- Роклята на Лупита ми харесва - и цветът, и моделът  Peace Може би ако имаше малко по-голям бюст щеше да ѝ стои още по-прекрасно, но и така е хубава Peace

- Маргото като я видях с черна коса и първо не можах да я позная и второ се поуплаших малко чесно казано - не ми хареса определено! Crossing Arms

- Елза Патаки ми е много сладка по принцип, но наистина тази рокля е малко ... не за нейната фигура Naughty Като се абстрахираме от това, ми харесват много като двойка с мъжа ѝ  Hug

# 38
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Голям гаф е Ани Салич тази вечер в новините.... Така се е изпотила , направо ми боде очите

# 39
  • Мнения: 31 358
Ми изпотила се жената, стрес е да си пред камера и то на Национален празник. Щото вие не се потите.....никога, особено в неподходящи моменти?!
Личи се само като си разтвори ръцете, като ги прибере не се вижда. Обаче е напълняла доста.

# 40
# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 621

Оле,майко! Rolling Eyes
Иначе е красива бременна,защо така се  е облякла? newsm78

Благодаря за снимката!  bouquet

# 42
# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт